Skocz do zawartości

Check engine po wymianie wydechu Astra H Z16XER


L_R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wymieniłem niedawno rurę kolektorową, przy tej okazji trzeba bryło wypiąć z wiązki i wykręcić ze starej sondę lambda. Po zamontowaniu nowej, rury i wkręceniu sondy ( tej wymontowanej) pojawił się check engine. Czy to normalne zjawisko?

Wystarczy skasować błąd, czy coś spieprzyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, L_R napisał:

Witam. Wymieniłem niedawno rurę kolektorową, przy tej okazji trzeba bryło wypiąć z wiązki i wykręcić ze starej sondę lambda. Po zamontowaniu nowej, rury i wkręceniu sondy ( tej wymontowanej) pojawił się check engine. Czy to normalne zjawisko?

Wystarczy skasować błąd, czy coś spieprzyłem?

 

 

Najpierw sprawdź jaki to błąd, później go wykasuj. Jak wróci to wtedy możesz zacząć się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem póki co, rozwiązał się sam. Check dzisiaj zniknął samoistnie. Po przemyśleniach doszedłem do wniosku że powodem mogło być to, że nowa rura na pewno była zaolejona w trakcie produkcji,  więc  być może ten fakt miał wpływ na pracę sondy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.