Skocz do zawartości

Opinie nt. Pug 207 lub 307 1.hdi


OlekBartek

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić auto dla swojej lepszej połowy. Budżet nie za wysoki bo do ok 13-14tys. zl.

Zastanawiałem sie nad 207 badz 307 i ktory z tych modeli jest bardziej bezproblemowy?

Bo z tego co czytalem silnik 1.6hdi 90koni to nie jest specjalnie awaryjna konstrukcja i chyba o silnik mozna byc spokojnym. Aczkolwiek nigdy peugota nie miałem, tyle co kolega miał 206tke z tym silnikiem i tam mial z belka problemy bo silnikowo to latalo bez problemow chociaz nie grzeszylo kultura pracy.

Wiec licze na kazda pomocna opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2019 o 13:43, OlekBartek napisał:

Muszę kupić auto dla swojej lepszej połowy. Budżet nie za wysoki bo do ok 13-14tys. zl.

Zastanawiałem sie nad 207 badz 307 i ktory z tych modeli jest bardziej bezproblemowy?

Bo z tego co czytalem silnik 1.6hdi 90koni to nie jest specjalnie awaryjna konstrukcja i chyba o silnik mozna byc spokojnym. Aczkolwiek nigdy peugota nie miałem, tyle co kolega miał 206tke z tym silnikiem i tam mial z belka problemy bo silnikowo to latalo bez problemow chociaz nie grzeszylo kultura pracy.

Wiec licze na kazda pomocna opinie.

307 z tego co kiedyś szukałem to były niepewne, podobno po lifcie było już spokojniej. Natomiast z 207 miałem kontakt i tego mniej bym się bał.

1.6 HDi to bardzo popularny silnik ale na pewno nie bezstresowy. Lepsze będzie 2.0 albo słabiutkie 1.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić auto dla swojej lepszej połowy. Budżet nie za wysoki bo do ok 13-14tys. zl.
Zastanawiałem sie nad 207 badz 307 i ktory z tych modeli jest bardziej bezproblemowy?
Bo z tego co czytalem silnik 1.6hdi 90koni to nie jest specjalnie awaryjna konstrukcja i chyba o silnik mozna byc spokojnym. Aczkolwiek nigdy peugota nie miałem, tyle co kolega miał 206tke z tym silnikiem i tam mial z belka problemy bo silnikowo to latalo bez problemow chociaz nie grzeszylo kultura pracy.
Wiec licze na kazda pomocna opinie.

1.6 hdi 90km to jeden z najmniej problemowych, ekonomicznych i tanich w eksploatacji silnikow. Jesli wybierzesz 307 to koniecznie wez wersje po lifcie. Przedluftowe sprawialy mnostwo problemow, po lifcie jest to bardzo udane auto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.