Skocz do zawartości

Koniec pieczątek w dowodzie (prawie)


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy przypomnijcie mi proszę jak to było jak się kończą miejsca w DR na pieczątki (jeszcze jedno jest)

Jak teraz pojadę na przegląd to diagnosta wbije i za rok cd

Jak teraz pojadę Przed terminem końca ważności badań to dostanę nowy dowód i pierwsza pieczątka pójdzie w nowy..

Czy jeszcze jakoś inaczej to było.

Gdzie to (w rozporządzeniu?) Szukać jak to ma wyglądać formalnie (a nie jak to się Naczelnikowi WK wydaje...)

Z góry dzieki

 

 

...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przegląd miałem w październiku. Dostałem zaświadczenie a4 - oficjalnie poinformowany że jeżeli chce idę po nowy jeżeli nie to zostaje z a4 badanie pozytywne... Wszystko jest w kompie.niech się martwią. Dokumentów też nie wożę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HARDTECHNO napisał:

Ja przegląd miałem w październiku. Dostałem zaświadczenie a4 - oficjalnie poinformowany że jeżeli chce idę po nowy jeżeli nie to zostaje z a4 badanie pozytywne... Wszystko jest w kompie.niech się martwią. Dokumentów też nie wożę....

Gorzej moga podejsc policmeni w DE czy innej europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, volf6 napisał:

Nie pisał, ze planuje zagraniczne wojaże:skromny:

Zresztą który autokącikowicz wybiera się za granicę tak starym autem:hehe:

Dobre:) ja moim 10 latkiem czasem szaleje  wokol drezna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie się na SKP i dostaje się zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu. Jeśli pozytywnie, idzie się z tym do wydziału komunikacji, wypełnia wniosek o wymianę DR z powodu braku miejsca na pieczątki i składa w okienku. Najlepiej nie zaznaczać, że chce się dostać pozwolenie czasowe i do czasu aż nowy dowód przyjdzie do WK jeździ się na starym dowodzie, adnotacji z WK i zaświadczeniu z SKP. Można też zaszaleć i za naście złotych dostać "miękki dowód" i czekać na SMSa z WK. Kartę pojazdu można zapomnieć składając wniosek, ale trzeba ją mieć koniecznie przy odbiorze twardego dowodu. Tablice rej. nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, volf6 napisał:

Nie pisał, ze planuje zagraniczne wojaże:skromny:

Zresztą który autokącikowicz wybiera się za granicę tak starym autem:hehe:

Dobre...stary nie stary jak na tę 16V JTD to jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2019 o 12:09, volf6 napisał:

Nie pisał, ze planuje zagraniczne wojaże:skromny:

Zresztą który autokącikowicz wybiera się za granicę tak starym autem:hehe:

 

Ja, ale @koNik robi to starszymi niż 24 lata ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.