Skocz do zawartości

Wytłoczka, pianka do narzędzi


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś pomysł, jak - z czego wykonać piankę/ organizer do narzędzi, kluczy? Chodzi mi o coś w tym stylu jak na zdjęciu:

0d615244485e80e2e436b6087e5e

 

Mam wózek warsztatowy, mam kilka zestawów narzędzi - fajnie by było poukładać to jak wyżej. 

ewentualnie czy da się gdzieś kupić gotowca bez narzędzi 😄 - ale to chyba mało realne, że dopasuję taki organizer do moich kluczy :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj pod hasłem kaizen foam. Ale to jest drogie. Możesz też wykorzystać pianki z opakowań. Ukladasz warstwami, wycinasz poszczególne warstwy i sklejasz. Ale estetyka może być gorsza niż na zdjęciu.
SA też gotowe wytloczki do wózków ale też kosztują i niekoniecznie mogą pasować do wszystkich Twoich narzędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, amciek napisał:

Szukaj pod hasłem kaizen foam. Ale to jest drogie. Możesz też wykorzystać pianki z opakowań. Ukladasz warstwami, wycinasz poszczególne warstwy i sklejasz. Ale estetyka może być gorsza niż na zdjęciu.
SA też gotowe wytloczki do wózków ale też kosztują i niekoniecznie mogą pasować do wszystkich Twoich narzędzi.

 

Tak! O to właśnie chodzi! 

 

 

Ktoś wie, gdzie to kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grzaniec napisał:

Znalazłem pod hasłem pianka techniczna :ok:. Muszę tylko wymierzyć swoje szuflady. Dzięki za naprowadzenie na trop :ok:

 

https://allegro.pl/oferta/grafitowa-pianka-techniczna-gabka-7435279042

To zwykła gąbka a tamto co Ci podali to EPP. Polipropylen spieniony.

Ale gąbka też się nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na zdjęciach w aukcji, sprawdza się przy takim zastosowaniu jak potrzebuję. Ta pianka kaizen też na naszym allegro występuje - trochę inną ma nazwę ale równie chorą cenę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2019 o 14:27, Grzaniec napisał:

Jak widać na zdjęciach w aukcji, sprawdza się przy takim zastosowaniu jak potrzebuję. Ta pianka kaizen też na naszym allegro występuje - trochę inną ma nazwę ale równie chorą cenę ;]

Jak jeszcze nie kupiłes tych pianek to mam cos podobnego Dam tobie za darmo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2019 o 21:19, docent11 napisał:

Jak jeszcze nie kupiłes tych pianek to mam cos podobnego Dam tobie za darmo .

 

Hej, nie kupiłem jeszcze...Twoja oferta jest dla mnie bardzo interesująca!!! :) Opowiadaj, jak miałoby to wyglądać?? :) - będziesz mógł wysłać? Oczywiście koszt przesyłki, pakowania + coś na :piwo: czy :drink: przeleję na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzaniec napisał:

 

Hej, nie kupiłem jeszcze...Twoja oferta jest dla mnie bardzo interesująca!!! :) Opowiadaj, jak miałoby to wyglądać?? :) - będziesz mógł wysłać? Oczywiście koszt przesyłki, pakowania + coś na :piwo: czy :drink: przeleję na konto. 

Prześle  jutro zdjęcia jak te pianki wyglądają Ile ich potrzebujesz i jaki wymiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, docent11 napisał:

Prześle  jutro zdjęcia jak te pianki wyglądają Ile ich potrzebujesz i jaki wymiar ?

Mam 4 szuflady o wymiarze 25x51cm i 2 szuflady 31x51cm. Czyli w sumie 6szt, w tym 2 trochę większe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.