Skocz do zawartości

Wybiera się ktoś na GP Węgier?


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Bo potrzebuję sprawdzonego info co, jak, gdzie i za ile?

Np. czy jechać we własnym zakresie, czy zabrać się z jakąś zorganizowaną bandą :phi: A jak opcja nr 2 to gdzie szukać kogoś, kto takie wyjazdy organizuje? Znalazłem tę firmę:

https://www.sport.travel.pl/formula-1

ale nie jestem pewien czy jest wiarygodna.

Wszelka pomoc mile widziana :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na wyjeździe autokarowym - wyjazd w piątek, nocleg, sobota wyjazd na tor, trening, kwalifikacje, potem zwiedzanie Budapesztu, jakaś kolacja, nocleg, niedziela wyjazd na tor, wyścig i zaraz po wyścigu powrót do Polski.

Trochę mecząca jazda autobusem, ale nie trzeba się o nic martwić :ok:

Ważne tez są odpowiednie bilety, by coś było widać. ja miałem przy zakręcie na początku prostej startowej i IMO gorszych nie ma co kupować ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2018 o 22:10, Colin napisał:

Bo potrzebuję sprawdzonego info co, jak, gdzie i za ile?

Ja byłem w tym roku.

Sam sobie wszystko organizowałem.

Bilety bronze na gootickets. Noclegi w Corvinpoints.

Dojazd na tor własnym samochodem.

Po weekendzie przejazd do CRO.

Żadna filozofia.

Bilety najtańsze, ale miejsca siedzące, numerowane. Można przejść pół toru czyli wybrać dogodne miejsce jeżeli numerowane się nie spodoba.  Jeżeli zdecydujesz się na ten sektor to polecam jak najbliżej szykany.

Jedyny minus to wyjazd z parkingu po wyścigu.

Parkingi darmowe przy torze, ale uwaga... są też prywatne płatne oznaczane nazwami sektorów i można się pomylić.

Fajna atmosfera. Mało sklepików z gadżetami. Generalnie polecam choć bardziej podobało mi się na MotoGP w Brnie.

Nawet zastanawiałem się czy tydzień po Hungaroringu nie pojechać do Brna, ale odpuściłem.

Budapeszt rewelacja. Impreza na Moście Wolności - niepowtarzalny klimat.

Jeżeli chcesz mieć jako taki wybór noclegów to już rezerwuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2018 o 09:47, rwIcIk napisał:

Kiedyś byłem na wyjeździe autokarowym - wyjazd w piątek, nocleg, sobota wyjazd na tor, trening, kwalifikacje, potem zwiedzanie Budapesztu, jakaś kolacja, nocleg, niedziela wyjazd na tor, wyścig i zaraz po wyścigu powrót do Polski.

Trochę mecząca jazda autobusem, ale nie trzeba się o nic martwić :ok:

Ważne tez są odpowiednie bilety, by coś było widać. ja miałem przy zakręcie na początku prostej startowej i IMO gorszych nie ma co kupować ;]

 

Właśnie celuję w Gold 4. Zakręt po prostej startowej + wyjazd z Pit Lane :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.