Skocz do zawartości

3 foteliki 3 rozne auta


SebeKK

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie, zostalem postawiony przed kolejnym wyzwaniem, potrzebuje 3 foteliki 18-36kg, do 3 roznych aut (passat B6, fabia mk1, i30 mk1). W pasku i hyundaiu sa ispfixy wiec takie 2 potrzebne do fabii mocowanie na pasy. Co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DamianB napisał:

Takie, które pasują do tych aut i do tych dzieci. Ja polecę RWF, ale pewnie i tak nie skorzystasz z tej rady.

Wysłane z mojego iPhone XS Max przy użyciu Tapatalka
 

Dzieki za uwage, moj mlody nie nawiszi tylem do jazdy jezdzic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Muzyk napisał:

Idziesz do specjalistycznego sklepu, a właściwie jedziesz i dobierasz fotel do auta i dziecka.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Taki mam zamiar chciaem zrobic rozeznanie w rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że ten RWF zmieści się tylko do Passka. U mnie 4 latek obserwuje droge i jest zaangażowany więc nie wyobrażam sobie jazdy z 6 latkiem tyłem do kierunku jazdy. Nie wspomnę już o tym że dziecko nie ma co z nogami zrobić bo się najnormalniej w świecie nie mieszczą i to w S-max'ie, gdzie na brak miejsca się nie narzeka. @SebeKK musisz przymierzyć foteliki do dzieci i do samochodu bo inaczej się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2019 o 09:13, DamianB napisał:

Takie, które pasują do tych aut i do tych dzieci. Ja polecę RWF, ale pewnie i tak nie skorzystasz z tej rady.

Wysłane z mojego iPhone XS Max przy użyciu Tapatalka
 

 

Chcesz 36kilową, prawie  nastolatkę wieźć w RWF? ;l

 

Ja kupiłem do każdego auta CYBEX SOLUTION S-FIX

 

https://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=593&nc=True&ergo=True

 

Świetne wyniki ADAC, mocowanie pasów jak w Takata, a kosztuje połowę tego. Wygodny i dziecku w nim dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lucash napisał:

@Vadero a jak jazda ze śpiochem w tym foteliku? Opadająca głowa to jedyny problem jaki widzę w wyborze fotelika. 

 

Oczywiście znacznie gorzej niz w fotelikach do 15kg, które sie cale odchylają i dziecko spokojnie śpi. W tym tylko zaglówek sie odchyla, żeby głowka nie opadała, ale pozycja do spania dla dziecka jest znacznie mniej wygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.