Skocz do zawartości

Passat b8 światła stop - różnice


Iwin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oglądałem ostatnio trzy sztuki paska b8 sedan w miarę podobnych wersjach wyposażenia, takie powiedzmy flotówki, i zauważyłem jedna rzecz dziwną, różniły się tylnymi światłami. W jednym światła stop były w formie pojedynczych poziomych pasków( w części lampy na nadwoziu), a w innych były to trzy ukośne paski świetlne (jeden w części na bagażniku, dwa na drugiej części lampy na nadwoziu)

 

Od czego to zależy? Od rocznika? Wersji wyposażeniowej czy silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iwin napisał:

Witam, oglądałem ostatnio trzy sztuki paska b8 sedan w miarę podobnych wersjach wyposażenia, takie powiedzmy flotówki, i zauważyłem jedna rzecz dziwną, różniły się tylnymi światłami. W jednym światła stop były w formie pojedynczych poziomych pasków( w części lampy na nadwoziu), a w innych były to trzy ukośne paski świetlne (jeden w części na bagażniku, dwa na drugiej części lampy na nadwoziu)

 

Od czego to zależy? Od rocznika? Wersji wyposażeniowej czy silnika?

W b8 masz trzy rodzaje świateł przednich (halogen, led basic i led top) i dwa rodzaje tylnich, te ukośne są lepsze. Te lepsze były w highline i r-line ale też można było to dokupić w jakimś pakiecie do comfortline 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.