Jump to content
slawny7

Opony chengshan 901

Recommended Posts

Dnia 1.01.2019 o 18:43, slawny7 napisał:

Chiński owszem i chyba specjalnie dla jednego zakładu. Wulkanizator zachwalał opony, że masę sprzedał, że wielu klientów zadowolonych, że czapki z głów... Nie neguję, bo przy jeździe miejskiej nic się nie dzieje.

Szczęście, że kupiłem tylko dwie. Zamierzam jutro kupić innego producenta i zamienić przód z tyłem.

A byłeś z reklamacją w zakładzie w którym je kupowałeś? Skoro też Ci je montowali to niech nie umywają rąk. Bo co złożą na złe wyważenie?czy kwadratowe felgi ...

58 minut temu, slawny7 napisał:

Sprzedawca oznajmił, że sprzedał już sporo tych opon i otrzymał same pochwały. Nie chce mi się iść na wojnę. Opony założone zostały na tył i nie czuję by miały wpływ na prowadzenie auta.

Kolejny raz przekonałem się, że chiński przemysł nie powiem przekraczać gór Ural na zachód 😁

Równie dobrze można powiedzieć, że sprzedawca nie błysnął. Z takim podejściem do klienta to mógł warsztat w prl-u prowadzić.

To co zakupiłeś na przednią oś..?

Godzinę temu, aviator napisał:

A jak mu tył podczas hamowania wyprzedzi przód na zakręcie to będzie problem, czy nie?

Ważne, że oszczędził na oponach. Jakby mu zależało to, czy okręci go na zakręcie to by oddał je wulkanizatorowi. Widać bezpieczeństwo jak i zużycie elementów od bijących kół schodzi na dalszy plan.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.