Skocz do zawartości

VW odświeżył Passata


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.netcarshow.com/volkswagen/2020-passat/

 

Najwięcej oczywiście w środku, bo z zewnątrz to zderzak, lampy, grill, nowe koła. Możliwe matrix ledy.

A w środku nowy system "entertainment" , lepsze ACC, unowocześnione silniki, 2.0 TDI evo, lepsze audio i nowi asystenci :) 

ciekawe jak cena.

Volkswagen-Passat-2020-1600-01.jpg

Volkswagen-Passat-2020-1600-09.jpg

Volkswagen-Passat-2020-1600-0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rostex napisał:

Jeszcze nie wycofali diesla? Miałem nadzieję, że skończą truć ludzi i włożą tam 1.0 TSI z mocą 200-300 KM.

An additional highlight is the newly developed 2.0 TDI Evo - a highly efficient turbo diesel engine with an output of 110 kW / 150 PS that produces 10 g/km less CO2 compared with the equivalent engine in the predecessor. The 2.0 TDI Evo is the forerunner of a new generation of diesel engines. The powerplant range also includes three petrol engines (TSI) with 110 kW / 150 PS, 140 kW / 190 PS, and 200 kW / 272 PS as well as three diesel engines (TDI); the latter deliver 88 kW / 120 PS, 140 kW / 190 PS, and 176 kW / 240 PS respectively. All TSI and TDI units fulfil the requirements of the Euro 6d-TEMP emission standard. In addition, every new Passat - whether a petrol or diesel engine - is equipped with a particulate filter.

 

TDI wcale nie truje jak jest sprawny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rostex napisał:

Jeszcze nie wycofali diesla? Miałem nadzieję, że skończą truć ludzi i włożą tam 1.0 TSI z mocą 200-300 KM.

 

https://autokult.pl/33002,klienci-volkswagena-zamawiaja-wiecej-diesli-nie-pomogla-afera-dieselgate-i-zakazy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat jak Passat - schludny. Tak dużo zmian, taka rewolucja, że jakbyś nie napisał, że to po liftingu, to bym nawet nie zauważył. Najciekawsza modyfikacja to moim zdaniem dodanie na desce napisu Passat, żeby nie zapomnieć czym się jedzie :phi: 

Trochę sobie żartuję, ale Passat Variant mi się podoba :) 

 

Oprócz tego, że ma być odświeżone TDI, to pokazali też odświeżonego Passata GTE (plug-in hybrid).

 

A propos jednego ze zdjęć, gdzie widać Virtual Cockpit. Na razie raz siedziałem za kierownicą samochodu bez klasycznych zegarów i ... jak wyłączyłem widok zegarów to czułem się dziwnie - nie mogę się do tego przekonać:hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Manx napisał:

 

A propos jednego ze zdjęć, gdzie widać Virtual Cockpit. Na razie raz siedziałem za kierownicą samochodu bez klasycznych zegarów i ... jak wyłączyłem widok zegarów to czułem się dziwnie - nie mogę się do tego przekonać:hmm:

 

Na początku dziwne wrażenie, po kilku wejściach do samochodu juz nie robi wrażenia. Żona ma w B8 i zupełnie nie korzysta jak zreszta z większości opcji samochodu. W nowym modelu bardziej rozbudowane. Ciekawostka jest CarPlay działający po BT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Manx napisał:

Passat jak Passat - schludny. Tak dużo zmian, taka rewolucja, że jakbyś nie napisał, że to po liftingu, to bym nawet nie zauważył. Najciekawsza modyfikacja to moim zdaniem dodanie na desce napisu Passat, żeby nie zapomnieć czym się jedzie :phi: 

Trochę sobie żartuję, ale Passat Variant mi się podoba :) 

 

Oprócz tego, że ma być odświeżone TDI, to pokazali też odświeżonego Passata GTE (plug-in hybrid).

 

A propos jednego ze zdjęć, gdzie widać Virtual Cockpit. Na razie raz siedziałem za kierownicą samochodu bez klasycznych zegarów i ... jak wyłączyłem widok zegarów to czułem się dziwnie - nie mogę się do tego przekonać:hmm:

 

 

W audi wyświetlacz jest genialny i oczu nie męczy, w passku niestety IMO słaby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rostex napisał:

Jeszcze nie wycofali diesla? Miałem nadzieję, że skończą truć ludzi i włożą tam 1.0 TSI z mocą 200-300 KM.

Wycofali ? Podawali na dniach , ze wzrosła im sprzedaż diesli w zeszłym roku o kilka procent ... Także tego 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sdss napisał:

Ciekawe czy android auto zadziała bezprzewodowo. 

Pewnie jak to w każdym innym VAG za android auto trzeba dopłacić 1000+zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vadero napisał:

 

W audi wyświetlacz jest genialny i oczu nie męczy, w passku niestety IMO słaby...

To jest temat numer jeden - męczenie oczu przez świecący się wyświetlacz. Drugi temat to brak prędkościomierza, obrotomierza. Tak, wiem - przy automacie i jadąc autostradą z włączonym tempomatem to są w sumie zbędne, za to navi w tym miejscu bardziej się przyda, no ale ... to dziwne chyba długo by mi zajęło przyzwyczajenie się, po tym jak 17 lat zawsze miałem przed oczami zegary :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Manx napisał:

To jest temat numer jeden - męczenie oczu przez świecący się wyświetlacz. Drugi temat to brak prędkościomierza, obrotomierza. Tak, wiem - przy automacie i jadąc autostradą z włączonym tempomatem to są w sumie zbędne, za to navi w tym miejscu bardziej się przyda, no ale ... to dziwne chyba długo by mi zajęło przyzwyczajenie się, po tym jak 17 lat zawsze miałem przed oczami zegary :bzik:

Ekran w Passacie nie meczy, obrotomierz również wyświetla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Passata i był to bardzo poprawny samochód. 

Ten po lifcie też wygląda na poprawny. Choć może nawet zrobił się trochę ciekawszy. W kombi nawet chyba bardziej mi się podoba. Piszę chyba bo na razie tylko ze zdjęć i filmików go widziałem. Zobaczymy jak na żywo będzie się prezentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.