Skocz do zawartości

Cupra Ateca


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał 20 średnich AKowych na takie auto, kupiłbym Stelvio. Pod każdym względem wygląda lepiej. W tej kwocie można mieć 2.0L benzynę 280KM i podobno genialny, klasyczny - hydrokinetyczny, 8-biegowy automat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Cinos napisał:

 

Koncepcja tego auta jest tak absurdalna, ze zniknie z oferty szybciej niż się pojawil ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mati1.6dohc napisał:

220 za Seata ?

nie ma takiej możliwości. 

W dodatku tak małego . 

 

Dokładnie tak samo myślę. Samochód na pewno nie jest zły (widziałem najwyżej Atecę FR i uważam że jest naprawdę dobrze zrobiony samochód), ale nie za tą cenę. 220 k zł za małego kompaktowego SUVa, marki popularnej. No ekhemm przy budżecie 220 000 zł, mając na liście życzeń SUVa można się rozglądać po salonie Audi czy BMW, które mogą być nawet większe, a na pewno mniej stracą na wartości po paru latach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Manx napisał:

No ekhemm przy budżecie 220 000 zł, mając na liście życzeń SUVa można się rozglądać po salonie Audi czy BMW, które mogą być nawet większe, a na pewno mniej stracą na wartości po paru latach. 

I beda mialy 300KM i 5.4s do setki? Bo tu nie chodzi, ze to ogolnie SUV, tylko SUV co ma takie a nie inne parametry. Jest na rynku jakis inny SUV w cenie 200k z takimi osiagami?

 

Ogolnie to ja sie zgadzam, ze dac tyle za Seata to ciezkie do przelkniecia, ale z drugiej strony patrz wyzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zinger napisał:

I beda mialy 300KM i 5.4s do setki? Bo tu nie chodzi, ze to ogolnie SUV, tylko SUV co ma takie a nie inne parametry. Jest na rynku jakis inny SUV w cenie 200k z takimi osiagami?

 

Ogolnie to ja sie zgadzam, ze dac tyle za Seata to ciezkie do przelkniecia, ale z drugiej strony patrz wyzej...

 

Tylko, ze "SUV" z takimi osiągami to cos w rodzaju samochodowej schizofrenii ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

Tylko, ze "SUV" z takimi osiągami to cos w rodzaju samochodowej schizofrenii ;]

Moze tak, moze nie. Mialem Ravke 280KM, co prawda tylko 6.5s do setki i jakos nie czulem sie schizofrenikiem :) Powiem wiecej, dawala sporo frajdy, szczegolnie przy stracie spod swiatel, jak premiumy w tyle zostawaly z otwartymi paszczami;) No i wyprzedzanie w trasie to byla czysta przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zinger napisał:

I beda mialy 300KM i 5.4s do setki? Bo tu nie chodzi, ze to ogolnie SUV, tylko SUV co ma takie a nie inne parametry. Jest na rynku jakis inny SUV w cenie 200k z takimi osiagami?

 

Ogolnie to ja sie zgadzam, ze dac tyle za Seata to ciezkie do przelkniecia, ale z drugiej strony patrz wyzej...

A taka ateca to konkurent jakiego mercedesa? GLA? Za 250 cennikowe czyli realnie 220 na dzien dobry masz 4,4 do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lisik napisał:

A taka ateca to konkurent jakiego mercedesa? GLA? Za 250 cennikowe czyli realnie 220 na dzien dobry masz 4,4 do setki.

Cena wyjsciowa tego merca jest 60k wyzsza, wiec to jednak nie te same pieniadze. Za 220 bedzie praktycznie max wyposazona Cupra vs bazowy Merc. Na szybko dodalem do GLA kilka pakietow z asystentami i wyszlo mi juz 280k. Ateca ok 210k.

Oczywiscie z tych dwoch wolalbym Merca, ale 280 to jednak nie 210, wiec dla mnie raczej nieporownywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zinger napisał:

Cena wyjsciowa tego merca jest 60k wyzsza, wiec to jednak nie te same pieniadze. Za 220 bedzie praktycznie max wyposazona Cupra vs bazowy Merc. Na szybko dodalem do GLA kilka pakietow z asystentami i wyszlo mi juz 280k. Ateca ok 210k.

Oczywiscie z tych dwoch wolalbym Merca, ale 280 to jednak nie 210, wiec dla mnie raczej nieporownywalne.

