Skocz do zawartości

V60, Stinger i inne


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę późno się obudziłem, ale szukam następcy XC70. Leasing kończy się w kwietniu. Limit to rata leasingu, która przekłada się na auto o wartości ok 180k.

To co mi potrzebne:

- wielkość kl D kombi (2os + 2dzieci) z dużym bagażnikiem i relingami

- FWD lub AWD

- średnia półka wyposażenia

- nieSUV

- dobre właściwości jezdne, 180KM+, preferowany noPb

- automat

 

W weekend zrobiłem szybką turę po salonach:

- Audi A4, ładny z zewn, mocno przeciętny w środku, trochę za ciasny

- Audi A6 za drogi

- Kia Stinger - nie kombi ale za ta linię mógłbym to poświęcić, niestety AWD w tej cenie tylko z dieslem, ciasno z tyłu, no i środek zrobił na mnie negatywne wrażenie, odrazu widać, że to KIA, niby lepsze materiały, ale śmierdziało jak w znacznie tańszych autach. Plus to wyposażenie, wyższe wersje mają praktycznie wszystko. Same salony też potrafią odstraszyć, dopiero w 3-cim udało mi się zobaczyć Stingera, ale nawet bagażnika nie mogłem zobaczyć bo był rozładowany a do obsługi kolejka jak na poczcie, poza tym totalna zlewka.

- Volvo V60 - styl mi pasuje, materiały super, miejsca mogłoby być więcej, ale jest znacznie obszerniejsze niż A4. To co mi nie pasuje to cena i małe rabaty. W tej cenie średnia wersja będzie praktycznie bez dodatków, a jak to w Volvo za wszystko trzeba słono płacić. Chciałem zobaczyć V60 XC, ale nigdzie jeszcze nie ma.

- Superb - średnio mi się podoba, jest nijaki, ale max wyposażenie, 4x4  i 280KM zachęca, gorzej z dealerami od tygodnia czekam na ofertę

- Passatem jeździłem 3 lata temu, w sumie jak Skoda tylko mniejszy i droższy :), podobno są jakieś problemy ze sprzedażą obecnie (nowe normy emisji)

 

Czy coś jeszcze warto w tym budżecie zobaczyć ? Może ktoś ma cynk o dobrych rabatach na dany model (tak kupiłem obecne :) ) ?

Jakich rabatów można się spodziewać w Kii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bergerac napisał:

kolega o ile pamiętam ma fobie i złe doświadczenia z Insigniami, więc to bym sobie darował ;) 

 

Mój kolega trochę narzekał na poprzednią Insignię, ale doturlał do blisko 200 kkm, jak i inne z floty i jakiś rok temu zmienili znów na Insignie - zeznaje, że te nowe o wiele lepsze i bardziej niezawodne. Swoją zrobił już 70 kkm :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego zestawienia zdecydowanie stinger. Nie wiem co cię odrzuciło we wnętrzu... Ja tak miałem w ceedzie nowym ale w stingerze jakoś tego aż tak nie widziałem... może ta sylwetka nieziemsko przeslonila zdrowy rozsądek...

Może pug 508 nowy... Jakoś zaczyna się od tej kwoty blisko. Insignia hmm ciężko polecić jak 2 posty niżej mam już problem(oby 1 i ostatni) po 1000km ale faktycznie wygląda i przekonuje to auto do siebie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bergerac napisał:

kolega o ile pamiętam ma fobie i złe doświadczenia z Insigniami, więc to bym sobie darował ;) 

 

a Volvo S90 nie podejdzie ? Tobie się ta marka chyba widzi. 

Budżetu nie styka na V60, to tym bardziej S90.  

 

508?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bergerac napisał:

kolega o ile pamiętam ma fobie i złe doświadczenia z Insigniami, więc to bym sobie darował ;) 

 

a Volvo S90 nie podejdzie ? Tobie się ta marka chyba widzi. 

Nie fobie a złe doświadczenia ;).

V90 o dziwo podejdzie, mają dobry rabat aktualnie  i jest nawet tańszy .. niż V60, ale obawiam się, że nie zdążę zamówić 8-). Poza tym jest duuuży, musiałbym sprawdzić czy wejdzie do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Oberon napisał:

Hmm z tego zestawienia zdecydowanie stinger. Nie wiem co cię odrzuciło we wnętrzu... Ja tak miałem w ceedzie nowym ale w stingerze jakoś tego aż tak nie widziałem... może ta sylwetka nieziemsko przeslonila zdrowy rozsądek...

