Skocz do zawartości

Focus MK3 do oblukania


volkov

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, volkov napisał:

Spójrzcie proszę na TEGO FOCUSA MK3 i napiszcie co sądzicie o tym ogłoszeniu.

Kumpel się na niego napalił i pytanie czy jest sens. 

Ma ktoś z Was ten silnik? Jak to śmiga?

Dzięki.

cena bardziej niż okazyjna, kumpel niech nie pyta "czy" tylko gdzie i jak mocno uderzony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, volkov napisał:

też tak uważam bo cudów nie ma :)

Ale się uparł i chce abym z nim jechał. A mi jechać dla samej jazdy to się nie chce.

Podejrzewam, że po konkretnym dzwonie.

 

Niech się upewni zanim pojedzie, ze to cena brutto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie proszę na TEGO FOCUSA MK3 i napiszcie co sądzicie o tym ogłoszeniu.
Kumpel się na niego napalił i pytanie czy jest sens. 
Ma ktoś z Was ten silnik? Jak to śmiga?
Dzięki.
Takie auta idą wśród swoich lub coś jest nie teges.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2019 o 09:06, jqr napisał:

patrząc po błotnikach i lampach maska niby zamknięta, a spasowanie zderzaka do lamp i maski słabe

FORD - one tak mają już fabrycznie. Nie jest to poziom spasowania jak w VW i pochodnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORD - one tak mają już fabrycznie. Nie jest to poziom spasowania jak w VW i pochodnych.
Ten ta szelinę miał naprawdę solidną. Myślę że z fabryki go tak nie wypuścili

Wysłane z mojego Moto X Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Manx napisał:

FORD - one tak mają już fabrycznie. Nie jest to poziom spasowania jak w VW i pochodnych.

Ogólnie fordy są słabo poskładane, ale ten focus ma wyjątkowo sporą tą szczelinę ... a dodatkowo zapadła mu się uszczelka wypełniająca lub w ogóle jej nie ma (nie wiem czy focus ma taką uszczelkę, ale mondeo mk5 ma) 

Ta szczelina na masce w fordach jest precyzyjnie zrobiona ... co innego spasowanie przednich drzwi z nadkolem 😁

 

Normalnie powinna być taka jak poniżej:

a68b6138-a992-4f12-82e0-b679dd31da51_ford-focus-mk3.jpg

za duża różnica ...

919501761_;slot=1;filename=eyJmbiI6InJhcW0wNzQ0NnM1MTMtT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFwNnkxZi1PVE9NT1RPUEwiLCJzIjoiMTYiLCJwIjoiMTAsLTEwIiwiYSI6IjAifV19.k8aqgJpblAmAXgvEk7qLqw6r7000VCLEC3HkwXblsxc_rev001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Azbest napisał:

Ta szczelina na masce w fordach jest precyzyjnie zrobiona ... co innego spasowanie przednich drzwi z nadkolem 😁

za duża różnica ...

Wygląda na to, że masz rację :ok:. W Fieście którą miałem spasowanie było takie, że mnie przyzwyczaiło, że w Fordzie musi być koślawo ;) .

Drzwi z nadkolem :) Ja pamiętam, że mnie raziło spasowanie tylnej klapy - leciała w prawo tj. szczelina po lewej była 2x większa niż po prawej. Samochód był bezwypadkowy i najciekawsze że tak samo koślawe były egzemplarze, które wówczas stały w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Azbest napisał:

Ogólnie fordy są słabo poskładane, ale ten focus ma wyjątkowo sporą tą szczelinę ... a dodatkowo zapadła mu się uszczelka wypełniająca lub w ogóle jej nie ma (nie wiem czy focus ma taką uszczelkę, ale mondeo mk5 ma) 

Ta szczelina na masce w fordach jest precyzyjnie zrobiona ... co innego spasowanie przednich drzwi z nadkolem 😁

 

Normalnie powinna być taka jak poniżej:

a68b6138-a992-4f12-82e0-b679dd31da51_ford-focus-mk3.jpg

za duża różnica ...

919501761_;slot=1;filename=eyJmbiI6InJhcW0wNzQ0NnM1MTMtT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFwNnkxZi1PVE9NT1RPUEwiLCJzIjoiMTYiLCJwIjoiMTAsLTEwIiwiYSI6IjAifV19.k8aqgJpblAmAXgvEk7qLqw6r7000VCLEC3HkwXblsxc_rev001.jpg

to wyglada jak nie domknięta maska ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, arek_m napisał:

W simie wiesz co..U mnie w mk2 z lewej jest mała szczelina a z prawek wieksza tez dupa.

Czyżby zastosowano tam wspaniałe fordowskie rozwiązanie jakim jest konieczność wymontowania reflektora w celu wymiany żarówki? ;) Pewno już kilkadzieisąt razy wyciągałeś.

Jak miałem czas to złożyłem równo, a jak się spieszyłem to potem musiałem poprawiać, bo tak pięknie nie wychodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Manx napisał:

Czyżby zastosowano tam wspaniałe fordowskie rozwiązanie jakim jest konieczność wymontowania reflektora w celu wymiany żarówki? ;) Pewno już kilkadzieisąt razy wyciągałeś.

Jak miałem czas to złożyłem równo, a jak się spieszyłem to potem musiałem poprawiać, bo tak pięknie nie wychodziło.

W mondeo z "takim samym" przodem trzeba zrzucić zderzak, żeby wymienić żarówkę - tu mogło być podobnie i ktoś nie postarał się tego później ładnie poskładać.

Różnie bywa, a ze zdjęć się tego nie wywnioskuje - do sprawdzenia na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Azbest napisał:

W mondeo z "takim samym" przodem trzeba zrzucić zderzak, żeby wymienić żarówkę - tu mogło być podobnie i ktoś nie postarał się tego później ładnie poskładać.

Różnie bywa, a ze zdjęć się tego nie wywnioskuje - do sprawdzenia na miejscu. 

w przedlifcie wyciąga się całe światło, więc myślę, że tu jest podobnie

post-151416-0-15717600-1477342114_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.