Skocz do zawartości

Klamka przednia


awruK

Rekomendowane odpowiedzi

Klamka od strony pasażera sie zepsuła więc zakupiłem takową. Trzymam to w ręce i zastanawiam się jak się za to zabrać. Przerabiał już to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękł plastik ? Wymieniałem od strony kierowcy. Wielkiej filozofii nie ma, odkręcić boczek i wymienić. Trzeba na pewno zdemontować głośnik wysoko tonowy i panel z przyciskami. Pozostałe śrubki w boczku. Potem jak w każdym aucie, boczek  wypiąć z kołków i zdemontować podciągając do góry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, guma10 napisał:

Pękł plastik ? Wymieniałem od strony kierowcy. Wielkiej filozofii nie ma, odkręcić boczek i wymienić. Trzeba na pewno zdemontować głośnik wysoko tonowy i panel z przyciskami. Pozostałe śrubki w boczku. Potem jak w każdym aucie, boczek  wypiąć z kołków i zdemontować podciągając do góry.

 

 

Nie no. Muszę powiedzieć że zajebiscie poszło...

20181205_135136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bob96 napisał:

Znaczy że szyba w drobny mak ??

Jak widać na załączonym obrazku. Na szczęście ta lekcja kosztowała tylko 30 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2018 o 09:05, Lupus napisał:

SZYBko.;]

Powiem Ci że do kompleksowego usunięcia awarii klamki podchodziłem trzy razy, ale SZYBko to jednak nigdy.

Gdzie ja bym w niedzielę szybę znalazł to nie wiem.  Opowiadaj ze szczegółami rotfl

Flaszka popitka i zagrycha poszła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Artur_W_wa napisał:

Powiem Ci że do kompleksowego usunięcia awarii klamki podchodziłem trzy razy, ale SZYBko to jednak nigdy.

Gdzie ja bym w niedzielę szybę znalazł to nie wiem.  Opowiadaj ze szczegółami rotfl

Flaszka popitka i zagrycha poszła...

Zgodnie z elearnem zdjąłem boczek, opuściłem szybę żeby wypiąć ją z zaczepów i przy wypinaniu jebutło.;]  może dlatego że dość zimno było jak to robiłem i plastikowy zaczep był dosć twardy.:hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.