Może pug 508 nowy... Jakoś zaczyna się od tej kwoty blisko. Insignia hmm ciężko polecić jak 2 posty niżej mam już problem(oby 1 i ostatni) po 1000km ale faktycznie wygląda i przekonuje to auto do siebie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Odrzuciły mnie plastiki, przełączniki takie jakieś zwykłe, średnio wyglądające, dla porównania w Volvo jak wsiadłem do V60 i potem do V90 w obu był zapach skóry. W Kii brak takich doznań. Głupio wygląda też ten sterczący tablet z deski. Fajne miała za to wyprofilowane fotele. Sylwetka jak najbardziej :ok:

Puga zobaczę, nawet jest ładny. Po Insigniach wyleczyłem się z Opla na długo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FrugOs napisał:

Budżetu styknie luźno na dobrze wyposażone v90. 

Obecnie jest -20%, ale trochę się spóźniłem, bo wchodzi lada dzień nowy cennik 8-). Jak się porówna wersje z V60 to sporo rzeczy jak np adaptacyjny tempomat z autopilotem jest już w serii :ok:. Tylko na te genialne wentylowane siedzenia nie styknie :(, no i nie wiem czy do garażu wejdzie :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, rwIcIk napisał:

Mój kolega trochę narzekał na poprzednią Insignię, ale doturlał do blisko 200 kkm, jak i inne z floty i jakiś rok temu zmienili znów na Insignie - zeznaje, że te nowe o wiele lepsze i bardziej niezawodne. Swoją zrobił już 70 kkm :ok:

  

ja swoją poprzednią grubo ponad 200 najechałem :ok: jedną awarię miałem już w okolicach 200 kkm, która w zasadzie była spowodowana niechlujstwem warsztatu.

W nowej jedna usterka jak na razie na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sherif napisał:

Trochę późno się obudziłem, ale szukam następcy XC70. Leasing kończy się w kwietniu. Limit to rata leasingu, która przekłada się na auto o wartości ok 180k.

Czy coś jeszcze warto w tym budżecie zobaczyć ? Może ktoś ma cynk o dobrych rabatach na dany model (tak kupiłem obecne :) ) ?

Jakich rabatów można się spodziewać w Kii ?

 

Moze jakas Mazda 6 lub Mondeo Vignale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sherif napisał:

Trochę późno się obudziłem, ale szukam następcy XC70. Leasing kończy się w kwietniu. Limit to rata leasingu, która przekłada się na auto o wartości ok 180k.

To co mi potrzebne:

- wielkość kl D kombi (2os + 2dzieci) z dużym bagażnikiem i relingami

- FWD lub AWD

- średnia półka wyposażenia

- nieSUV

- dobre właściwości jezdne, 180KM+, preferowany noPb

- automat

 

W weekend zrobiłem szybką turę po salonach:

- Audi A4, ładny z zewn, mocno przeciętny w środku, trochę za ciasny

- Audi A6 za drogi

- Kia Stinger - nie kombi ale za ta linię mógłbym to poświęcić, niestety AWD w tej cenie tylko z dieslem, ciasno z tyłu, no i środek zrobił na mnie negatywne wrażenie, odrazu widać, że to KIA, niby lepsze materiały, ale śmierdziało jak w znacznie tańszych autach. Plus to wyposażenie, wyższe wersje mają praktycznie wszystko. Same salony też potrafią odstraszyć, dopiero w 3-cim udało mi się zobaczyć Stingera, ale nawet bagażnika nie mogłem zobaczyć bo był rozładowany a do obsługi kolejka jak na poczcie, poza tym totalna zlewka.

- Volvo V60 - styl mi pasuje, materiały super, miejsca mogłoby być więcej, ale jest znacznie obszerniejsze niż A4. To co mi nie pasuje to cena i małe rabaty. W tej cenie średnia wersja będzie praktycznie bez dodatków, a jak to w Volvo za wszystko trzeba słono płacić. Chciałem zobaczyć V60 XC, ale nigdzie jeszcze nie ma.

