Skocz do zawartości

suspension faulty


JoannaP

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w C4 Xsara Picasso pojawił mi się błąd suspension faulty i wszystko z nim związane, nie pompuje, albo spuszcza powietrze, samochodem jedzie się jak wozem drabiniastym. Czytałam wcześniej, że zapewne jest to jakaś pierdoła, czujnik na przykład. Inni pisało, że cięgiełko zardzewiało. Poduchy nie są dziurawe na 100%, bo to było sprawdzane.

 

Potrzebuję namiarów na DOBRY serwis, który jest w stanie zdiagnozować i naprawić. Najlepiej ktoś, kto ogarnia citroeny i zna ich najczęstsze bolączki. Mam mechanika, który robi WSZYSTKIE SAMOCHODY, a najlepiej kasuje błędy z systemu.... Także nie Pan Józio od wszystkiego tylko Pan Józio od cytrynek ;)

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, JoannaP napisał:

Witajcie, w C4 Xsara Picasso pojawił mi się błąd suspension faulty i wszystko z nim związane, nie pompuje, albo spuszcza powietrze, samochodem jedzie się jak wozem drabiniastym. Czytałam wcześniej, że zapewne jest to jakaś pierdoła, czujnik na przykład. Inni pisało, że cięgiełko zardzewiało. Poduchy nie są dziurawe na 100%, bo to było sprawdzane.

 

Potrzebuję namiarów na DOBRY serwis, który jest w stanie zdiagnozować i naprawić. Najlepiej ktoś, kto ogarnia citroeny i zna ich najczęstsze bolączki. Mam mechanika, który robi WSZYSTKIE SAMOCHODY, a najlepiej kasuje błędy z systemu.... Także nie Pan Józio od wszystkiego tylko Pan Józio od cytrynek ;)

 

Dziękuję!

 

albo C4 Picasso :P albo Xsara Picasso :) nie ma takiego tandemu :P
wiem perfidnie się czepiam, ale ...
jakbyś tak jeszcze napisała SKĄD jesteś :) to było by łatwiej skierować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.