Skocz do zawartości

Mazda 5, van 7os, na co zwrócić uwagę przy kupnie?


dioda144

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na etapie poszukiwania samochodu typu van. Oczekiwania 7 foteli. Które silniki nadają się do LPG?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Mazdy 5?

Jakie silniki są trwałe?

Jak blacha?

Czy silniki benzynowe mają jakieś bolączki pt. wada produkcyjna?

Które z nich mają hydraulikę na zaworach? 

Ostatni rząd siedzeń to fikcja czy można tam podróżować więcej niż 100km bez późniejszego paraliżu ciała? 

Dlaczego jest taki rozrzut cenowy? 

Szukać krajowego czy sprowadzanego? 

Macie może doświadczenie z jakimiś innymi jakieś markami nad którymi warto się pochylić? 

 

Z góry dziękuję za pomoc! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2019 o 23:15, dioda144 napisał:

Od paru lat można zaobserwować że kąciki mają dużo mniejsza aktywność niż np. w latach 2010-2012. Dzięki za pomoc. Jak ktoś jednak będzie miał coś do powiedzenia w tym temacie to będę wdzięczny. 

Sprawdź forum mazda speed. tam jest sporo o mazdach ale 5 to taki rodzynek.

Ja miałem polifta i diesel.

Zobacz jak z rdzą. Mechanika w miarę prosta. Zawieszenie, hamulce wspólne z focusem i volvo.

i zapomnij, że to jest 7 miejsc. Środkowe z tyłu to pomyłka. Siedzenia w bagażniku dla niewysokich - brak miejsca na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, co raz więcej widzę że wszelkiego rodzaju vany to fikcja. Siedem osób można zabrać ale np. Renualt Trafic, a nie Zafirą B czy też Mazdą 5. Jeszcze zauważyłem że Renaualt w modelu Espace 4 robi porzadne tylne siedzenia, jednak nie wiem jak z resztą. Mazda 5 była produkowana w podbnych latach jak Mazda 6 pierwszej generacji wiec blacha to słaby temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.