- Superb - średnio mi się podoba, jest nijaki, ale max wyposażenie, 4x4  i 280KM zachęca, gorzej z dealerami od tygodnia czekam na ofertę

- Passatem jeździłem 3 lata temu, w sumie jak Skoda tylko mniejszy i droższy :), podobno są jakieś problemy ze sprzedażą obecnie (nowe normy emisji)

 

Czy coś jeszcze warto w tym budżecie zobaczyć ? Może ktoś ma cynk o dobrych rabatach na dany model (tak kupiłem obecne :) ) ?

Jakich rabatów można się spodziewać w Kii ?

Stinger i duzy bagażnik to oksymoron.

Juz raczej na optime patrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

Mondeo Vignale

Vigniale jest dostępny wyłącznie z dieslem, prędzej ST Line X tylko, że tam 1,5 Ecoboost 165KM. Mocniejszy silnik noPb jest w Mondeo Hybrid 2.0 187KM ale to wyłącznie sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vigniale jest dostępny wyłącznie z dieslem, prędzej ST Line X tylko, że tam 1,5 Ecoboost 165KM. Mocniejszy silnik noPb jest w Mondeo Hybrid 2.0 187KM ale to wyłącznie sedan.
To już nie ma 2.0 ecoboost 200/240KM?

Taptaraptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzuciły mnie plastiki, przełączniki takie jakieś zwykłe, średnio wyglądające, dla porównania w Volvo jak wsiadłem do V60 i potem do V90 w obu był zapach skóry. W Kii brak takich doznań. Głupio wygląda też ten sterczący tablet z deski. Fajne miała za to wyprofilowane fotele. Sylwetka jak najbardziej :ok:
Puga zobaczę, nawet jest ładny. Po Insigniach wyleczyłem się z Opla na długo .
No to odpowiedź masz jasna biez v90 jak styka... Ładne auto choć tak odmienne od stingera, ale to już chyba sam wiesz do czego i jak używasz auta. Nie wiem czy w tej cenie będą skóry a siedziałem w - chyba- biednym s90 w gdański salonie i powiem że już tak pięknie nie było co np w xc90 które było w full wypasie. Trzeba mieć na uwadze że w salonach często wystawiają max wersję. Z zewnątrz v jest o niebo ładniejsze od sedana i jest jednym z ładniejszych aktualnie D kombi na rynku imho

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Moze jakas Mazda 6 lub Mondeo Vignale?

O Maździe już poprzednio myślałem, tylko jakoś silników mocniejszych nie było. Teraz jest chyba lepiej, ale 4WD tylko z dieslem. No i ten tablet wystający z deski.

Mondeo popatrzę, ale pamiętam, że ten najmocniejszy 2.0 był dostępny tylko ze zwykłą (wolną) skrzynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Maździe już poprzednio myślałem, tylko jakoś silników mocniejszych nie było. Teraz jest chyba lepiej, ale 4WD tylko z dieslem. No i ten tablet wystający z deski.
Mondeo popatrzę, ale pamiętam, że ten najmocniejszy 2.0 był dostępny tylko ze zwykłą (wolną) skrzynią.
Skrzynie dwusprzęgłowe Forda nie dawały rady z silnikami benzynowymi, dlatego teraz są montowane tylko z dieslami, do benzyn jest skrzynia hydrauliczna. Możesz poszukać Mondeo Vignale z placu od jakiegoś dealera, pewnie będą jeszcze dostępne 2.0 ecoboost.

Taptaraptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Oberon napisał:

No to odpowiedź masz jasna biez v90 jak styka... Ładne auto choć tak odmienne od stingera, ale to już chyba sam wiesz do czego i jak używasz auta. Nie wiem czy w tej cenie będą skóry a siedziałem w - chyba- biednym s90 w gdański salonie i powiem że już tak pięknie nie było co np w xc90 które było w full wypasie. Trzeba mieć na uwadze że w salonach często wystawiają max wersję. Z zewnątrz v jest o niebo ładniejsze od sedana i jest jednym z ładniejszych aktualnie D kombi na rynku imho

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Z chęcią ale mam czas do pojutrza :(, bo wchodzi nowy cennik i nie bedzie takich rabatów. Odnośnie wersji to racja, w salonie był z komfortowymi fotelami z perforowaną skórą ;). Jak byłem przeciwnikiem skóry w aucie, to Volvo mnie przekonało do skóry, ale takiej prawdziwej. W V60 taka opcja kosztuje 14kzł :bzik:.

