Skocz do zawartości

Jak rozpiąć takie złącze w aucie?


rostex

Rekomendowane odpowiedzi

Próbując je rozpiąć ulamalem fragment który oznaczyles nr 2. Ten element nie jest wewnątrz z niczym połączony a jednak złącze nie jest już zabezpieczone przed spadniem i jest problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rostex napisał:

Próbując je rozpiąć ulamalem fragment który oznaczyles nr 2. Ten element nie jest wewnątrz z niczym połączony a jednak złącze nie jest już zabezpieczone przed spadniem i jest problem. 

Teraz trzeba ją już wymienić. Opisałem Ci jak wypinać te wtyczki bez uszkadzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2019 o 17:55, kadu napisał:

Narysowałem w załączniku. Pewnie zapomniałeś o pkt 1 - najpierw trzeba ja docisnąć. Krok drugi - delikatnie.

E9099C5A-9D42-4E3D-8AD7-340DB617DACF.jpeg

A to nie jest tak, że element 2 należy _wcisnąć_ w kierunku przeciwnym do narysowanej przy nim strzałki, co powoduje zwolnienie zapadki i możliwość wysunięcia wtyczki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kadu dał prawidłową instrukcję nan obrazku.
Ten element przy strzałce 2 po ogięciu/pociągnięciu w stronę przewodów podnosi zabezpieczenie.
Dociśnięcie wtyczki luzuje często to zapięcie z haczyka, o który trzyma wtyczkę.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.