Skocz do zawartości

VeeDud Golf 8 wersja produkcyjna...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, pejus1982 napisał:

Toyota i Mazda pojechali z cenami swoich kompaktów to myślę że cena Golfa 8 również będzie odpowiednio wyższa. G8 w wersji comfortline z silnikiem 1.5 to pewnie okolice 100 kzł. Teraz podstawowa wersja City z silnikiem 1.0 115KM to jakieś 70kzl.

Ciekawe czy zostawią jak Toyota wersj3 7 jako Classic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, stig napisał:

Nie widzę Stelvio jako Giulii na sterydach . Już prędzej widzę włoskie BMW 3er (Giulia) 🤣.

Golf ma swój styl i nie za bardzo mogą go zmieniać . Widać jedynie trend w lampach które niedługo będą wymiarów 5 złotówki. Auto globalne, masowe (może nie dla nas), zgodne z nazwą firmy.

Alfa ma swoje scudetto, BMW nerki, nawet KIA ma charakterystyczne nerki (o ile pamietam stylistycznie postawił na nogi tą firmę człowiek chyba z BMW więc stąd chyba inne nerki😀). Inni no cóż . Wielki romb na masce to jednak wydaje mi sie , że to nie o to chodzi. 

 

 

Giulii nie, chyba, ze wjechalby TIR w bagaznik.

Ale Giulietta juz bardziej ;)

alfa-romeo-guilietta-side.jpg5cbce016a7bd8f3ee00fb6ebac97f70ex.jpg

 

 

alfagiulietta20jtdm20716(4).jpg2018-Alfa-Romeo-Stelvio-Q4-rear-three-qu

 

chodciaz oczywiscie przod do Giulii :) bo sa bliżek rocznikowo

GiuliaQuadrifoglio_5.jpg

Alfa-Romeo-Stelvio-2018-front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, bartekm napisał:
12 godzin temu, Filipfm napisał:

 

I to nie tylko zarzut do Alfy. Inne marki robią tak samo. ... BMW  jak nie masz na fotce punktu odniesienia wielkości tez trudno rozroznic. Ale juz miedzy liniami jest jakas roznica i seria Q nie wygląda jak przekalowane A3 a X nie wygląda jak nadmuchane 1er 😄

 

Za to BMW 5 wygląda jak 7 ;)

 

yhym. Zdaje sie to napisalem 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2019 o 12:36, rwIcIk napisał:

Brzydal 8]

I pomyśleć, że Niemcy kiedyś słynęli z designu :no:

 

Z czego?

Chciałeś powiedzieć ordnung. Niemcy nigdy nie mieli polotu. Wszystkie ich samochody są jak ociosane siekierą kloce drewna.

 

Najlepszą stylistykę zawsze prezentują Włosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fred77 napisał:

Najlepszą stylistykę zawsze prezentują Włosi.

 

Może zawęźmy to tylko do Alfy Romeo, Fiat czy Lancia niekoniecznie zawsze prezentowały najlepszy styl, a o reszcie producentów superaut nie ma co mówić. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fred77 napisał:

Z czego?

Chciałeś powiedzieć ordnung. Niemcy nigdy nie mieli polotu. Wszystkie ich samochody są jak ociosane siekierą kloce drewna.

 

Najlepszą stylistykę zawsze prezentują Włosi.

Zależy, jakie kryteria wziąć pid uwagę. Niemiecki dedign też jest interesujący w swoim minimalizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rwIcIk napisał:

Zależy, jakie kryteria wziąć pid uwagę. Niemiecki dedign też jest interesujący w swoim minimalizmie.

Niemiecka stylistyka może być dla mnie jedynie praktyczna. Tak bym to jakoś określił. Ale i tak nie zawsze. Ale jeżeli chodzi o ogólny wygląd zewnętrzny to raczej nic ciekawego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fred77 napisał:

Niemiecka stylistyka może być dla mnie jedynie praktyczna. Tak bym to jakoś określił. Ale i tak nie zawsze. Ale jeżeli chodzi o ogólny wygląd zewnętrzny to raczej nic ciekawego nie ma.

Nie znasz się ;]

Przejedź się kiedyś po salonach i pooglądaj auta danego segmentu ... szczególnie we wnętrzu i porównaj z VW ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, analyzer64 napisał:

 

Może zawęźmy to tylko do Alfy Romeo, Fiat czy Lancia niekoniecznie zawsze prezentowały najlepszy styl, a o reszcie producentów superaut nie ma co mówić. :ok: 

 

No to sie rozpedziles :) Alfa tez miala wzloty i upadki stylistyczne. Tak samo Lancia. Fiat jako mainstream na ogół był poprawny, choc nie bez dziwnych pomysłów typu Multipla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tych trzech marek raczej najrzadziej zaliczała wpadki...stylistyczne oczywiście ;] Mnie się Alfy podobają, ale obawiam się że po zakupie towarzyszyłoby mi to samo uczucie jakie miałem przy Citroenie - czy dojadę na miejsce :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, analyzer64 napisał:

Ale z tych trzech marek raczej najrzadziej zaliczała wpadki...stylistyczne oczywiście ;] Mnie się Alfy podobają, ale obawiam się że po zakupie towarzyszyłoby mi to samo uczucie jakie miałem przy Citroenie - czy dojadę na miejsce :hmm: 

 

Ostatnio widzialem jakies rankingi niezawodnosci What Car? i Alfa byla w czolowce. 

