Skocz do zawartości

Białe G.


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

:-(

Tu miałem wstawić filmik ale ma 25 zamiast możliwych 20mb-jutro obrobie

Dzisiaj printscreen zjazdowki z Trójmiejskiej obwodnicy.

U kogo jeszcze

Ps. Aha odśnieżarki się pozbyłem bo stała że 3 lata nieużywana tylko zawadzała, a szufle połamałem :-(10ec0f6cab72a20de072f2b21ca4cc59.jpg

 

...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopata się sprawdzała doraźnie "przecinke' sobie zrobic ale się poddała.

"Fugi w kostce"-to chyba dziury jakieś a nie fugi;-)

 

 

Teraz dmie jakiś halny dla odmiany tyle że centralnie od finczykow czyli chyba raczej taki anty-halny.... :-O

 

 

Efekt? Cofka jak na foto poniżej (kto spacerował pobrzeżem koło Żurawia skojarzy

 

A wracając do tematu białego g. Wreszcie po 4 latach chyba miałem okazję sprawdzić jak się wielosezonowe nokiana sprawdzają.- stwierdzam że są lepsze na śniegu niż deszczu :-)bc90a337e4f3b25d4daa1789554bdf89.jpg&key=67293c77eb2b215bd62b35060a6f76eb1990a5a66c721b05a9d8df2e64e9ecea

 

...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyna osoba z ak za kilka dni jade do zakopca (wiadomo nikt normalny tam nie jezdzi). Licze na duzo sniegu zeby moj rodzinny minivan mial wyzwanie
To ciesz się że za kilka dni a nie kilka dni temu i teraz wracasz... Bo podobno z zakopca do Krakowa 5h jazdy... A gdzie reszta....
Ps. Jak rodzinny van ma zimowki a nie wielosezonowki to da radę... Chyba ze masz 4x4 i zimowki to na luzie...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DZIDA napisał:


Ps. Jak rodzinny van ma zimowki a nie wielosezonowki to da radę... Chyba ze masz 4x4 i zimowki to na luzie...

 

ja mam wielosezonówki i po zakopcu daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.