Skocz do zawartości

Terenowy WOŚP 13/01/2019


Bravus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam

Mamy w okolicy dwie imprezy WOŚP`owe

1) Impreza organizowana przez Wawa4x4

https://www.facebook.com/events/589454308169286/

Formuła podobnie jak w zeszłym roku jest mało offroadowa, ale wiadomo że nie to jest clue imprezy.

2) Impreza organizowana przez Groszek OFF ROAD

https://www.facebook.com/events/326879481478443/

Jest to co prawda 80 km od Warszawy w Bodzanowie, ale nie jest to jakaś straszna odległość.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osobiście będę się skłaniał bardziej w kierunku uczestnictwa w imprezie Groszkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2019 o 21:09, dellti napisał:

Po co Ci Pajero? 😁 Popraw linka ;)

 

Impreza Groszka wygląda ciekawiej, ale ja nie mam szans obudzić pilota tak wcześnie ;) będę na warszawskiej, ktoś się wybiera?

Si, się wybieram do Przemka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zbladłem rano. Już myślałem, że szlag trafił plany i nie dam rady pojechać.

Odpalam z rańca paździerza a spod maski pierdut i napierniczanie wiatraka w cholera wie co.

Koło pasowe wału korbowego się wyjsrało i wyjechało do przodu.

Tel do przyjaciela i akcja ratunkowa. Przyjechał patrolem, sznurek i heja do warsztatu.

Na miejscu szybka diagnoza - guma w kole pasowym puściła, rolki do wymiany, pasek osprzętu profilaktycznie też. Za chwilę doszła jeszcze śruba przykręcająca koło.

Tel po hurtowniach - jest koło pasowe, ale będzie na jutro i nie wiadomo czy pasujące. Przypomniałem sobie o sklepie w Wesołej czy Sulejówku (nie pamiętam) - mają tylko części do amerykanów.

BINGO - mają!

Ale dla odmiany cholerna śruba nieosiągalna 😕 
No ale chłopaki z Akademia Auto Serwis stanęli na uszach i odebrałem naprawionego parcha kilka minut po 17:00 :yay:
Tak więc ten tego. Jadziem!!! 

Przez to wszystko nie udało mi się dowieźć dzisiaj Przemkowi fantów na licytację i zrobię przekazanie pod sceną ;]

Do pakietów na licytacjach będą dołączane takie o torebeczki ze szpejem dla kobiet, coby mogły sobie twarze rysować ;)

image.png.569c898ff2b9867d8df5b77cd40ff199.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, _sky_ napisał:

Ale dla odmiany cholerna śruba nieosiągalna


To już wiem dla kogo śruby szukał Maciek przez fb 😜
Ja jadę do Groszka, mam chyba głód błota i pieczątek. Poza tym jedziemy sporą lokalną ekipą, więc może być śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bravus napisał:


To już wiem dla kogo śruby szukał Maciek przez fb 😜
Ja jadę do Groszka, mam chyba głód błota i pieczątek. Poza tym jedziemy sporą lokalną ekipą, więc może być śmiesznie.

 

Dokładnie ;l Dla mnie ;l

W pewnym momencie byliśmy już zdania, że ta śruba to jak Yeti... Wszyscy mówią, że istnieje, tylko nikt nie widział :lol:
Dobrej zabawy życzę! Wy to hardcory jesteście ;) Trochę zazdraszczam, nie powiem. Ale ja będę miał na pokładzie dodatkowo córę, jej koleżankę i moją kochaną boksiołkę :P  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, _sky_ napisał:

Dobrej zabawy życzę! Wy to hardcory jesteście ;)


Paaaanie ja to jadę w klasie dla lamusów. Jadąc w klasie przygoda, tirfor, hajlifty i trapy to podstawa, a o przygodzie z windą to nawet nie myślę, po tym jak zobaczyłem zdjęcia terenów przewidzianych do jazdy. Turystyk mi starczy, dziewczyny będą miały RB i fotozagadaki, a ja pieczątki :)
W marcu jadę na fajną imprezę, wtedy się wyżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze było MEGA POZYTYWNIE :) 
Nie zaliczyłem wszystkich prób, bo na drugiej szlag trafił łącznik stabilizatora (jak się później okazało) i takie napierniczanie szło z zawiechy, że odpuściłem. Gdybym od razu zobaczył, to jakoś bym gada wyrwał do końca, żeby nie hałasował, i jechał kolejne OeSy.

Gazfan standardowo, korba i super poprowadzona licytacja ;]
System rozwalił gość, który sam siebie przebijał w licytacji pakietu z kalendarzem Polskich Bezdroży ;]
Skończył na 5kpln i z pakietu zabrał tylko kalendarz, resztę zestawu przekazał na następną licytację :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Groszka też pełna profeska, klimat cholernie pozytywny, oraganizacyjnie wszystko dopięte jak trzeba, road book dopracowany co do metra, jazda bez ciśnienia, licytacja fantów również super. 
Jestem pewien, że jeszcze zawitam na jakąś jego imprezę.
A żeby było jeszcze fajniej wynik z puszki był całkiem zacny :)
 50124888_2012972208757745_3685815653526142976_o.jpg.bbaeb39e6e21a797f4a08367c16ae44a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.