Skocz do zawartości

My Way (RNEG) + box 9702EZ - czy to zadziała?


DARKOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Posiadam My Way z wyjściem na słuchawki. Szukam rozwiązania dopięcia USB, wpadł mi w ręce box 9702EZ, który można spotkać w radiach z niższej półki PSA.

Wolne gniazdo na zmieniarkę pozwoliło wipiąć BOXa i tyle z sukcesów. Radio nie widzi BOXa.

Pytanie czy ktoś już przerabiał funkcję USB w My Way?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2018 o 23:19, symetria napisał:

Witajcie,

Posiadam My Way z wyjściem na słuchawki. Szukam rozwiązania dopięcia USB, wpadł mi w ręce box 9702EZ, który można spotkać w radiach z niższej półki PSA.

Wolne gniazdo na zmieniarkę pozwoliło wipiąć BOXa i tyle z sukcesów. Radio nie widzi BOXa.

Pytanie czy ktoś już przerabiał funkcję USB w My Way?

Koledzy napisali wszystko w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 19:06, hyperreal napisał:

Skoro w C4 Picasso z 2009 musiałem aktywować Lexią zmieniarkę cd, to podejrzewam że i w tym przypadku trzeba to zrobić. Swoją drogą niezły patent na trzepanie kasy (oczywiście przy założeniu że klient jeździ do ASO).

Aktywację rozumiem, że też przeprowadziłeś w radiu My Way? jeśli tak to jestem w "domu" bo to podobno ma być widziany jako zmieniarka :)

Pytanie czy w jest ktoś na forum z Lexią z Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, symetria napisał:

Aktywację rozumiem, że też przeprowadziłeś w radiu My Way? jeśli tak to jestem w "domu" bo to podobno ma być widziany jako zmieniarka :)

Pytanie czy w jest ktoś na forum z Lexią z Krakowa?

Aktywację wykonuje się w BSI :) bez względu na radio :)
Najprostszą ścieżką jest "obsługa posprzedażna" -> dodanie dodatkowego wyposażenia przez użytkownika ->CDC

Klika się w tym jednym miejscu i dodaje wszędzie gdzie potrzebuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, symetria napisał:

Aktywację rozumiem, że też przeprowadziłeś w radiu My Way? jeśli tak to jestem w "domu" bo to podobno ma być widziany jako zmieniarka :)

Pytanie czy w jest ktoś na forum z Lexią z Krakowa?

NIe w MyWay tylko RD4, ale taka "polityka firmy" - masz wyposażenie z którego nie możesz skorzystać, bo firma chce kasować za jego aktywację. Tak samo musiałem sobie w Lexii aktywować światła skandynawskie (robią za światła do jazdy dziennej), funkcja była niedostępna z poziomu menu w samochodzie. Jeszcze mogę zrozumieć takie postępowanie w przypadku np. tempomatu lub komputera pokładowego, ale żeby wejście w radiu było nieaktywne? Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

4 godziny temu, hyperreal napisał:

NIe w MyWay tylko RD4....

No to wracam do punktu wyjścia bo box jest z 3008 z RD4 - tu wiedziałem, że to działa.

W necie są sklepy które sprzedają BOXy różnych firm oraz Peugeot Citroen i twierdzą w opisie że zadziała a z drugiej strony znajduję informację, że to nie działa z my way i wyższymi modelami ... tyle, że nie wiem, czy z braku aktywacji czy ogólnie nie ma szans. 

Będę pisał bezpośrednio do Peugeota, już mi kiedyś wybili z głowy wyłączanie czujników parkowania (uprzedzając, że komp będzie się pytał czy samochód jeździ w EU - klikając NIE, temat się powinien zakończyć po czym po gps stwierdzi, że kłamiesz i tak za każdym razem gdy tylko dostanie zapłon:) ) ile prawdy - nie wiem nie wydawałem kasy na wyłączenie czujników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, symetria napisał:

"

No to wracam do punktu wyjścia bo box jest z 3008 z RD4 - tu wiedziałem, że to działa.

W necie są sklepy które sprzedają BOXy różnych firm oraz Peugeot Citroen i twierdzą w opisie że zadziała a z drugiej strony znajduję informację, że to nie działa z my way i wyższymi modelami ... tyle, że nie wiem, czy z braku aktywacji czy ogólnie nie ma szans. 

Będę pisał bezpośrednio do Peugeota, już mi kiedyś wybili z głowy wyłączanie czujników parkowania (uprzedzając, że komp będzie się pytał czy samochód jeździ w EU - klikając NIE, temat się powinien zakończyć po czym po gps stwierdzi, że kłamiesz i tak za każdym razem gdy tylko dostanie zapłon:) ) ile prawdy - nie wiem nie wydawałem kasy na wyłączenie czujników.

Powtórzę się !

 

 

Aktywację wykonuje się w BSI :) bez względu na radio :)
Najprostszą ścieżką jest "obsługa posprzedażna" -> dodanie dodatkowego wyposażenia przez użytkownika ->CDC

Klika się w tym jednym miejscu i dodaje wszędzie gdzie potrzebuje :)
Dodawałem zmieniarkę z P3008 (na 6CD) do RNEGa (My-Way) w C4GP I i wszystko działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrocha napisał:

Powtórzę się !

 

 

Aktywację wykonuje się w BSI :) bez względu na radio :)
Najprostszą ścieżką jest "obsługa posprzedażna" -> dodanie dodatkowego wyposażenia przez użytkownika ->CDC

Klika się w tym jednym miejscu i dodaje wszędzie gdzie potrzebuje :)
Dodawałem zmieniarkę z P3008 (na 6CD) do RNEGa (My-Way) w C4GP I i wszystko działało

Dzięki ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba wyczerpał się, więc ja zapytam w o inną sytuację. Czy jest możliwa sytuacja, że po zmianie oprogramowania jeden z elementów wyposażenia przedstawia się pod inną nazwą. Chodzi o sprężarkę klimatyzacji. W "zamierzchłych" czasach  przdstawiała się jako Denso. Obecnie przedstawia się jako Valeo. To mozliwe bez wymiany sprężarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.