Skocz do zawartości

Uchwyty na tablety montowane na fotel/zagłówek


Maxit

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jakieś sprawdzone uchwyty do tabletów, tak, żeby dzieciaki z tyłu mogły oglądać filmy?

 

W BMW mam założone ekrany na prętach od zagłówków i sprawdza się to wyśmienicie. Ale czasem jeździmy Hyundaiem i byłoby idealnie podłączyć czasem tam tablet (dzieciaki mają jakieś 10-calowe Samsungi).

Fajnie, gdyby uchwyty były możliwie najbardziej "slimowe" i gdyby nie łamały się od patrzenia.

 

Macie jakieś sprawdzone modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przetestowaniu kilku modeli takie sprawdzają się świetnie:

 

https://www.aliexpress.com/item/Onever-4-11-inch-Phone-Tablet-PC-Car-Holder-Stand-Back-Auto-Seat-Headrest-Bracket-Support/32844555604.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d2OFqx8

 

Łatwy montaż, nic nie trzeba dokręcać, nic nie pęka. Trzyma się i telefon i tablet 10". I slimowatość jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Maxit napisał:

Macie może jakieś sprawdzone uchwyty do tabletów, tak, żeby dzieciaki z tyłu mogły oglądać filmy?

 

W BMW mam założone ekrany na prętach od zagłówków i sprawdza się to wyśmienicie. Ale czasem jeździmy Hyundaiem i byłoby idealnie podłączyć czasem tam tablet (dzieciaki mają jakieś 10-calowe Samsungi).

Fajnie, gdyby uchwyty były możliwie najbardziej "slimowe" i gdyby nie łamały się od patrzenia.

 

Macie jakieś sprawdzone modele?

 

Jeśli ten nie jest najlepszy .. to jest jednym z lepszych na rynku:

https://www.gearbest.com/stands-holders/pp_700715.html

 

ma jedną małą wadę - jak nie siedzi tam tablet, to podczas jazdy po wybojach delikatnie brzęczy ... wiec go demontuję z zagłówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zawsze balem ze takie jak powyzej przy wypadku wystrzela mi idealnie jak mlotek w kregoslup / szyje (nie ma co ukrywac ze jakosc plastiku w tych uchtywach pozostawia duzo do zyczenia). 

W efekcie uzywam takich (do tabletow 10.1 cali) https://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Headrest-Mount-Holder-for-Smartphone-Tablet-PC-iPhone-iPad-Mini/222727508130

Montaz moze nie tak latwy jak na sprezyne ale jestem zadowolony, nie mam obaw do tego nic nie skrzypi nic sie nie trzesie ani na wybojach tablet nie opada w dol (co sie zdarza przy uchwytach z kulka w mocowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaceq napisał:

Ja sie zawsze balem ze takie jak powyzej przy wypadku wystrzela mi idealnie jak mlotek w kregoslup / szyje (nie ma co ukrywac ze jakosc plastiku w tych uchtywach pozostawia duzo do zyczenia). 

W efekcie uzywam takich (do tabletow 10.1 cali) https://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Headrest-Mount-Holder-for-Smartphone-Tablet-PC-iPhone-iPad-Mini/222727508130

Montaz moze nie tak latwy jak na sprezyne ale jestem zadowolony, nie mam obaw do tego nic nie skrzypi nic sie nie trzesie ani na wybojach tablet nie opada w dol (co sie zdarza przy uchwytach z kulka w mocowaniu)

Jak cię uchwyt nie uszkodzi ... to zrobi to latający w kabinie iPad (szkło i aluminium z "ostrymi" krawędziami). Każdy uchwyt będzie niebezpieczny. 

Relatywnie bezpiecznym rozwiązaniem są ekrany montowane na stałe:

 

Znalezione obrazy dla zapytania monitor podwieszany samochodowy

Znalezione obrazy dla zapytania monitor w zagÅówku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Azbest napisał:

Jak cię uchwyt nie uszkodzi ... to zrobi to latający w kabinie iPad (szkło i aluminium z "ostrymi" krawędziami). Każdy uchwyt będzie niebezpieczny. 

 

Przy uderzeniu na wprost nie powinno byc to problemem, gdyz u mnie tablet powinien sie oprzec o zaglowek o ktory i tak caly czas jest oparty...

Przy bocznym moze rzeczywiscie wysunac sie w bok ale wtedy powinien (w teorii) poleciec w bok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.