Skocz do zawartości

Auto na letnie wieczory i weekendy - zabawka


listoor

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy :)
Taki przedświąteczny temacik :)

 

Z racji tego, że mój Passacik zostaje u mnie na co najmniej 17miesięcy (leasing), dzielnie robi 4-5 tkm/mc stwierdziłem że mam przyspieszony kryzys 40 latka (mając 32 lata) i szukam auta dla rozrywki (ma ona różne definicje :) ).

Myślałem o jakimś zabójcy do palenia gumy, ale zdrowie mam jedno i boję się że się gdzieś rozwalę na zakręcie ;/

 

Więc poszedłem w drugą stronę - ciepłych dni jest coraz więcej, więc myślami idę w cabrio :)

Miejsce na zimowanie jest, więc auto typowo dla jazd wieczornych i weekendowych - maksymalnie 10.000 km/rocznie :)

 

Silnik większy niż mniejszy, raczej automat niż manual, na napęd na tył niż przód :)

Pierwsze spojrzenie w auto które zawsze chciałem mieć jako młody chłopak -> BMW e46 330i... ale tutaj nie jestem pewien czy to segment w który chcę pójść, ze względu na wiek pojazdu. 

 

Na piedestale mam: 

  • BMW 645/650 e63 -> nie ukrywam że kiedyś mi się nie podobał, natomiast zbiegiem lat podoba mi się coraz bardziej

e64.jpg

 

 

  • Mercedes SL r230 -> też mi się bardzo podoba. Jest mniejszy, ale autem będą jeździły 2 osoby więc nie ma to znaczenia 

Image result for sl 500 r230

 

 

  • BMW e46; e92; SLK i inne wynalazki -> raczej w drugiej kolejności

 

Budżet nie powinien przekroczyć 70 tyś PLN po serwisie startowym :)

Zachęcam do podrzucania propozycji lub wybijania mi z głowy takich zakupów :) 

Argument że nie będę miał czasu na jazdę autem odpada -> część z mojego normalnego przebiegu po mieście i czasem jakąś trasę jechałbym własnie tym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie propozycje świetne. 👍👍

 

możesz połączyć kabrio i palenie gumy w mustangu (bardzo tanie auta w utrzymaniu, niedrogie w zakupie). 5.0 i >400 KM

(niestety jakości kokpitu nie da się porównać).

Mam te ze zdjęcia - naprawdę przyjemnie się podróżuje.  

Amcary często się spotykają - zawsze możesz pojechać i porozmawiać. I posłuchać dużego V8 .

 

 

 

Saab (napęd nie ten)

 

Corvette (taki zamierzam dokupić na wiosnę- wada 2 miejsca )

 

 

 

 

 

084FF8D6-4FAA-4BC0-84FA-661E769AD474.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 308 cc , jest super ale już się zaczynam rozglądać za inną zabawką BMW 320 E93

Jak bym miał dziś kupować cabrio to tylko w automacie i w okolicach 200 koni.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, listoor napisał:

Zachęcam do podrzucania propozycji lub wybijania mi z głowy takich zakupów :) 

 

no więc ja sobie kupiłem e36 cabrio, nie jest zabójca do palenia laczka ale R6 brzmi fajnie

plus jazda bez dachu naprawdę jest fajna

jeśli nie musisz mieć jakiegoś pseudo klasyka to ja bym kupił e93

masz tam sprawdzoną konstrukcję, plus twardy dach więc nie musisz się ograniczać do jazdy z otwartym dachem tylko do cieplejszych dni 

ja przy takim budżecie szukałbym właśnie tego auta :oki:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem R129 to fajny wybór, jeśli chcesz mieć auto dłużej, niż na jeden sezon.

BTW. Jak ostatnio znajomy podjechał do mnie małym cabrio BMW to padłem ze śmiechu. Wyglądał jakby pożyczył auto od kochanki....