Niby tak, ale 😁 380 koni sprawia ze powyzej 100kmh mercedes atece po prostu odjedzie a tak jak wspomnialem w mercedesie nie trudno o rabat 15%-17% a okresowo nawet 25- tam nie dealer decyduje a centrala narzuca polityke rabatowa na konkretne egzemplarze... poza tym za 160 jest gole gla 250 lub za jakies 130 jest gole gla 220 ktore czipuje sie na 280koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Tylko, ze "SUV" z takimi osiągami to cos w rodzaju samochodowej schizofrenii ;]

 

Jak ktoś chce SUVa z osiągami to trzeba już iść w absurd pełną gębą i kupić Jeepa SRT. A takie niewiadomo co to bez sensu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ryb napisał:

 

Jak ktoś chce SUVa z osiągami to trzeba już iść w absurd pełną gębą i kupić Jeepa SRT. A takie niewiadomo co to bez sensu...

 

Jeszcze chwila i beda padaly propozycje aut za duza banke :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zinger napisał:

Jeszcze chwila i beda padaly propozycje aut za duza banke :hehe:

 

Za 200k kupisz SRT w stanie, który nie będzie ustępował tej Atece. Oczywiście koszt utrzymania będzie dramatycznie inny ale kupowanie "sportowego SUVa" już samo w sobie jest na tyle głupie, że nie należy poprzestawać na półśrodkach.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ryb napisał:

 

Za 200k kupisz SRT w stanie, który nie będzie ustępował tej Atece. Oczywiście koszt utrzymania będzie dramatycznie inny ale kupowanie "sportowego SUVa" już samo w sobie jest na tyle głupie, że nie należy poprzestawać na półśrodkach.

;]

Głupie czy nie to tak samo subiektywne jak to czy się komuś podoba czy nie.

Co nie zmienia faktu że za 200k wśród nowych ciężko o konkurencję. I nie ma co to dorabiać ideologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zinger napisał:

Głupie czy nie to tak samo subiektywne jak to czy się komuś podoba czy nie.

Co nie zmienia faktu że za 200k wśród nowych ciężko o konkurencję. I nie ma co to dorabiać ideologii.

Gadasz trochę jak Polarny o Skodzie Superb. Nie ma w tej cenie 190 KM diesla w związku z tym nie ma konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcindzieg napisał:

Gadasz trochę jak Polarny o Skodzie Superb. Nie ma w tej cenie 190 KM diesla w związku z tym nie ma konkurencji :)

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Pisalem ze osobiscie bym 200 nie dal ale to nie zmienia faktu ze w tej klasie (suv) i cenie ciezko o konkurencje w takich parametrach. Podoba Ci sie czy nie ale tak jest, tyle w temacie.

Czy taie auto ma sens, dla zwyklego luda nie, ale amatorzy na pewno sie znajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zinger napisał:

Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Widzisz - kolega Polarny wychwala swoją Skodę pod niebiosa. Dlaczego ją kupił - bo w tej cenie nikt nie miał diesla 195 KM. To nic że były 180 i ponad 200. I że to 195 niekoniecznie lepiej jeździło od 180. Ważne było 195 ;]

Tak samo tutaj - to że ma 300 to niekoniecznie musi być lepsze od 280 Mercedesa (może jest - nie wiem). Pytanie jakie tam jest podwozie, jak to skręca, jak to się prowadzi. Nie mówię że to zły samochód bo po prostu nie wiem. Tylko pisanie że nie ma konkurencji bo nie ma 300 KM w tej cenie jest bez sensu. Bo jest jej całkiem sporo. Niekoniecznie 300 KM ale też niekoniecznie gorzej jeżdżącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marcindzieg napisał:

Widzisz - kolega Polarny wychwala swoją Skodę pod niebiosa. Dlaczego ją kupił - bo w tej cenie nikt nie miał diesla 195 KM. To nic że były 180 i ponad 200. I że to 195 niekoniecznie lepiej jeździło od 180. Ważne było 195 ;]

 

 

Brzmi to jakby w przetargu kupował.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, zinger napisał:

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Pisalem ze osobiscie bym 200 nie dal ale to nie zmienia faktu ze w tej klasie (suv) i cenie ciezko o konkurencje w takich parametrach. Podoba Ci sie czy nie ale tak jest, tyle w temacie.

Czy taie auto ma sens, dla zwyklego luda nie, ale amatorzy na pewno sie znajda.

