Skocz do zawartości

Android 2 din


awruK

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Lupus napisał:

Warte są coś takie stacje z androidem czy od razu odpuścić temat?

Widzialem to w akcji jak dla mnie syfiaste. 

Za to ostatnio fajna rzecz widzialem z Pioneera. Radio gdzie głównym ekranem jest przymocowany smartfon i jego funkcje. 

https://www.pioneer-car.eu/pl/pl/products/sph-10bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SebeKK napisał:

Widzialem to w akcji jak dla mnie syfiaste. 

Za to ostatnio fajna rzecz widzialem z Pioneera. Radio gdzie głównym ekranem jest przymocowany smartfon i jego funkcje. 

https://www.pioneer-car.eu/pl/pl/products/sph-10bt

Ale to nie dwa din a ja nie chce mieć dziury na desce. Poza tym wyświetlacze super amoled w smartfonach takich rzeczy nie lubią.

Edytowane przez Lupus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ja mam od ponad roku Eunavi Quad Core 2 din android 6.0  wersja   pamięci 32 GB,  RAM 2GB

 

i muszę wypowiedzieć się o nim w samych superlatywach, bluetooth łączy się  wyjątkowo szybko,  dobra jakość rozmów. Nawigacja chodzi każda, Garmin, Yanosik, Google Maps znalezienie sygnału GPS następuje zaraz po uruchomieniu.

 

Obsługuje wszystko to co telefon z androidem, Youtube, Mozilla, spotify.

 

Jedyny minus jaki znajduje w tym radiu, to uruchamianie po każdym zgaszeniu samochodu, a to trwa około 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Ma albo użytkuje ktoś chińskie radio z "MIRROR LINK"?

NP. Takie : model 7018B

https://allegro.pl/oferta/radio-2din-7-cali-bluetooth-usb-sd-mirrorlink-pl-7809136057

Jak się sprawuje link z telefonem?

Dotyk działa w obie strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jerzyk_ napisał:

Twój telefon obsługuje mirror link ?

Samsung S4 ma w menu mirror.

-------------------------------------------------------------------------

Potrzebne uwagi od praktyków a nie gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BOGUSS napisał:

Potrzebuje GPS, 2 DIN do tourana.

Jest fabryczna nawigacja strzałkowa.

za ok 1000 zł możesz kupić na ali RCD330 (szukaj firmy Noname z AndroidAuto), to volkswagenowskie radio (jakość,wygląd, sterowanie) które można śmiało polecix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

tam nie ma jakiejś wielkiej filozofii. Być może trzeba będzie dokupić jakąś ramkę ozdobną czy coś (zaleznie od auta) ale cała reszta to w zasadzie plug&play.

Powieneś sobie poradzić.

Nie wiem jak w Poznaniu ale np w moich okolicach montaz radia to maks 100zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pierwszy lepszy link od wujka:

https://allegro.pl/artykul/wymiana-standardowego-radia-krok-po-kroku-53703

 

Nawet laikowi zając to powinno nie dłużej jak 20-30 minut ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami (przejściówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeżeli można to dołączę do pytania.

Mianowicie po jakim czasie od premiery samochodu pojawiają się dedykowane stacje multimedialne z androidem?

Np do Peugeota 208 na aliexpress jest tego multum. Stylistycznie pasujące do fabrycznego zestawu i pewnie P&P.

Obecnie posiadam nowego Opla Combo z 2018r gdzie jest podstawowe radio, które doprowadza mnie do szału.

Dotykowe przyciski przełączają się przy kazdej okazji dotknięte nawet rękawem, jakość dzwięku jest tragiczna, a zanim lista kontaktów zostanie szczytana z telefonu to zdąże zapomnieć do kogo chciałem zadzwonić😠

Jak tylko pojawi się coś z androidem to zmieniam od razu nie patrząc nawet na gwarancje.

No właśnie tylko ile mozna czekać i czy z bliźniaczego Partnera i Berlingo będzie pasowało? 

924026702_.webp

Edytowane przez MeMpHiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.