 

IMG-20130703-00085.jpg

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie propozycje świetne.
 
możesz połączyć kabrio i palenie gumy w mustangu (bardzo tanie auta w utrzymaniu, niedrogie w zakupie). 5.0 i >400 KM
(niestety jakości kokpitu nie da się porównać).
Mam te ze zdjęcia - naprawdę przyjemnie się podróżuje.  
Amcary często się spotykają - zawsze możesz pojechać i porozmawiać. I posłuchać dużego V8 .
 
 
 
Saab (napęd nie ten)
 
Corvette (taki zamierzam dokupić na wiosnę- wada 2 miejsca )
 
 
 
 
 
084FF8D6-4FAA-4BC0-84FA-661E769AD474.jpeg.2dd66f05e8b811bf3517d649ce858585.jpeg


Mustang podoba mi się tylko w aktualnej wersji, a na taki wydatek żona już się nie zgodzi, poza tym sam bym nie chciał wydawać na gadżet / zabawkę 100k+.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem R129 to fajny wybór, jeśli chcesz mieć auto dłużej, niż na jeden sezon.
BTW. Jak ostatnio znajomy podjechał do mnie małym cabrio BMW to padłem ze śmiechu. Wyglądał jakby pożyczył auto od kochanki....
 
IMG-20130703-00085.jpg.24c9aa2ed45b31fce54e844c2070eb51.jpg
 


R129 500 to marzenie jak miałem 10lat. Teraz osiągalne, jednak jak dla mnie już zbyt stare. Niestety coś co kiedyś było marzeniem obecnie mierzy się z rzeczywistością.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żona zobaczyła co kombinuje i zobaczyła SL powiedziała - brzydkie.

Jak zobaczyła BMW - powiedziała KUPUJ.

 

Na pierwszy ogień pójdzie to auto, bo blisko:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-ID6BxVKl.html

 

f562b40895cb89095853252b06a1178e.jpg

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, listoor napisał:

Więc poszedłem w drugą stronę - ciepłych dni jest coraz więcej, więc myślami idę w cabrio 

Problem w tym, że kabriolet nie nadaje się na ciepłe, słoneczne dni. Chyba, że chcesz jeździć w ogromnym kapeluszu i z długim rękawem?

Tych kabrioletowych dni, kiedy było ciepło i pochmurno było tego lata może z pięć?

Nie kupuj kabrioletu. Pisze Ci to użytkownik takiego autka od 12 lat.

Gdyby tylko istniało w wersji z dachem nawet chwili nie zastanawiałbym się.

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, listoor napisał:

Na pierwszy ogień pójdzie to auto, bo blisko:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-ID6BxVKl.html


Zacznij od poproszenia o VIN - licznik w milach = przekładka lub fura z USA
zakładam, że nie muszę mówić co to może oznaczać

 

EDIT: WBAEK13567CN82169
Ma wstawione dwa ogłoszenia. jedno droższe z numerem VIN, drugie tańsze już bez VIN

 

EDIT2:

Masz od razu rozkodowane wyposażenie: TUTAJ = wersja USA

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, listoor napisał:

R129 500 to marzenie jak miałem 10lat. Teraz osiągalne, jednak jak dla mnie już zbyt stare. Niestety coś co kiedyś było marzeniem obecnie mierzy się z rzeczywistością.

Jeśli masz takie kryteria, to sprawa jasna. Ja akurat lubię stare samochody. Inna sprawa ,że akurat o R129 SL500 nie powiem, że to stary samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, listoor napisał:

Jak żona zobaczyła co kombinuje i zobaczyła SL powiedziała - brzydkie.

Jak zobaczyła BMW - powiedziała KUPUJ.

 

Na pierwszy ogień pójdzie to auto, bo blisko:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-ID6BxVKl.html

 

f562b40895cb89095853252b06a1178e.jpg

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Auto od 2009 roku jest w jednych rękach.
Wystawiam fakturę VAT marżę.