To nie sa parametry a w zasadzie jeden parametr. Co ciekawe moje auto robi setke w 7,5 sekundy, dobrego kolegi w 6,2. Co mnie bardzo zdziwilo gdy scigamy sie to tak do 120kmh to jest roznica dwoch dlugosci samochodu. Pozniej pewnie wyraznie odjedzie ale nie sa ti warunki ktore zdarzaja sie codziennie. Nie wiem jak jezdzi ta ateca ale moze sie okazac ze zwykla beem X2 bez wodotryskow ktora pewnie w podstawowej wersji silnikowej ma kolo 7,5sek daje wiecej frajdy z jazdy i jest bardziej dopracowanym autem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zinger napisał:

Głupie czy nie to tak samo subiektywne jak to czy się komuś podoba czy nie.

Co nie zmienia faktu że za 200k wśród nowych ciężko o konkurencję. I nie ma co to dorabiać ideologii.

IMO pomysl na zupelnie nowa marke i nowe salony jest bez sensu. Beda sprzedawac dwa gora trzy modele cupra w wyselekcjonowanych salonach a tych i tak jest jak na lekarstwo :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wujekcybul napisał:

IMO pomysl na zupelnie nowa marke i nowe salony jest bez sensu. Beda sprzedawac dwa gora trzy modele cupra w wyselekcjonowanych salonach a tych i tak jest jak na lekarstwo :phi:

Po znaczku mozna pomyslec ze to cos z chin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lisik napisał:

To nie sa parametry a w zasadzie jeden parametr. Co ciekawe moje auto robi setke w 7,5 sekundy, dobrego kolegi w 6,2. Co mnie bardzo zdziwilo gdy scigamy sie to tak do 120kmh to jest roznica dwoch dlugosci samochodu. Pozniej pewnie wyraznie odjedzie ale nie sa ti warunki ktore zdarzaja sie codziennie. Nie wiem jak jezdzi ta ateca ale moze sie okazac ze zwykla beem X2 bez wodotryskow ktora pewnie w podstawowej wersji silnikowej ma kolo 7,5sek daje wiecej frajdy z jazdy i jest bardziej dopracowanym autem. 

Dopiero x3 30i schodzi w okolice 6,3 sekund, koszt bazy 230tys. X1/X2 zaczyna się na 140KM i kończy na 7,7 do 100km/ h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, marcindzieg napisał:

Tak samo tutaj - to że ma 300 to niekoniecznie musi być lepsze od 280 Mercedesa (może jest - nie wiem). Pytanie jakie tam jest podwozie, jak to skręca, jak to się prowadzi. Nie mówię że to zły samochód bo po prostu nie wiem. Tylko pisanie że nie ma konkurencji bo nie ma 300 KM w tej cenie jest bez sensu. Bo jest jej całkiem sporo. Niekoniecznie 300 KM ale też niekoniecznie gorzej jeżdżącej.

Ale ja napisalem, ze wolalbym takiego Merca, pod warunkiem, ze bedzie kosztowal porownywalna kase, a nie kosztuje. Napisalem wyraznie, ze w tej klasie w tej cenie (ok 200k za nowe) nie ma za bardzo konkurencji jesli chodzi o osiagi. To wszystko. 

AleTwierdzisz ze konkurencja jest spora - no to jakie mamy inne SUVy, ktore przyspieszaja w ok 5.5sek i maja vmax pod 250 i kosztuja nowe ok 200k? Bo rozmowa co lepiej gorzej jezdzi jest troche bez sensu, kiedy nie mialo sie okazji tymi autami jezdzic, prawda? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marcindzieg napisał:

Aleś się uparł na te 5.5 do setki.

Kurde, co sie uparlem? Moja wina, ze to auto tyle ma (5.2 wg strony)?

To ile bedzie ok - 6-7-8? Chcesz porownywac jablka do gruszek czy co bo juz nie wiem. Przyspieszenie czy v-max sa wartosciami ktore mozna jednoznacznie porownac nie jezdzac tymi autami. Poza tym, przy pewnych wartosciach, zejscie o kilka dziesiatych sek robi sie juz bardzo trudne. To tak jak w rowerach, gdzie od pewnej wagi walczy sie o kazdy gram i to kosztuje worek pieniedzy. 

 

Zrozum, fakt ze mam Atece nie ma tu nic do rzeczy, a odnosze wrazenie, ze to Ci po glowie chodzil.

Mnie to rybka, czy sie komus innemu to auto podoba czy nie i nie mam zamiary nikogo do niego przekonywac. Ja jestem zadowolony i tylko to jest z mojego punktu widzenia istotne. Tak samo, czy ktos lubi SUVy czy nie lubi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zinger napisał:

Kurde, co sie uparlem? Moja wina, ze to auto tyle ma (5.2 wg strony)? 

