Skocz do zawartości

Olej VAG OEM 5W-30 LL


iwik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, iwik napisał:

Wiecie może kto produkuje ten olej do VAGów?

(Shell, Castrol, Total?)

 

 

 

pewnie ten producent który ma aktualnie podpisaną umowę na produkcję oleju pod logo VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, cesarz napisał:

Ja leje tego GM 5W30 i jest spoko. I cena bardzo atrakcyjna :P

Ale temat nie jest o GM :hehe:

Też lałem do cheviego, ale ostatnio inne shelle i totale staniały na tyle, że cena GMa już nie jest jakoś bardzo bardzo atrakcyjna na ich tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

Po co takie kombinacje? Nie lepiej lac to co zaleca fabryka?

Kupić i tak muszę, bo fabryka zaleca i płaci w pakiecie serwisowym za wymianę tylko co 30kkm. Ja chcę zmieniać co 15kkm.

A cena np. Shella ta sama co ich fabrycznego oleju. Pamiętam, że mówiliśmy tutaj, że Shell ma więcej wspólnego z prawdziwym syntetykiem niż te fabryczne wynalazki typu GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, iwik napisał:

 Pamiętam, że mówiliśmy tutaj, że Shell ma więcej wspólnego z prawdziwym syntetykiem niż te fabryczne wynalazki typu GM.

Shell jest spoko, zrobiłem na UltraExtra 5w 30 ~100kkm w 1.4 TSI CAXA, bez wielkiego zużycia oliwy, wymiany robiłem co 15kkm. Później zmieniłem na Motul ale 5w 40 bo mi rozrząd halasował. Poprawy nie było ale juz zostałem przy Motulu, obecnie nalatane na nim z 50kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.