 

10 minut temu, OZI napisał:

Wow, nie wiedzialem ze Diesel to Stinger na EU months. Co tam jest 2.2l?

Sent from my Samshite with S-pen using Tapacrap
 

Tak, 2.2D 200KM, z racji, że nie chce RWD wiec do wyboru jest lbo diesel z AWD za 190k albo 3.3 V6 z AWD za 237kzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Ten nowy 508 jest maly? 8]

https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/porownanie/audi/a4/b9/avant/silnik-benzynowy-2.0-40-tfsi-190km-od-2018/?vs=peugeot%2F508%2Fii%2Fsw%2Fsilnik-benzynowy-1.6-puretech-225km-od-2018&c1=30327&c2=29770

 

Wygląda na porównywalny, ma deko mniejszy rozstaw osi ale większy rozstaw kół. Z noPb tylko 1.6 :(

 

10 minut temu, Zbynek napisał:

Skrzynie dwusprzęgłowe Forda nie dawały rady z silnikami benzynowymi, dlatego teraz są montowane tylko z dieslami, do benzyn jest skrzynia hydrauliczna. Możesz poszukać Mondeo Vignale z placu od jakiegoś dealera, pewnie będą jeszcze dostępne 2.0 ecoboost.
 

Popatrzę, ale jak pamiętam 3 lata temu też nie było mocniejszych noPb z Powershiftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Planck napisał:

Zobacz w Select Automotiv - A6 mieści sie w budżecie. Może 5-kę udało by się wyrwać u nich również w budżecie?

A6 to nowy model i mniejsze rabaty. Po za tym jak pytałem w firmie leasingowej to A6 ma już inny poziom przeglądów, opon, przez co rata strasznie leci w górę.

5-ka z miłą chęcią, jeździłem trochę kolegi i na prawdę bardzo fajne auto, ale najtańsza 520xd to od 240kzł 8-) + ten sam problem co z A6.

Muszę jeszcze 3-kę obadać, słyszałem, że urosła, bo to poprzednie generacji jak dla mnie były przymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sherif napisał:

5-ka z miłą chęcią, jeździłem trochę kolegi i na prawdę bardzo fajne auto, ale najtańsza 520xd to od 240kzł 8-) + ten sam problem co z A6.

Muszę jeszcze 3-kę obadać, słyszałem, że urosła, bo to poprzednie generacji jak dla mnie były przymałe.

Wg tego na styk by przeszło https://www.select-automotive.pl/bmw/bmw-520d-g30/ ale pytanie czy w cenie jest pakiet serwisowy. 

Co do 3-ki - nie siedziałem w nowej ale musiałaby sporo urosnąć - choć w teorii zawsze pozycjonowali ją w klasie D. Daj znać jak wypadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zbynek napisał:


 

 


To spójrz dodatkowo na 3GT, wewnątrz jest dużo większa niż zwykła 3.

Taptaraptap
 

 

Właśnie patrzę na nią i dobrze to wygląda ;). Mam blisko salon BMW to podjadę jutro obejrzeć.

AFAIR to chyba ma płytę podłogową 5-ki :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Planck napisał:

Wg tego na styk by przeszło https://www.select-automotive.pl/bmw/bmw-520d-g30/ ale pytanie czy w cenie jest pakiet serwisowy. 

Co do 3-ki - nie siedziałem w nowej ale musiałaby sporo urosnąć - choć w teorii zawsze pozycjonowali ją w klasie D. Daj znać jak wypadnie :)

Nie chcę RWD, a z X-drive są odpowiednio droższę. Odnośnie 3-ki to jak dobrze strona pokazuje, to nowa 3-ka to tylko sedan (G20). 

Muszę sie przejść do salonu to wybadam nową 3-kę i 3GT. Już z kilku źródeł słyszałem, że niektóre wersje /modele są na razie wstrzymane w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo potwierdzam ze przy zakupie fabrycznie nowej X3 2018 rok (najnowszy model) rabatu przyznali blisko 55 tys. zł. Pojazd katalogowo 253 tys zł a wyjechał za 198 tys brutto. 5% wpłaty własnej i rata miesięczna 2.5 tys. Do 3 mcy można wykupić dodatkowe gwarancje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, johny napisał:

Dodatkowo potwierdzam ze przy zakupie fabrycznie nowej X3 2018 rok (najnowszy model) rabatu przyznali blisko 55 tys. zł. Pojazd katalogowo 253 tys zł a wyjechał za 198 tys brutto. 5% wpłaty własnej i rata miesięczna 2.5 tys. Do 3 mcy można wykupić dodatkowe gwarancje. 

