Skocz do zawartości

Citroen C4GP 2.0HDI 150KM AT - klocki przod ?


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.02.2019 o 09:28, jedrocha napisał:

Ja mam z przodu komplet ATE (T+K), żadnych zastrzeżeń.
Wymienione z oryginałów przy 122000 km, obecnie ponad 148000 km

 

Ok tez juz mam ATE u mnie przy 50k pewnie styl jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem niezadowolony z ATE i nadal jestem strasznie pylą. Ja zakładałem Textary na tył o niebo mniej pylą na przodzie są ATE bo miałem komplet nowych w domu ale już nie założę ATE... felgi są nie do odczyszczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czakpepe napisał:

A ja byłem niezadowolony z ATE i nadal jestem strasznie pylą. Ja zakładałem Textary na tył o niebo mniej pylą na przodzie są ATE bo miałem komplet nowych w domu ale już nie założę ATE... felgi są nie do odczyszczenia...

Po pierwsze, na TYLE klocki nigdy nie pylą tak jak na przodzie, a to z prostej przyczyny, nie hamują tak intensywnie jak przednie :)

Po drugie, zależy czym i jak często czyścisz felgi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2019 o 12:22, jedrocha napisał:

Po pierwsze, na TYLE klocki nigdy nie pylą tak jak na przodzie, a to z prostej przyczyny, nie hamują tak intensywnie jak przednie :)

Po drugie, zależy czym i jak często czyścisz felgi :) 

Oj też pylą, pylą no może trochę mniej jak na przodzie. Mam teraz porównanie po założeniu nie ATE (wydawało mi się że ATE to takie renomowane i znane są to założę...) a Textary. Starłem dwa komplety ATE (mam ciężką nogę i często zdarza mi się hamować z 140-160 km/h, samochód obciążony przez cztery osoby) na tyle więc mam już teraz porównanie... :) w ciemno mogę też polecić fabryczne (montowane w serwisie citroena w pudełku firmowanym przez citroena) Valeo też mniej pylą ale drogie dziadostwo jest... :) masz dwa komplety innych za nie... robię średnio 36k km w roku zjada ponad 1,5 kompletu klocków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.