Skocz do zawartości

Honda Civic Tourer 1.6 i-DTEC warto iść w tą stronę ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Jak full opcja z tym silnikiem to warto. Silnik wprawdzie nie ma wielkiego potencjału ale tak do 150-160KM widzialem programy. I wtedy to powinno juz fajnie jezdzic.

Zreszta nawet bez modów, ten silnik to jedyna sensowna opcja do Tourera.

Nie wiem jak w 9gen, ale w 8gen diesel 2.2 jest cichszy w trasie niz 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak full opcja z tym silnikiem to warto. Silnik wprawdzie nie ma wielkiego potencjału ale tak do 150-160KM widzialem programy. I wtedy to powinno juz fajnie jezdzic.
Zreszta nawet bez modów, ten silnik to jedyna sensowna opcja do Tourera.
Nie wiem jak w 9gen, ale w 8gen diesel 2.2 jest cichszy w trasie niz 1.8
Zakupione :)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A to nie Ty zarzekales sie kiedys, ze juz wiecej nie kupisz diesla? ;]
Oczywiście że ja :) Ale kupiłem młodego i zamierzam nim jeździć ze 2 lata A że nic ciekawego nie było A nawinela się okazja w dobrej cenie to zaryzykowalem :)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ja default_smile.gif Ale kupiłem młodego i zamierzam nim jeździć ze 2 lata A że nic ciekawego nie było A nawinela się okazja w dobrej cenie to zaryzykowalem default_smile.gif

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

No to poka jakąś fotkę :jem:

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Filipfm napisał:

Bardzo mi sie tourer podoba. Dwa minusy z mojej perspektywy - oferta silnikowa (nie miałbym się na co przesiąść z obecnego ufoka) a drugi to brak szklanego dachu nawet w execu :( 

Dokładnie szkoda że nie ma szklanego dachu ale co zrobić , ja mam wersje Executive nieźle doposażoną ale na razie walczę z ostatnim problemem i zobaczymy jak będzie się spisywać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lysy1980 napisał:

Dokładnie szkoda że nie ma szklanego dachu ale co zrobić , ja mam wersje Executive nieźle doposażoną ale na razie walczę z ostatnim problemem i zobaczymy jak będzie się spisywać 🙂 

 

No to trafiłeś dobrą sztukę :) 

Ja mam ufoka w Execu i mimo, ze juz ma blisko 10 lat to nadal jest niezłym wypasem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę z podłączeniem nowego radia bo stare ukradli. Jak to ogarnę to będzie już super :) mój ma prawie wszystko skórzane grzane i pompowane fotele , rozpoznawanie znaków cały pakiet ADAS system czy jakoś tak.



:)


Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.