Super a już myślałem, że czasy jak w Volvo dawali 30% już nie wrócą. 

Orientujesz się może jak jest z 5-ką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sherif napisał:

V90 o dziwo podejdzie, mają dobry rabat aktualnie  i jest nawet tańszy .. niż V60,

Hm a gdzie te rabaty sa - bo jakoś nie znalazlem a wartośc cennnikowa jest o ok 50 tys lz wyższa....

napisz coś bliżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sherif napisał:

Czy coś jeszcze warto w tym budżecie zobaczyć ? Może ktoś ma cynk o dobrych rabatach na dany model (tak kupiłem obecne :) ) ?

Jakich rabatów można się spodziewać w Kii ?

Ja dostałem 10%, podpięli mnie niby pod flotę firmy, z którą współpracuję.

 

Jak KIA bierzesz pod uwage, to popatrz na Optimę GT. Dostaniesz 240KM. Dorzucisz pakiet technologiczny i za ~160tys. masz wszystkomające, żwawe kombi z adaptacyjnym zawieszeniem. Nie jest to Audi ani Volvo, ale valueformoney jest niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sherif napisał:

Właśnie patrzę na nią i dobrze to wygląda ;). Mam blisko salon BMW to podjadę jutro obejrzeć.

AFAIR to chyba ma płytę podłogową 5-ki :hmm:

Nie ma, to płyta 3ki o wydłużonym rozstawie osi. Generalnie do lini przednich siedzeń to jest dokładnie 3ka sedan z podniesionymi na maksa przednimi fotelami, różnica pojawia się w miejscu na nogi dla pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sherif napisał:

Nie chcę RWD, a z X-drive są odpowiednio droższę. Odnośnie 3-ki to jak dobrze strona pokazuje, to nowa 3-ka to tylko sedan (G20). 

Muszę sie przejść do salonu to wybadam nową 3-kę i 3GT. Już z kilku źródeł słyszałem, że niektóre wersje /modele są na razie wstrzymane w sprzedaży.

3GT jest bardzo fajnym autem. Też się poważnie nad tym modelem zastanawiałem jak wybierałem swoje obecne auto. W środku jest całkiem sporo miejsca, porównywalnie do poprzedniem 5-tki. Rozstaw osi jest o kilka centymetrów większy niż w normalne 3-ce3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, delco napisał:

Hm a gdzie te rabaty sa - bo jakoś nie znalazlem a wartośc cennnikowa jest o ok 50 tys lz wyższa....

napisz coś bliżej...

U dealerów, wchodził nowy cennik jutro i stąd jeszcze do jutra do uzyskania taki rabat.

 

9 godzin temu, s_krzychu napisał:

Ja dostałem 10%, podpięli mnie niby pod flotę firmy, z którą współpracuję.

 

Jak KIA bierzesz pod uwage, to popatrz na Optimę GT. Dostaniesz 240KM. Dorzucisz pakiet technologiczny i za ~160tys. masz wszystkomające, żwawe kombi z adaptacyjnym zawieszeniem. Nie jest to Audi ani Volvo, ale valueformoney jest niezłe.

Ok, dzięki za info. Kiedyś jak sprawdzałem Optimę to był jeden diesel i 1.6 noPb, teraz rzeczywiście jest też 2.0. Szkoda, ze w salonie nie było z kim porozmawiać.

Jak nie uda się z Volvo, BMW czy VW to wezmę pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrus napisał:

Nie ma, to płyta 3ki o wydłużonym rozstawie osi. Generalnie do lini przednich siedzeń to jest dokładnie 3ka sedan z podniesionymi na maksa przednimi fotelami, różnica pojawia się w miejscu na nogi dla pasażerów.

Zachar w swoim teście twierdzi, że to płyta z 5-ki. Tak czy owak jest wyraźnie większe, przynajmniej na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachar w swoim teście twierdzi, że to płyta z 5-ki. Tak czy owak jest wyraźnie większe, przynajmniej na papierze.
Gdzieś czytałem że na rynek Chiński robią wydłużoną wersję 3 i właśnie ta płyta podłogowa jest w 3GT.

Taptaraptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, delco napisał:

Skłamał bym gdybym powiedzial że zrozumiałem - ale niemniej skoro to juz nieaktualne to nie ma sprawy - dziekuje....

Aktualne do jutra, moze inny dealer ma bardziej elastyczne podejscie. Przykladowa oferta z soboty (podsumowanie):

20190121_101742.jpg.a4a42735675dffdf23be7e0356fbbfd0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sherif napisał:

Aktualne do jutra, moze inny dealer ma bardziej elastyczne podejscie. Przykladowa oferta z soboty (podsumowanie):

20190121_101742.jpg.a4a42735675dffdf23be7e0356fbbfd0.jpg

Dzieki, przejade się do dealera - choć nie lubie decydować się na szybko.... ale może mnie przekona.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się skupił na autach jak na poniższych przykładowych linkach biorąc pod uwagę wysokość raty leasingu oraz kosztów serwisowania:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-2-0-t-245km-panoramiczny-dach-ID6ByjYV.html#c7561c26e5

 

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-superb-sportline-2-0tsi-272km-4x4-dsg-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6BxcoN.html#5d2a49290d

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-superb-combi-sportline-2-0tsi-272-km-dsg-4x4-hak-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6ByjE7.html#14c56102de

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-outback-2-5i-benzyna-175km-cvt-exclusive-autoryzowany-dealer-subaru-ID6A9otn.html#3f97af84da

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-oferta-specjalna-do-konca-stycznia-ID6BCvkG.html#8c54b7e660

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-veloce-280km-at8-q4-felgi-19-dach-otwierany-sport-ID6BvFYC.html#2dd266e1b9

 

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2018-skypassion-194km-automat-pelna-wersja-dostepny-od-reki-ID6zsQug.html#e9b02c784e

 

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-v60-cross-country-summum-t5-awd-ID6AUPtS.html#c8b44578a7

 

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-arteon-r-line-2-0-tsi-190-km-dsg-7-ID6zA2Pk.html#05a6bca2be

 

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-2-0-200-4matic-184km-linia-amg-premium-opcje-od-reki-ID6BCGTX.html#ddb84f4ca3

 

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-s90-t4-190-km-momentum-ID6BswuJ.html#14fec54287

 

A co wybierzesz, to już indywidualne odczucia do marki, jakości, jazdy. 

Sam wiesz zresztą co Ci najbardziej pasuje i które auto najbardziej trafi w Twoje gusta. 

Daj znać co wybierzesz bo jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, volkov napisał:

A co wybierzesz, to już indywidualne odczucia do marki, jakości, jazdy. 

Sam wiesz zresztą co Ci najbardziej pasuje i które auto najbardziej trafi w Twoje gusta. 

Daj znać co wybierzesz bo jestem ciekaw. 

V60 z linku to stary model, już nie osiągalny.

Subaru chciałem poprzednio to wyliczyli mi ratę wyższą niż za A6 (droższego o prawie 100kzł), poza tym jest obecnie jeden silnik, jedna wersja wyposażenia, no i auto D z prawie 11s do 100tki to trochę nie teges 8-). Auto z tym silnikiem miałem już przeszło 10lat temu :)

Arteona ma kolega mój, ciekawe auto, ale chyba już bym wolał Stingera w tej klasie. Tutaj waham się nad ich funkcjonalnością, jeździłem kilka tyg CC i nacodzień "bolało" mnie te wysiadanie i wsiadanie do niskiego auta z mocno wyprofilowanymi fotelami, dodatkowo dzieciaki też miały mniej wygodniej. Nie wiem czy warte to tego designu :hmm:. Koledzy mają większe dzieci i jeźdzą głównie na trasie, to tak wtedy nie przeszkadza.

Giulia i C klasa mi się nie podoba, poza tym wydają mi się małe.

Na Skodę czekam już na wycenę przeszło tydzień :facepalm:, poza tym niesmak pozostał jak 3 lata temu zamawiałem Superba i w 6m się nie doczekałem. Aczkolwiek to najbardziej sensowne auto w kryterium wielkość, moc, wyposażenie vs cena.

Na razie czekam na wyceny V60, V90 oraz BMW. Jak to nie wypali kolejny krok to VW i Mazda.

11 godzin temu, shapyr napisał:

W mk5 ta skrzynia nie występuje z noPb.

No właśnie .. poza tym obecnie kupuje też innego Forda typowo dla siebie ;), jeden chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.