Skocz do zawartości

czujnik otwarcia drzwi pasażera


Tomkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem polega na drzwiach pasażera, dokładnie to na czujniku. Nie zawsze reaguje w sposób właściwy, tzn. Otworzę drzwi to zareaguje za 15 sekund i dopiero wtedy wyświetli na desce "Door open ->" Tak więc, wie ktoś może gdzie taki czujnik się znajduje i jak go wymienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris37 napisał:

 gniazdo na słupku drzwiowym  rozpiąć , i przepsikać kontaktem do styków , powinno pomóc

Witaj. Dzięki za odpowiedź, jutro przeczyszczę elektrosolem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, TADA napisał:

Czy przypadłość pojawiła się  wraz z ochłodzeniem.

Witaj. Podczas normalnej temperatury w lecie, komputer potrzebował ok 3 sekund aby stwierdzić że drzwi są otwarte (nie zawsze, czasami łapał od razu) Teraz trwa to znacznie dłużej, tak jak wyżej napisałem 15 sekund może więcej. Więc wychodzi na to że wraz z ochłodzeniem czujnik odmawia posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Serwer. Musiałbyś wykręcić kasetę zamka z drzwi. Rozbiórki na sobotę plus 4 pak. W kasecie masz styki zamknięcia otwarcia drzwi. Wadą jest to że wali tam brud i rdza robi swoje. Sytuacja do obadania . Miałem podobnie. W moim przypadku pomogło wlanie 400ml. Boll silikon w sprayu. Coś poluzowało coś zaskoczyło i działa. Miałem problemy w zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.