 

:lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od 2009 roku jest w jednych rękach.
Wystawiam fakturę VAT marżę.
 
:lol:


Nie nakręcam się na ten egzemplarz.
Jest w Wawie więc zanim zacznę jeździć po Polsce w poszukiwaniu tego jedynego (23szt na otomoto) chce sprawdzić czy to jest właściwy kierunek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karax napisał:

jeśli nie musisz mieć jakiegoś pseudo klasyka to ja bym kupił e93

masz tam sprawdzoną konstrukcję, plus twardy dach więc nie musisz się ograniczać do jazdy z otwartym dachem tylko do cieplejszych dni 

ja przy takim budżecie szukałbym właśnie tego auta :oki:

 

Twardy dach ma jedną wadę -wpływa znacząco na wzrost wagi auta.

 

W moim przypadku muszę mieć auto całoroczne czyli z twardym dachem oraz cztero miejscowe i jedynym typem jako następcę CC będzie prawdopodobnie E93. 

Chociaz już miałem kilka chorób motoryzacyjnych i z niektórych dawało się skutecznie wyleczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, listoor napisał:

 


Daj więcej informacji ;)
Jaki silnik w e63, wady i zalety wg Ciebie.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

silnik 4.8 (650). moc ok. na spalanie specjalnie nie patrzyłem ale odczuwałem ;) duże i moim zdaniem nieporęczne auto. miałem przez okres wakacji i zostało sprzedane.

trafił się fajny SL i tej zamiany nie żałuję. fajny silnik, moc wystarczająca, dźwięk z wydechu bardzo przyjemny. spalanie na podobnym poziomie ... aczkolwiek myślę że MB ciut oszczędniejszy. 

BMW dach szmaciany a SL twardy... akurat to dla mnie nie ma znaczenia. 

no i ABC w MB... bardzo fajna sprawa. brak przechwyłów na zakrętach, większanie prześwitu i ewentualne utwardzenie zawiasu.

wydaje mi sie ze MB jest też tańszy w serwisowaniu...

chyba na tyle z grubsza...

SL'a będę wystawiał do sprzedazy bo mam chęć na SL AMG...

 

aha i cabrio to nie auto na słoneczne i gorące dni... udar gwarantowany - przebyty jeszcze kiedyś w Audi cabrio B4...

najwięcej przyjemności jest jeżdżąc cabrioletem ciepłymi wieczorami...

Edytowane przez seteman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, listoor napisał:

Budżet nie powinien przekroczyć 70 tyś PLN po serwisie startowym :)

Zachęcam do podrzucania propozycji lub wybijania mi z głowy takich zakupów :) 

Argument że nie będę miał czasu na jazdę autem odpada -> część z mojego normalnego przebiegu po mieście i czasem jakąś trasę jechałbym własnie tym autem :)

Napisze coś w stylu: „nie wiem ale się wypowiem” ;)

 

Otoz nie wydaje mi się ze takie BMW ma coś z wariata i będziesz mieć jakaś mega radość z jazdy.

To jest ma pewno nietuzinkowe auto, ale jednak wygodne, komfortowe.

 

Jak masz wygodne auto do dużej ilości km na codzień, to kup jakiegoś wariata :)

Poszukalbym STI/ EVO.

 

Co do EVO to słyszałem takie powiedzenie ze za 100tys kupisz 100% sprawne EVO, za 80tys 80% sprawne, itp. Nie wiem ile w tym prawdy ;]

Zapewniam ze tego typu samochód robi nawet z @fred77 kierowcę czubka.

Ze mnie zrobilo, a ja jak jadę innym normalnym autem to wbijam wzrok w prędkościomierz i średnie spalanie (im mniej tym lepiej).

Szczerze polecam. Poczujesz się jak bananowe dziecko z takim wozidlem.

 

Planujesz tak trasę aby stac pierwszym na każdych światłach, a przed każdym zakrętem zwiększasz odległość przed autem poprzedzającym, aby pojawić mu się na zderzaku zaraz za zakrętem.

