Skocz do zawartości

Wątek typowo marudzeniowy: co zamiast Swifta?


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.01.2019 o 17:05, wujekcybul napisał:

 

Z ciekawości byłem oglądać....

 

 

Swift bije upa na głowę. W tej klasie aut Swift zwyczajnie rządzi i tyle, jest samochodem optymalnym a do tego naprawdę fajnym :oki:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

Z ciekawości byłem oglądać....

 

 

Swift bije upa na głowę. W tej klasie aut Swift zwyczajnie rządzi i tyle, jest samochodem optymalnym a do tego naprawdę fajnym :oki:

 

 

Ale mowimy o uzywce czy o nowym? Bo nowy to jest dobre 20k drozsze od upa. Choc oczywiscie zgadzam sie, ze Swift lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Z ciekawości byłem oglądać....

Swift bije upa na głowę. W tej klasie aut Swift zwyczajnie rządzi i tyle, jest samochodem optymalnym a do tego naprawdę fajnym :oki:

 

Swift jest o rozmiar większy od Upa i sporo droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wujekcybul napisał:

Ale mowimy o uzywce czy o nowym? Bo nowy to jest dobre 20k drozsze od upa. Choc oczywiscie zgadzam sie, ze Swift lepszy.

Swift 55 kPLN wersja z CVT, UP nie ma odowiednika bo tylko z ASG co kosztuje i tak od 44 kPLN za wersję 60KM. Swift jest nieporównywalnie większy w środku i na tylnej kanapie. Ja przy 185 bez problemu i wygodnie siadłem z tyłu co często nie udaje się w klasie C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucash napisał:

Swift 55 kPLN wersja z CVT, UP nie ma odowiednika bo tylko z ASG co kosztuje i tak od 44 kPLN za wersję 60KM. Swift jest nieporównywalnie większy w środku i na tylnej kanapie. Ja przy 185 bez problemu i wygodnie siadłem z tyłu co często nie udaje się w klasie C. 

Nie no zaraz zaraz jak chcemy porownac osiagi to bierzemy UP Gti vs Swift Sport 1.4T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.