Skocz do zawartości

[K] HB Belki i box dachowy


piotrulex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

O ile box to urządzenie dość popularne, uniwersalne i można wypożyczyć o tyle z belkami i tymi uchwytami widzę problem

 

Samochód mam wymieniany średnio co 2 lata i jakoś nie uśmiecha mi się kupować tych uchwytów z belkami na 2 wyjazdy. Najtańszy zestaw od około 4 stów, kończą się na tysiaku

 

Zawsze był kombi więc i nigdy się tym nie interesowałem, tu mam bagażnik mniejszy z 200l od poprzednika. Na wysokość nawet po wyjęciu podłogi i tych beznadziejnych styropianów lodówka turystyczna na wysokość nie wchodzi bo koło dojazdowe przeszkadza :(

 

Co byście polecali niedrogiego jako kupno tych elementów do których box zamocuje?

 

Może to też idzie wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrulex napisał:

Może to też idzie wypożyczyć?

 

Raczej kiespko z wypożyczaniem bagażnika bazowego, poza tym to raczej nie będzie opłacalne rozwiązanie.

Poszukaj może używek, które później opchniesz z nieduza strata jak Ci zmienia auto.

Aha, jeśli zamierzasz mieć je na stale zamontowane na aucie to przy tanich belkach może być glosno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Raczej kiespko z wypożyczaniem bagażnika bazowego, poza tym to raczej nie będzie opłacalne rozwiązanie.

Poszukaj może używek, które później opchniesz z nieduza strata jak Ci zmienia auto.

Aha, jeśli zamierzasz mieć je na stale zamontowane na aucie to przy tanich belkach może być glosno.

Witaj

Też obawiam się, ze może być kiepsko. Jestem skłonny dać 1/3 ceny zakupu za wypożyczenie na 2 tygodnie w roku

 

Tak też patrzę ale na razie nic mi w oko nie wpadło

 

Nie mam w planie z tym jeździć. To tylko 1400 w jedną, z 500 na miejscu i 1400 w drugą. Tyle to zniosę a samo auto jest słabo wyciszone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, piotrulex napisał:

Nie mam w planie z tym jeździć. To tylko 1400 w jedną, z 500 na miejscu i 1400 w drugą. Tyle to zniosę a samo auto jest słabo wyciszone :(

 

Wg mnie wyciszenie jest bardzo w porządku.

Byliśmy w zeszłym roku Astra K kombi na Balkach i tak do 140-150km/h jest naprawdę cicho.

To był wlasnie diesel 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Wg mnie wyciszenie jest bardzo w porządku.

Byliśmy w zeszłym roku Astra K kombi na Balkach i tak do 140-150km/h jest naprawdę cicho.

To był wlasnie diesel 1.6.

To może masz tzw. "pakiet wyciszenie" czy jakoś tak. W Golfie było to standardem a tu za cichsze auto chcieli chyba 6 stów dopłaty co niestety nie mieściło się w budżecie. Nie mam nawet maty pod klapą silnika :(

 

Jak będę miał zapakowany na ful bagażnik gratami typu tekstylia, np. na wakacje, to tez zapewne będzie ciszej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotrulex napisał:

To może masz tzw. "pakiet wyciszenie" czy jakoś tak. W Golfie było to standardem a tu za cichsze auto chcieli chyba 6 stów dopłaty co niestety nie mieściło się w budżecie. Nie mam nawet maty pod klapą silnika :( 

 

Jak będę miał zapakowany na ful bagażnik gratami typu tekstylia, np. na wakacje, to tez zapewne będzie ciszej ;)

 

Szczerze mowiac to nawet nie wiem czy jest ten pakiet, bo to nie moje auto ;]

Ja je tylko wzialem na wyjazd urlopowy ;) Na codzien mam AJ sedan 1.4T i tez nie narzekam na wyciszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.