Totalny krejzol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, listoor napisał:

 


Nie nakręcam się na ten egzemplarz.
Jest w Wawie więc zanim zacznę jeździć po Polsce w poszukiwaniu tego jedynego (23szt na otomoto) chce sprawdzić czy to jest właściwy kierunek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ogarniasz zakup tego auta jak typowy Janusz z biedronki.

 

Takie auto kupuje sie tylko salon polska ewentualnie w Niemczech od 1 wlasciciela , serwisowanie , sprowadzone na indywidualne zamówienie. 

 

Reszta to ulepy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kravitz napisał:

Napisze coś w stylu: „nie wiem ale się wypowiem” ;)

 

Otoz nie wydaje mi się ze takie BMW ma coś z wariata i będziesz mieć jakaś mega radość z jazdy.

To jest ma pewno nietuzinkowe auto, ale jednak wygodne, komfortowe.

 

Jak masz wygodne auto do dużej ilości km na codzień, to kup jakiegoś wariata :)

Poszukalbym STI/ EVO.

 

Co do EVO to słyszałem takie powiedzenie ze za 100tys kupisz 100% sprawne EVO, za 80tys 80% sprawne, itp. Nie wiem ile w tym prawdy ;]

Zapewniam ze tego typu samochód robi nawet z @fred77 kierowcę czubka.

Ze mnie zrobilo, a ja jak jadę innym normalnym autem to wbijam wzrok w prędkościomierz i średnie spalanie (im mniej tym lepiej).

Szczerze polecam. Poczujesz się jak bananowe dziecko z takim wozidlem.

 

Planujesz tak trasę aby stac pierwszym na każdych światłach, a przed każdym zakrętem zwiększasz odległość przed autem poprzedzającym, aby pojawić mu się na zderzaku zaraz za zakrętem.

Totalny krejzol.

Juz taka jazda mi sie znudziła.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin79 napisał:

Ogarniasz zakup tego auta jak typowy Janusz z biedronki.

 

Takie auto kupuje sie tylko salon polska ewentualnie w Niemczech od 1 wlasciciela , serwisowanie , sprowadzone na indywidualne zamówienie. 

 

Reszta to ulepy . 

Dziękuję za stworzenie mojej charakterystyki typowego Janusza :piwko:

 

Być może w przeciwieństwie do Ciebie idę za tropem -> sprawdź używany samochód i wtedy podejmij decyzję.

O dziwo nie boję się samochodu z USA, który był uderzony, jeśli stan faktyczny będzie dla mnie do zaakceptowania.

 

🎅Wesołych Świąt 🎅
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, listoor napisał:

Dziękuję za stworzenie mojej charakterystyki typowego Janusza :piwko:

 

Być może w przeciwieństwie do Ciebie idę za tropem -> sprawdź używany samochód i wtedy podejmij decyzję.

O dziwo nie boję się samochodu z USA, który był uderzony, jeśli stan faktyczny będzie dla mnie do zaakceptowania.

 

🎅Wesołych Świąt 🎅
 

W 4d szukasz w ulepach i tyle :)

mam od 7 lat 350 konne amg cabrio , salon polska . Kupione z przebiegiem 50 tys teraz ma cos okolo 80 :)

4 sekundy do 100...az ja lubie pisać o tych danych :)

 

Wesołych Świąt   :)

  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4d szukasz w ulepach i tyle
mam od 7 lat 350 konne amg cabrio , salon polska . Kupione z przebiegiem 50 tys teraz ma cos okolo 80
4 sekundy do 100...az ja lubie pisać o tych danych
 
Wesołych Świąt   


Super że się pochwaliłaś ;)
Auto spełnia wymogi, jednak zamiast napisać o konkretach wolisz pisać o Januszach, biedronkach czy innych ulepach.

