Jump to content
slawny7

Opony chengshan 901

Recommended Posts

Dnia ‎2019‎.‎01‎.‎01 o 18:43, slawny7 napisał:

Wulkanizator zachwalał opony, że masę sprzedał, że wielu klientów zadowolonych, że czapki z głów... 

Niech ten wulkanizator się p... w łeb taką oponą...

Test hamowania 51 opon na mokrym i śniegu 195/65R15: http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2018-51-Winter-Tyre-Shootout.htm - zaszczytne 48 miejsce... Dla swojego i innych bezpieczeństwa wywal to na śmietnik.

Edited by aviator
  • Like 2

30 minut temu, czachabrava napisał:

Przecież założył na tył i nie ma problemu 👍

A jak mu tył podczas hamowania wyprzedzi przód na zakręcie to będzie problem, czy nie?

30 minut temu, czachabrava napisał:

Ważne, że oszczędził na oponach. Jakby mu zależało to, czy okręci go na zakręcie to by oddał je wulkanizatorowi. Widać bezpieczeństwo jak i zużycie elementów od bijących kół schodzi na dalszy plan.

No chyba, że tak. Ciekawe co to za rozmiar opon i w jakiej cenie nabyty? Przyzwoite opony można tanio kupić, kwestia poszukania.

20 minut temu, slawny7 napisał:

Wszyscy macie rację, ale zanim poślecie mnie na siedemnaście lat do więzienia, to pozwólcie, że was ostudzę... Owszem kupiłem chińszczyznę kierując się portfelem i zapewnieniom sprzedawcy, ale zweryfikowałem zakup prędko za sprawą kilku cennych sugestii oraz własnych spostrzeżeń. Nabyłem komplet innych opon i myślę, że na tym możemy zamknąć dyskusję.

Ile dałeś za te wynalazki?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.