To jest jeden z parametrów. A różnica między 4-6 czy nawet 7 nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia w codziennym użytku. A jak pominiesz ten parametr to wybór robi się ogromny. Zresztą jak kolega wrzucił Merca z 4.4 to wyskoczyłeś z wyposażeniem Jak szukasz konkretnego auta z konkretnym wyposażaniem za dokładnie 220 kzł to rzeczywiście jest tylko jedno. Ale znasz kogoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcindzieg napisał:

To jest jeden z parametrów. A różnica między 4-6 czy nawet 7 nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia w codziennym użytku. A jak pominiesz ten parametr to wybór robi się ogromny. Zresztą jak kolega wrzucił Merca z 4.4 to wyskoczyłeś z wyposażeniem Jak szukasz konkretnego auta z konkretnym wyposażaniem za dokładnie 220 kzł to rzeczywiście jest tylko jedno. Ale znasz kogoś takiego?

Oczywiscie, ze na codzien to nie ma znaczenia, przeciez nie pisze ze ma. Merc kosztuje bazowy 250 (a jak chcesz miec podobne wyposazenie to robi sie pod 300), ta Cupra 190 (210 doposazona) ;) . Jak ktos ma 300 paczki to bierze Merca, to oczywiste :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, zinger napisał:

Napisalem wyraznie, ze w tej klasie w tej cenie (ok 200k za nowe) nie ma za bardzo konkurencji jesli chodzi o osiagi. To wszystko. 

AleTwierdzisz ze konkurencja jest spora - no to jakie mamy inne SUVy, ktore przyspieszaja w ok 5.5sek i maja vmax pod 250 i kosztuja nowe ok 200k? Bo rozmowa co lepiej gorzej jezdzi jest troche bez sensu, kiedy nie mialo sie okazji tymi autami jezdzic, prawda? ;) 

Wspomniane przeze mnie Stelvio, ma 5.7. Może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zinger napisał:

Jak ktos ma 300 paczki to bierze Merca, to oczywiste :)

Też niekoniecznie. Bo zaczyna się wchodzić w zakres M40i :)

A jak chcesz w drugą stronę to za 170 masz Forestera 240 KM. CO prawda tylko 7.5 do setki ale dużo większy, wygodniejszy i bardziej praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marcindzieg napisał:

Też niekoniecznie. Bo zaczyna się wchodzić w zakres M40i :)

A jak chcesz w drugą stronę to za 170 masz Forestera 240 KM. CO prawda tylko 7.5 do setki ale dużo większy, wygodniejszy i bardziej praktyczny.

Pelna zgoda, tez wolalbym takiego Forka do codziennej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zinger napisał:

Pelna zgoda, tez wolalbym takiego Forka do codziennej jazdy.

Ja naprawdę nie mam nic przeciwko Seatowi. Tylko mając tyle pieniędzy na auto jednak patrzy się na coś więcej niż tylko przyspieszenie do setki. I o to mi chodzi. Przy tym nie uważam że jest zły - pewnie będą ludzie, którym akurat podejdzie.Tylko za te pieniądze jest w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcindzieg napisał:

Ja naprawdę nie mam nic przeciwko Seatowi. Tylko mając tyle pieniędzy na auto jednak patrzy się na coś więcej niż tylko przyspieszenie do setki. I o to mi chodzi. Przy tym nie uważam że jest zły - pewnie będą ludzie, którym akurat podejdzie.Tylko za te pieniądze jest w czym wybierać.

A ja nie jestem jakims specjalnym fanem Seata. Akurat teraz go mam bo mi spasowal i z wyboru (poki co) jestem bardzo zadowolony. Po Ravce wyleczylem sie tez z popierdzielaczy do setki, bo na codzien to bardziej wkurza (ze masz a nie mozesz wykorzystac) niz pomaga (a wiekszosc czasu spedzam w Krk korkach). A jak pojade raz na jakis czas w trase, to spokojnie wystarczy to co teraz mam. Z tego tez powodu olalem 4x4 kosztem lepszego wyposazenia, ktore uzywam na codzien. Choc, jakby budzet pozwolil, to bralbym mocniejsze i z 4x4 rzecz jasna.

A jakbym mial 200k na auto, to tez bym tej Cupry nie kupil raczej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcindzieg napisał:

To jest jeden z parametrów. A różnica między 4-6 czy nawet 7 nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia w codziennym użytku. A jak pominiesz ten parametr to wybór robi się ogromny. Zresztą jak kolega wrzucił Merca z 4.4 to wyskoczyłeś z wyposażeniem Jak szukasz konkretnego auta z konkretnym wyposażaniem za dokładnie 220 kzł to rzeczywiście jest tylko jedno. Ale znasz kogoś takiego?