Będę zobowiązany za odpuszczenie sobie dalszych komentarzy w tym poście, chyba że merytorycznych bez wycieczek osobistych.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja trochę odejdę od tych pseudo sportówek i zaproponuję wranglera

 

Jest kabrio, jest 6 garów, można wieczorkami przyjemnie poszlajać się po okolicach podwarszawskich, zajechać nad brzeg wisły i takie tam

A i w zimę da sporo radochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, listoor napisał:

 


Super że się pochwaliłaś ;)
Auto spełnia wymogi, jednak zamiast napisać o konkretach wolisz pisać o Januszach, biedronkach czy innych ulepach.

Będę zobowiązany za odpuszczenie sobie dalszych komentarzy w tym poście, chyba że merytorycznych bez wycieczek osobistych.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No to napisalem przeciez,salon polska albo import na indywidualnie zamówienie .

 

Patrz na odsprzedaz. Takiego ulepa z usa albo auto z niepewna przeszłością  bedzie trudniej sprzedac i serwisowac na bieżąco. 

 

Moje nic nie straciło na wartosci a moze juz zyskuje.  Raz w roku robiony przegląd w tym samym aso czyli od 2005 r :)

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hefi napisał:

S2000

"Myślałem o jakimś zabójcy do palenia gumy, ale zdrowie mam jedno i boję się że się gdzieś rozwalę na zakręcie"

A ty mu widow makera polecasz ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Myślałem o jakimś zabójcy do palenia gumy, ale zdrowie mam jedno i boję się że się gdzieś rozwalę na zakręcie"
A ty mu widow makera polecasz ?
Heh, tylko nabierze wartości, nie zepsuje się, będzie prawdziwym klasykiem kiedyś
Jak nie będzie wstawial za mocno to auto zachowuje się jak jazz 1, 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy
Taki przedświąteczny temacik
 
Z racji tego, że mój Passacik zostaje u mnie na co najmniej 17miesięcy (leasing), dzielnie robi 4-5 tkm/mc stwierdziłem że mam przyspieszony kryzys 40 latka (mając 32 lata) i szukam auta dla rozrywki (ma ona różne definicje ).
Myślałem o jakimś zabójcy do palenia gumy, ale zdrowie mam jedno i boję się że się gdzieś rozwalę na zakręcie ;/
 
Więc poszedłem w drugą stronę - ciepłych dni jest coraz więcej, więc myślami idę w cabrio
Miejsce na zimowanie jest, więc auto typowo dla jazd wieczornych i weekendowych - maksymalnie 10.000 km/rocznie
 
Silnik większy niż mniejszy, raczej automat niż manual, na napęd na tył niż przód
Pierwsze spojrzenie w auto które zawsze chciałem mieć jako młody chłopak -> BMW e46 330i... ale tutaj nie jestem pewien czy to segment w który chcę pójść, ze względu na wiek pojazdu. 
 
Na piedestale mam: 
  • BMW 645/650 e63 -> nie ukrywam że kiedyś mi się nie podobał, natomiast zbiegiem lat podoba mi się coraz bardziej
e64.jpg&key=872732a6c91796b996ffbcab2ede24b9842d252398b3ee852cf5f92d952875d0
 
 
  • Mercedes SL r230 -> też mi się bardzo podoba. Jest mniejszy, ale autem będą jeździły 2 osoby więc nie ma to znaczenia 
MERCEDES-BENZ-500-0.jpg&key=ea9e6f3bb38f615b1213ba2aa694fd619c209a31ecb4117ce9a50ad7473f1e4f
 
 
  • BMW e46; e92; SLK i inne wynalazki -> raczej w drugiej kolejności
 
Budżet nie powinien przekroczyć 70 tyś PLN po serwisie startowym

Zachęcam do podrzucania propozycji lub wybijania mi z głowy takich zakupów  
Argument że nie będę miał czasu na jazdę autem odpada -> część z mojego normalnego przebiegu po mieście i czasem jakąś trasę jechałbym własnie tym autem
LC 430

natapane Redmi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bnow napisał:

A cały import z Japonii? Kimbex sporo tego ciągnie. A auta schodzą za ciężka kasę od ręki. 

