Skocz do zawartości

Auto na letnie wieczory i weekendy - zabawka


listoor

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, listoor napisał:

W niedziele pracować ?!? ;)

Niestety tak... wczoraj miałem wolne i do tego gości, więc dziś dzień zapchany pracą.

 

Własna działalność gospodarcza nie zna weekendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-335i-306km-cabrio-w-pelni-jezdny-ID6CKRnu.html?isPreview=1

Do oddania za 25k mimo ze wyszła 32k.

Człowiek który miał po nią przychjechac nie odbiera telefonu wiec lipa - coś muszę wymyślic


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2018 o 21:41, listoor napisał:

Koledzy :)
Taki przedświąteczny temacik :)

 

Z racji tego, że mój Passacik zostaje u mnie na co najmniej 17miesięcy (leasing), dzielnie robi 4-5 tkm/mc stwierdziłem że mam przyspieszony kryzys 40 latka (mając 32 lata) i szukam auta dla rozrywki (ma ona różne definicje :) ).

Myślałem o jakimś zabójcy do palenia gumy, ale zdrowie mam jedno i boję się że się gdzieś rozwalę na zakręcie ;/

 

Więc poszedłem w drugą stronę - ciepłych dni jest coraz więcej, więc myślami idę w cabrio :)

Miejsce na zimowanie jest, więc auto typowo dla jazd wieczornych i weekendowych - maksymalnie 10.000 km/rocznie :)

 

Silnik większy niż mniejszy, raczej automat niż manual, na napęd na tył niż przód :)

Pierwsze spojrzenie w auto które zawsze chciałem mieć jako młody chłopak -> BMW e46 330i... ale tutaj nie jestem pewien czy to segment w który chcę pójść, ze względu na wiek pojazdu. 

 

Na piedestale mam: 

  • BMW 645/650 e63 -> nie ukrywam że kiedyś mi się nie podobał, natomiast zbiegiem lat podoba mi się coraz bardziej

e64.jpg

 

 

  • Mercedes SL r230 -> też mi się bardzo podoba. Jest mniejszy, ale autem będą jeździły 2 osoby więc nie ma to znaczenia 

Image result for sl 500 r230

 

 

  • BMW e46; e92; SLK i inne wynalazki -> raczej w drugiej kolejności

 

Budżet nie powinien przekroczyć 70 tyś PLN po serwisie startowym :)

Zachęcam do podrzucania propozycji lub wybijania mi z głowy takich zakupów :) 

Argument że nie będę miał czasu na jazdę autem odpada -> część z mojego normalnego przebiegu po mieście i czasem jakąś trasę jechałbym własnie tym autem :)

 

Może jakiś Amerykaniec z lat 60/70 z wielkim silnikiem cabrio? Budżet masz w sam raz przy okazji nie będzie zjeżdżał z wartości a zabawy i lansu kupa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu nie przerobiles miejsca na tablice przy lakierowaniu?


Po co ?
Z tylu to rzeźba.
Z przodu - podkładka kosztuje ~650 + lakierowanie.




Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wujek napisał:

CZemu nie przerobiles miejsca na tablice przy lakierowaniu?

 

Bo trzeba pas wycinać i spawać. Co za sens?

 

Tu lakiernicy byli tak wrażliwi, że nawet naklejkę z VINem zostawili...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.