Jak nie ma 4 sekundy to jest przepasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2018 o 15:25, zinger napisał:

I beda mialy 300KM i 5.4s do setki? Bo tu nie chodzi, ze to ogolnie SUV, tylko SUV co ma takie a nie inne parametry. Jest na rynku jakis inny SUV w cenie 200k z takimi osiagami?

 

Ogolnie to ja sie zgadzam, ze dac tyle za Seata to ciezkie do przelkniecia, ale z drugiej strony patrz wyzej...

No nie - osiagów takich nic za te pieniądze mieć nie będzie. Zastanawia mnie tylko po co komu aż takie osiągi w SUVie :hmm:. Może z 10% nabywców będzie te super osiągi częściej wykorzystywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marcindzieg napisał:

No jest. I gdzie to wykorzystasz? Na światłach czy na torze? Na jedno i drugie są lepsze auta - choćby wydumki konika.

Ale tu nie ma sie co logiki dopatrywac. Ktos chce miec i tyle. Wielu neguje fakt istnienie dzisiejszych SUVow jako takich, ze sa bez sensu itp a mimo to chetni sa choc glownie po miescie jezdza (np ja :)). Odp brzmi bo tak, bo lubie, bo chce itp. Nie na wszytsko musi byc logiczne dla kazdego wytlumaczenie.

A kto kupuje wszystkie te X6, Cayenne, Ursusy itp? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Manx napisał:

No nie - osiagów takich nic za te pieniądze mieć nie będzie. Zastanawia mnie tylko po co komu aż takie osiągi w SUVie :hmm:. Może z 10% nabywców będzie te super osiągi częściej wykorzystywać.

Bo ich stac i maja taki kaprys i ich stac? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zinger napisał:

Ale tu nie ma sie co logiki dopatrywac. Ktos chce miec i tyle.

Ale ja się nie dopatruje logiki tylko piszę że w praktyce nie ma to żadnego znaczenia. Bo o ile między 7 a 11 różnica jest ogromna i do wykorzystania to w drugą stronę to już raczej sztuka dla sztuki. No ale chętnych na Q7 V12 było dużo. Tyle że to auto poza absurdalnym silnikiem jest akurat praktyczne i fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, marcindzieg napisał:

No jest. I gdzie to wykorzystasz? Na światłach czy na torze? Na jedno i drugie są lepsze auta - choćby wydumki konika.

I po co te dyskusje? Ludzie tak mają, jak moga kupić większe, mocniejsze, wyższe itd to tak robią. Sens jest taki żeby mieć. Na pewno masz coś co jest bez sensu co jest przewymiarowane itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sdss napisał:

I po co te dyskusje? Ludzie tak mają, jak moga kupić większe, mocniejsze, wyższe itd to tak robią. Sens jest taki żeby mieć. Na pewno masz coś co jest bez sensu co jest przewymiarowane itp.

 

Po to żeby sobie podyskutować. Nawet o rzeczach zupełnie bez sensu :)

Zauważ że nikogo nie krytykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcindzieg napisał:

Po to żeby sobie podyskutować. Nawet o rzeczach zupełnie bez sensu :)

Zauważ że nikogo nie krytykuje.

W sumie to forum dyskusyjne:)

Ale to taka troche dyskusja jak o kolorach.Rownie dobrze mozna by zapytac dlaczego ludzie np czarne auta kupuja skoro sa girzej widoczne i szybciej sie brudza;) Znajda sie tacy co odp ze nie uznaja aut w innym kolorze. I co im zrobisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marcindzieg napisał:

Po to żeby sobie podyskutować. Nawet o rzeczach zupełnie bez sensu :)

Zauważ że nikogo nie krytykuje.

 

to w takim razie ja napiszę, że mnie się właśnie taka Ateca Cupra podoba. Wadą zwykłych tanich SUVów jest to że są bardziej ociążałe, gorzej się prowadzą, często mają słabe silniki powodujące, że np. na autostradzie przy wyższych prędkościach już są strasznie mułowate. Ta Cupra Ateca będzie pozbawiona tych wszystkich wad, prowadzi się pewnie lepiej niż większość "zwykłych" aut na drogach, a nadal ma to co niektórzy lubią, że siedzi się wyżej, że można wjechać na wyższy krawężnik. Nadal pewnie ma wady w stylu wyższego hałasu przy wyższych prędkościach, ale te wady rekompensują osiągi. W "zwykłym" tanim SUVie nic tego nie rekompensuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.