Skocz do zawartości

Silnik 2,5 - 245KM T5 - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto zainteresować się autem VOLVO V60 z 2016 roku z silnikiem 2.5 (245KM) sprowadzonym z USA? Z tego co się orientuję to są chyba jeszcze te starsze wersje silnikowe montowane w Volvo?

Czy w ogóle warto myśleć nad takim autem z USA - kiedyś kilka lat temu jak wertowałem temat to było trochę zabawy z przeróbkami - jak to teraz wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, harnas81 napisał:

Czy warto zainteresować się autem VOLVO V60 z 2016 roku z silnikiem 2.5 (245KM) sprowadzonym z USA? Z tego co się orientuję to są chyba jeszcze te starsze wersje silnikowe montowane w Volvo?

Czy w ogóle warto myśleć nad takim autem z USA - kiedyś kilka lat temu jak wertowałem temat to było trochę zabawy z przeróbkami - jak to teraz wygląda?

 

Ja bym zaczal od sprawdzenia w jakim stanie to auto przyplynelo do PL...

Przy obecnym kursie USD to nie ma szans, zeby nie bylo rozbite. Pytanie tylko jak bardzo ;]

Takie auto z rynku PL kosztuje ponad 100kPLN... Ile chca za to z USA?

Edytowane przez Maciej__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, harnas81 napisał:

 

Ten jest sprowadzony z DE, wiec trzeba by dokladnie przeswietlic historie i bezwypadkowosc... Tam nowe i uzywane auta sa zasadniczo drozsze niz w PL.

Ja bym nie wydal 80kPLN na uzywane auto, ale to juz temat na inna dyskusje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, harnas81 napisał:

ja miałem v50 i jak dla mnie było ok, podejrzewam, że v60 nie powinno być mniejsze ;) 

Żebyś się nie zdziwił zwłaszcza z bagażnikiem !8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarCo napisał:

Żebyś się nie zdziwił zwłaszcza z bagażnikiem !8]

dokładnie, kumpel miał V50 i gdy ją oglądałem pierwsze co się rzuciło w oczy to właściwie brak bagażnika, oraz czego nie nawidzę w volvach to ten panel środkowy przez którego można podać sobie rękę z pasażerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waldek40 napisał:

dokładnie, kumpel miał V50 i gdy ją oglądałem pierwsze co się rzuciło w oczy to właściwie brak bagażnika, oraz czego nie nawidzę w volvach to ten panel środkowy przez którego można podać sobie rękę z pasażerem

v50 to jeszcze ma jakiś bagażnik ale v60 przez scięty tył :facepalm:

Co designu volvo w środku to mnie on bardzo się podoba i pasuje :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, harnas81 napisał:

hehehe widziałem ten bagażnik, ale chyba coś mi się obiło, ze po leftingu trochę urósł - czy to dopiero te najnowsze v60 mają większe kuferki?

Co do desingu - mnie on bardzo leży ;)

Najnowsze mają większy:ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie sprowadza sie aut z USA nie bitych lub po powodzi. Zwyczajnie sie nie oplaca. Popros VIN i przeszukaj aukcje. Niestety minus jest taki, ze auta nawet w USA trafiaja na aukcje dwa razy. Pierwszy raz po dzwonie, skupuje lokalny Janusz troche naprawia i idzie drugi raz jako mniej uszkodzone. Wiec ciezko sie doszukac ale info w carfax powinno wystarczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Silnik 2.5 R5 -254 km jest fajnym silnikiem- w S60/v60 to tylko niestety zza oceanu. Szukałem takiego w zeszłym roku- przejrzałem kilkanaście egzemplarzy i wszystkie miały słabą historie. Jak sie trafił faktycznie z oryginalnym lakierem to sie okazało że pływał. jak nie pływał i był prawie bezwypadkowy to w carfaxie sie okazało że przebieg najpierw mu rósł- potem malał , potem znowu rósł i w sumie nie wiadomo ile miał ;) Skończyło się tym że kupiłem europejskie T5 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.