Chociaz historie z Giulia QV sa niezle :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Filipfm napisał:

 

Ostatnio widzialem jakies rankingi niezawodnosci What Car? i Alfa byla w czolowce. 

Chociaz historie z Giulia QV sa niezle :) 

Tak samo jak z jednym Focus RS. Takie jednostkowe przypadki topowych wersji jak się mają do nazwijmy cywilnych ? Do tego dochodzi jeszcze serwis który przy problemach pyta zapewne zawsze centralę co ma robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, analyzer64 napisał:

Ale z tych trzech marek raczej najrzadziej zaliczała wpadki...stylistyczne oczywiście ;] Mnie się Alfy podobają, ale obawiam się że po zakupie towarzyszyłoby mi to samo uczucie jakie miałem przy Citroenie - czy dojadę na miejsce :hmm: 

Przesadzasz. To już bardziej czy w innych kwestiach auta odpowiadają użytkownikowi bo w Alfie na pierwszym miejscu nie jest praktyczność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stig napisał:

Przesadzasz. To już bardziej czy w innych kwestiach auta odpowiadają użytkownikowi bo w Alfie na pierwszym miejscu nie jest praktyczność. 

Dokładnie "Alfa nie ma być praktyczna, alfa ma być ładna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2019 o 10:47, Maciej__ napisał:

 

Sprzedaz modeli 3d jest tak marginalna, ze większość producentow zrezygnowala z tych wersji w poprzednich generacjach aut.

VW był chyba ostatni, który produkowal jeszcze wersje 3d w kompaktach.

O nie byly takie wydumki jak i20 3D!!! Kto to kupowal? To samo bylo z i30 3D poprzedni model! Pro ceed jako tako wygladal ale cena spowodowala, ze nikto oprocz K3 tego nie kupowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2019 o 10:29, marcindzieg napisał:

Czemu nudny i czemu bez emocji? Auto jak auto. Z większym silnikiem jest bardzo fajny. Mi się te nowe dużo bardziej podobają niż cudowne Alfy. Wiem - jestem wieśniak bez gustu. Ale nie bardzo rozumiem co się ludziom podoba w takiej Alfie Stelvio. Zresztą ja w ogóle nie rozumiem sztuki nowoczesnej.

Tylko z e  z duzym silnikiem  to jakies  promile sprzedazy. Ludzie celuja w 1,0-1,2-1,4 TSI

Stelvio? Nic szczegolnego poza tym, ze jest ich na ulicach  co kot naplakal. No ale  emocje z nowoscia zapewne wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2019 o 12:25, chojny napisał:

 

Tak, lubimy :cfaniak2:

 

Bez emocji, bez stresów, bez problemów. Golf to dupowóz idealny :oki:

Skoro tak jest to latwiej zmienic lampe i juz golv VIII, X czy XX. Sladowe emocje. Kolejny golf na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fanlan napisał:

Skoro tak jest to latwiej zmienic lampe i juz golv VIII, X czy XX. Sladowe emocje. Kolejny golf na drodze

 

 

Teoretycznie tak a praktycznie to inne auta ale budowane konsekwentnie wg. niezmiennych zasad. 

 

W Golfie nic Cie nie zaskoczy ale też nic specjalnie nie rozczaruje. 

 

To nie auto dla pertolheada, to idealny dupowóz do ciorania w koło komina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marcindzieg napisał:

Ryba zaskoczy.

 

Ja pamiętam że ten debilny włącznik zaskoczył wtedy nawet właściciela owego Golfa. Który przyznał że to jedno z najgłupszych rozwiązań w motoryzacji.

 

7 minut temu, marcindzieg napisał:

Ale jak ktoś jeździ 4 i przesiądzie się do 8 to wszystko ma w tym samym miejscu.

 

Oczywiście, bo VW stosuje to od lat.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to właśnie chodzi w VW golf/pasat ma być praktyczny i niezawodny nie ma być piękny. Do tego wcale nie wychodzi drogi przy ich finansowaniu utrata wartości tez nie jest zła. 

Co do gustu to czy mercedes nie jest niemiecki auta wyglądają nieźle więc ktoś tam na stylistyce jednak się zna.

Włosi stylistycznie wymiatają tylko co z tego jak jeszcze brakuje im jakości wykonania i bezawaryjności. Za alfą jeszcze długo będą ciągły się legendy mimo iż dziś ich awaryjność jest na przyzwoitym poziomie, o fiacie lepiej nie wspominać. Co do aut sportowych to ferari chyba też to bezawaryjnych nie należy mimo że jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giulia jest kolejnym przykładem, że Włosi mają design, ale nie mają za grosz jakości. 
Ile tych Giuli przerobiłem?
Chyba, ze bazujesz na internetowych opiniach o Giulii QV, która w zasadzie jest zupełnie innym autem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maciej__ napisał:

Ile tych Giuli przerobiłem?
Chyba, ze bazujesz na internetowych opiniach o Giulii QV, która w zasadzie jest zupełnie innym autem...

No o tym właśnie. Tam są wady na poziomie konstrukcyjnym, z którymi ASO sobie nie radzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2019 o 15:05, Ryb napisał:

 

Ja pamiętam że ten debilny włącznik zaskoczył wtedy nawet właściciela owego Golfa. Który przyznał że to jedno z najgłupszych rozwiązań w motoryzacji.

 

 

Oczywiście, bo VW stosuje to od lat.

:ok:

a co ma zaskoczyć? kierownica w innym miejscu czy co?

Volkswagen-Golf_IV-1997-1600-08.jpg

Volkswagen-Golf-2017-1600-31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.