Skocz do zawartości

zniknęło doświetlanie zakrętów


subArek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj się zorientowałem, że nie działa. Ani na manetkach, ani w instrukcji nie znalazłem niczego żeby to aktywować, ani czegoś co mogłem zrobić, żeby to dezaktywować. Są osobne żarówki przy reflektorze mijania więc może któraś padła i to wystarczy ?

 

d299cdb9498c8fa67f13033aba14.jpg.055e3881cc315e3925ef3b607140db4f.jpg

 

bo sama procedura sprawdzania żarówek organoleptycznie, czy tam wyciągania reflektora na mrozie powoduje, że nie chcę ryzykować odpinania plastików czy zderzaka.

 

pacjent to

42a8341821eb7c961fc1b5dfe1bbbf85.jpg.6516c906e8cc792a8817f45911c8fa17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, subArek napisał:

Dzisiaj się zorientowałem, że nie działa. Ani na manetkach, ani w instrukcji nie znalazłem niczego żeby to aktywować, ani czegoś co mogłem zrobić, żeby to dezaktywować. Są osobne żarówki przy reflektorze mijania więc może któraś padła i to wystarczy ?

 

d299cdb9498c8fa67f13033aba14.jpg.055e3881cc315e3925ef3b607140db4f.jpg

 

bo sama procedura sprawdzania żarówek organoleptycznie, czy tam wyciągania reflektora na mrozie powoduje, że nie chcę ryzykować odpinania plastików czy zderzaka.

 

pacjent to

42a8341821eb7c961fc1b5dfe1bbbf85.jpg.6516c906e8cc792a8817f45911c8fa17.jpg

Jak kiesyś i30 jeździłem to tam przeciwmgielne doświetlały. Ale to była bida wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego samochodu dlatego się pytam. Do tej pory wszystkie pojazdy, którymi miałem przyjemnośc poruszac sie (wiekszą lub mniejszą) od co najmniej piętnastu lat miały tą funkcję. Goilf kolegi też, a to przecież zblizona klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kondi napisał:

Komp pokładowy nie wyświetli komunikatu spalona żarówka?

padły by 2 ? czy system jest tak sprytnie pomyślany, że jedna wystarczy ?

 

ps

komp nic nie wyświetla w tym zakresie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, steyr napisał:

Przeciwmgielne w tym modelu mają 2 żarówkę odpowiadającą za doświetlanie zakrętów.

Nie prawda, doświetlanie jest w głównej lampie. Masz na fotce zdjęcie żarówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sdss napisał:

Nie prawda, doświetlanie jest w głównej lampie. Masz na fotce zdjęcie żarówki. 

Racja, występowały wersje z doświetlaniem za pomocą przeciwmgielnych. Swoją drogą optycznie chyba można zauważyć w tym modelu, czy żarnik w takiej żarówce jest przepalony bez jej wyciągania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Elephant napisał:

Moze są jakieś tryby jazdy - sport, eco, normal ? U mnie np. na Eco nie działa doświetlanie zakrętów oraz długie adaptacyjne .

Nie. Przyczyna na dzisiaj okazała się najbardziej prozaiczna czyli przepalone obie żarówki (dosyć mocno okopcone). Wymienię i zobaczymy czy to wytrzyma czy padnie i trzeba będzie szukać innej przyczyny chociaż jakoś średnio to sobie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.