Jump to content
AxiT

Automapa na androida i IOS-a

Recommended Posts

Panowie jakie są zasady użytkowania AM powiedzmy na Androida lub iphona? Chodzi o to czy zasada jest taka sam jak na Windowsa? Tzn jak już kupię to mam i mam i mam. Bo na wina mam już z ładnych kilka lat i użytkuje dość często. Jak to na innych platformach wygląda?

A pytam bo obiło mi się o uszy ze jest ograniczona ilość użyć.

Nie wiem, co masz na myśli pisząc "ograniczona liczba użyć" ale na Androida i iOS są licencje czasowe. 

Np. kupujesz licencję na 7dni i korzystasz w pełnym zakresie. Po tym czasie Automapa nie będzie miała funkcjonalności nawigowania. Czyli możesz sobie przeglądać mapę jedynie. 

Jak rzadko korzystasz to licencje tygodniowe są ok. Ale jak często to bardziej opłaca się kupić roczną. 

Dnia 12.01.2019 o 16:13, ochkarol napisał:

Nie wiem, co masz na myśli pisząc "ograniczona liczba użyć" ale na Androida i iOS są licencje czasowe. 

Np. kupujesz licencję na 7dni i korzystasz w pełnym zakresie. Po tym czasie Automapa nie będzie miała funkcjonalności nawigowania. Czyli możesz sobie przeglądać mapę jedynie. 

Jak rzadko korzystasz to licencje tygodniowe są ok. Ale jak często to bardziej opłaca się kupić roczną. 

No własnie coś mi się obiło o uszy ze tam jakieś ograniczenia są. Dzięki wielkie. Rozumiem że powiedzmy po wykupieniu na dwa lata nie mogę odnowić na kolejne tylko muszę kupić licencje. 

Kupujesz na dwa lata. Kończy Ci się licencja, możesz kupić nową ale nie musisz. W AutoMapie windowsowej nowa licencja biegnie od czasu skończenia się starej. Czyli jak kupisz po 3 miesiącach przerwy to jesteś 3 miesiace w plecy. W AutoMapie android i iOS czas nowej licencji biegnie od dnia, w którym ją wykupisz. 

I dlatego nie jest istotne czy kupujesz nową licencję czy przedłużasz. 

W windowsowej AM przedłużenie licencji jest tańsze niż kupienie nowej. W androidowej nie.