Skocz do zawartości

test dla ogladaczy


patgaw

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, patgaw napisał:

Auto od handlarza oczywiscie wedlug ogloszenia bezwypadkowe i 1 wlsciciel ble ble ble

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-2-0i-salon-polska-skaypassion-aso-bi-xenon-head-up-bose-18-alu-ID6BzdL1.html#f11fd98b38

z ktorej strony byl dzwon?

 

Czemu zakladasz od razu, ze byl dzwon? 3 lata, wiec pewnie auto poleasingowe....

Z reszta historie powinno sie dac dosc dobrze zweryfikowac w ASO, gdzie byla serwisowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
14 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Czemu zakladasz od razu, ze byl dzwon? 3 lata, wiec pewnie auto poleasingowe....

Z reszta historie powinno sie dac dosc dobrze zweryfikowac w ASO, gdzie byla serwisowana.

Ta jasne... jak odkupione rozbite to w ASO moze nie byc sladu. 

Dla mnie prawa strona malowana.

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, krawiec napisał:

Ta jasne... jak odkupione rozbite to w ASO moze nie byc sladu. 

Dla mnie prawa strona malowana.

 

Krawiec

 

Dlatego trzeba dokladnie przetrzepac bo jak by nie patrzec to auto za prawie 60kPLN...

Ja bym wolal dolozyc 10-15kPLN i wyjechac nowym Golfem lub Astra.

Ale co kto lubi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/67d63303189f0.jpg.html

tutaj mirror

a tu rozwiazanie zagadki http://www.wykop.pl/artykul/4705349/nieuczciwy-handlarz-sprzedaje-bezwypadkowa-mazde-6/

 

link wrzucilem bo ostatnio jak byly tematy dla ogladaczy to mnie duzo osob zaskoczylo ze widza cos czego ja nie wie. bylem ciekawy czy tutaj tez sie dopatrzycie. ale faktycznie chyba zdjecia za slabe nic dziwnego ze takie wrzucil skoro mial cos do ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, patgaw napisał:

https://zapodaj.net/67d63303189f0.jpg.html

tutaj mirror

a tu rozwiazanie zagadki http://www.wykop.pl/artykul/4705349/nieuczciwy-handlarz-sprzedaje-bezwypadkowa-mazde-6/

 

link wrzucilem bo ostatnio jak byly tematy dla ogladaczy to mnie duzo osob zaskoczylo ze widza cos czego ja nie wie. bylem ciekawy czy tutaj tez sie dopatrzycie. ale faktycznie chyba zdjecia za slabe nic dziwnego ze takie wrzucil skoro mial cos do ukrycia.

 

Jakos bardzo mocno to ta Mazda nie byla rozbita... Slupek A czy drzwi wygladaja na nieruszone.

Handlarz, jak to handlarz oczywiscie lze w zywe oczy, wiec zawsze trzeba dobrze auto sprawdzic :chory:

Szkoda, ze za cos takiego praktycznie nic im nie grozi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mars_wrc napisał:

Paranoja żeby dać 56kPLN za zwykłego kompakta z nalotem 100kkm i to jeszcze powypadkowego jak za 60-65kPLN można mieć nowego.

Mało tego często się zdarza że ludzie robią to świadomie bo chcą mieć coś "lepszego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

Jakos bardzo mocno to ta Mazda nie byla rozbita... Slupek A czy drzwi wygladaja na nieruszone.

koło jest cofnięte, drzwi pogięte od krawędzi - co Ty gadasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Jakos bardzo mocno to ta Mazda nie byla rozbita... Slupek A czy drzwi wygladaja na nieruszone.

Handlarz, jak to handlarz oczywiscie lze w zywe oczy, wiec zawsze trzeba dobrze auto sprawdzic :chory:

Szkoda, ze za cos takiego praktycznie nic im nie grozi...

I to jest największy problem - brak konsekwencji.

Są dowody - powinna być kara.

Owszem, zawsze można kombinować, że handlarz sprzedający jako bezwypadkowe, kupi od innego i powie że nie wiedział, albo będą handlarze-słupy.

 

Kolega rok po sprzedaży samochodu, znalazł swoje auto ponownie na sprzedaż jako II właściciel i garażowane - właściciel był trzeci, przez 13 z 14 lat jedyny garaż jaki auto widziało to był parking pod galerią ;)

Inny znajomy widział swoje byłe auto z kartką sprzedam. Na kartce przebieg mniejszy niż ten przy którym sprzedawał kilka lat wcześniej i informacja bezwypadkowy. Może u tego właściciela był bezwypadkowy, ale kupując do był poinformowany, że auto miało dwie stłuczki, w tym jedną większą, która częściowo była robiona w ASO.

Pewnie każdy zna takie historie i zastanawiam się, skąd się biorą takie ceny samochodów używanych. Za 56 tysięcy, to kupi się spokojnie podstawową wersję jakiejś Skody czy Astry, albo nie najtańsze Tipo. Nawet jeśli Fiat zacznie się sypać przy po powiedzmy 5 latach i 150kkm , to taka Mazda będzie wówczas miała 8 lat i 250 kkm i przy takim przebiegu będzie podobnie lub gorzej, a koszty napraw wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając taką gotówkę poszedłbym i kupił coś wyżej wymienionego lub jakaś Dacke ale nową. Co do Mazdy z tego co widzę posuchy całe więc aż tak źle nie było 😁 co nie ukrywam że wolałbym o takim zdarzeniu wiedzieć. Dlatego Dusterem którym jeżdżę wiedziałem że ma malowany tylny zderzak i lewy błotnik. A kolejnego którego kupiłem też po stłuczce od znajomego za nie duże pieniądze. Poduszki całe... Powiem szczerze że Fiat freemount znacznie gorzej wyglądał... 

WP_20181018_11_50_11_Rich.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Majkiel napisał:

I to jest największy problem - brak konsekwencji.

Są dowody - powinna być kara.

 

wypadek

1. «to, co się zdarzyło»
2. «nieszczęśliwe wydarzenie, które spowodowało straty materialne, w którym ktoś ucierpiał»
 
 
;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.