Z Japończykami różnie bywa. Generalnie technicznie są ok, ale japoński "tuning" potrafi wywalić oczy na orbitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 23.12.2018 o 14:51, Maxit napisał:

Moim zdaniem R129 to fajny wybór, jeśli chcesz mieć auto dłużej, niż na jeden sezon.

BTW. Jak ostatnio znajomy podjechał do mnie małym cabrio BMW to padłem ze śmiechu. Wyglądał jakby pożyczył auto od kochanki....

 

IMG-20130703-00085.jpg

 

 

Odgrzewam świąteczny temat :)
MAXIT - zapraszam cię na przejażdżkę oraz :piwko: za jakieś 3-4 miesięcy jak auto przypłynie i zrobię je pod siebie ;)

 

Krótkie dane:
SL500 R129 1996r convertible 

81k mil

3 właścicieli

Bezwypadkowy

Kolor czerwień :)

 

Marzenia z dzieciństwa wygrały, choć nie ukrywam że oglądałem to auto i byłem bliski zakupu, ale przekraczało budżet:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0-benzyna-biturbo-m-pakiet-306-km-z-polskiego-salonu-ID6ByDdJ.html#4778361730 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, listoor napisał:

MAXIT - zapraszam cię na przejażdżkę oraz :piwko: za jakieś 3-4 miesięcy jak auto przypłynie i zrobię je pod siebie ;)

Z przyjemnością. Wyciągnę któregoś swojego trupa z garażu. Pokopiemy w opony :)

 

18 minut temu, listoor napisał:

Krótkie dane:

SL500 R129 1996r convertible 

81k mil

3 właścicieli

Bezwypadkowy

Kolor czerwień :)

Brzmi dobrze, z niecierpliwością czekam do lata :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

No i dojechał default_wink.gif

 

Fajnie pracuje, ma kilka wad ale po przejechaniu 2km mordka się cieszy

 

Teraz kilka tygodni zabawy i w czerwcu powinno wyjechać na ulice

 

CDN.

 

222ca895ace3256420b377bd89dc40f1.jpg&key=4f8d830bdf80459440f0a2a83c4f23cab7e4cb66c63ce1a8add7d62f0e58c6f1

 

b1d2e0819927bb894dbe4b4d8f612e3f.jpg&key=237317ea83e5affb744b6cd1d35526b135c7c81bf3116e1b0f3af022a1c8282d

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojechał default_wink.gif
 
Fajnie pracuje, ma kilka wad ale po przejechaniu 2km mordka się cieszy
 
Teraz kilka tygodni zabawy i w czerwcu powinno wyjechać na ulice
 
CDN.
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Piekbe auto! Daj wiecej zdjec, srodek tez.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piekbe auto! Daj wiecej zdjec, srodek tez.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Będzie, ale po odszczurzeniu, wizycie od tapicera i wizycie u detailera.
To będzie ostateczność.

Na początek:
* Mechanik na przegląd startowy i niezbędne wymiany
* Rejestracja
* renowacja: felgi + nowe opony, odświeżenie lakieru, wyciągnięcie 1 wgniotki, prawdopodobnie wykona przedniego zderzaka bo nie wiem czy uda się go uratować.
So tego wnętrze do pełnej renowacji - jest mega brudne.

Samo auto - SL500 roadster z hardtopem
1996 rok
Będę 4 właścicielem
81k mil | 135 tkm
Bezwypadek ;)

Miałem tylko 2h przed wyjazdem wiec na szybko go umyłem i do garażu i więcej fotek nie mam ;)

a9b9499bdf5eb3a7758ae5fce9ab9f16.jpg
a9e456a74c1b115ac0e9ea6d7b4e54b6.jpg







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.