Skocz do zawartości

EV mowili, dopoki bateria nie padnie - czyli Nissan Lisc.... i jej koszt...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, wchpikus napisał:

Moim zdaniem powinni jak juz przejsc na gaz, ale niestety lobby i kasa za duza do stracenia, wiec wiadomo o co chodzi..
Dlatego jak slysze hybryda tojoty...to mnie bierze na wymioty.

Z ekologia ma to tyle wspolnego...



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Jeżeli mamy mówić o ekologii w motoryzacji, to sensu to nie ma, bo tu chodzi głównie o CO2. CO2 z paliw kopalnych wpływa na klimat planety.

Jeżeli mamy mówić o trującym syfie z rur wydechowych które kopcą bezpośrednio pod naszymi nosami, to już jest o czym pogadać, bo nasze zdrowie z ekologią planety w tym aspekcie wiele wspólnego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym co2 to tez pierdolety..

Nie dajmy sie oglupiac.

 

Ostatnio jest wysyp materialow dla wspierania analfabetyzmu naukowego, poczawszy od bomb termobarycznych,co2 i innych az do plaskiej ziemi..

Bosze...wlacz myslenie:)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wchpikus napisał:

Raczej pisze by samemu przeanalizowac kto ma racje..

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Samemu dogłębnie przeanalizować globalny problem? Życia nie starczy. Na szczęście są rzesze naukowców którzy się tym zajmują i niestety jeszcze większe rzesze pseudonaukowców od tych samych spraw. Każdy niech wierzy komu chce, albo swojej intuicji  ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mowie o analizowaniu? Raczej o tym, co podaja jako argumenty..W wiekszosci przypadkow argumentem dla osob jest film na yt, ze ktos powiedzial.
I fala idzie, zgarniajac ze soba osoby latwowierne w medialne informacje...
Z drugiej strony klamstwo mowione tysiac razy staje sie prawda..
Czasami czytajac lub ogladajac jakis wywod, warto sie zastanowic, czy teza jest jakikolwiek podparta naukowymi dowodami.;)


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wchpikus napisał:

Czy ja mowie o analizowaniu? Raczej o tym, co podaja jako argumenty..W wiekszosci przypadkow argumentem dla osob jest film na yt, ze ktos powiedzial.
I fala idzie, zgarniajac ze soba osoby latwowierne w medialne informacje...
Z drugiej strony klamstwo mowione tysiac razy staje sie prawda..
Czasami czytajac lub ogladajac jakis wywod, warto sie zastanowic, czy teza jest jakikolwiek podparta naukowymi dowodami.;)


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Zgadzam się, naukowe dowody :ok:

Jak dobrze zapłacisz "naukowcowi" to będziesz miał dowody naukowe, które inny lepiej opłacony "naukowiec" zaneguje swoimi dowodami naukowymi. Po jakiś czasie pojawi się trzeci naukowiec, nie wiem czy opłacony i swoimi dowodami obali dowody drugiego, a potwierdzi dowody pierwszego. Potem pojawi się czwarty naukowiec i .....

Tobie pozostanie tylko wiara w dowody które Ci pasują ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.