Skocz do zawartości

Lutowe jazdy [2019]


LMV

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, korzystając z super pogody (ok. 16 stopni C oraz słoneczka) wytaszczyłem maszynerię i śmignąłem tu i tam. W siodle spędziłem 1:45h, odwiedziłem stare śmieci w północnym New Jersey.

Dużo soli na drogach po niedoszłej śnieżycy. Ale jazda była i tak przyjemna. Sporo jeźdźców na drogach.

Teraz jest 21:25, na zewnątrz 8 stopni i ciągle przez otwarte okno słyszę różne "przecinaki" i "bulgoty". Ejjjj, czuć powoli wiosnę. Jeszcze tylko kilka tygodni (a może i miesięcy) zimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w kraju przynajmniej na północnym zachodzie na razie pogoda nie rozpieszcza bo deszcz i śnieg z deszczem a i temperatura ok 2-3 stopnie wiec troche zimno. Jedna jak to mówia nie ma złej pogody a że w wekeend zapowiadaja nawet 12 stopni wiec na pewno sie przejade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz już wyczekuje chociaż kilku stopni i suchego asfaltu 😀

Wczoraj nawet warunki były ale dojazd do asfaltu z pod domu wygląda jeszcze jak plac zabaw dla enduraka, i szkoda mi było czystej maszyny pobrudzić 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2019 o 08:47, goden napisał:

Bydgoszcz już wyczekuje chociaż kilku stopni i suchego asfaltu 😀

Wczoraj nawet warunki były ale dojazd do asfaltu z pod domu wygląda jeszcze jak plac zabaw dla enduraka, i szkoda mi było czystej maszyny pobrudzić 😎

to kup coś do rycia i nie biadol jak baba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już myślałem że mnie luty ominie, ale tak się składa że przegląd mi wypada na początku marca więc trzeba było się zebrać i przygotować sprzęt. pół dnia spędziłem na pucowaniu i mini serwisie (smarowanie wszystkich punktów, czyszczenie i smarowanie łańcucha, pomalowałem stopkę centralną jak już zdjalem do smarowania bo była bardzo zardzewiala). dawno tak czysta nie była (no oprócz chłodnicy bo z wiadra myje. trzeba kupić w końcu jakąś osłonę). moto w pełni gotowe do sezonu. to już 29kkm na liczniku! i tak przebiegi znacznie zmalaly odkąd wożę motocykl w docelowe miejsca ;) tylko ledwie ponad 6kkm od ostatniego przeglądu. w marcowej edycji powinno sie cos duzo ciekawszego wycieczkowo pojawic ;)

IMG_20190221_091346.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.