Skocz do zawartości

Rękawice na 125


zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

Skuter zamówiony więc trzeba rękawice. 

Wyjazd do pracy przed 6 rano powrót popołudniu. 

I teraz pytanie używał ktoś Oxford Chillout albo Brubeck GE10010? 

Zakładane byłyby rano pod rękawice motocyklowe turystyki (chyba). 

Testował ktoś taki zestaw czy tylko jedne zimowe a drugie lato? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jedne latem jak sa upały a drugie grubsze mam na chłodniejsze dni i jakos w rece nie marzne . Cześciej marzne w twarz mimo że mam kominiarke bo mam kask otwarty. Co do firmy to rekawice kupiłem na chińskim b na allegro takie same były 2X zdroższe. Cieplejsze nie pamietam ile dawałem a letnie kupiłem za niecałe 30 złoty i daja rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam brubecka i są dla mnie ok. Duża ich zaleta to grubość, pod dopasowane rękawice spokojnie wchodzą. Na jesieni powyżej 10 stopni były ok nie przewiewało mi rąk, tak jak bez nich , a że są dłuższe to też nie wieje po nadgarstkach. Najważniejsze to i tak są te docelowe rękawice na moto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, krawiec napisał:

Grzane manetki sobie spraw...

 

Krawiec

Jest sens na kilka km dziennie? A w paluchy i tak będzie wiało. 

Chyba że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdeniu kiedys czytalem, ze ktos chyba polecal jedwabne (silk) rekawiczki z decathlonu :)

ja sam uzywam od 3 lat praktycznie przez caly rok jednych skorzanych rekawiczek (od 5 po 35 stopni), plus mam drugie ktore zakladam tylko jak leje (one tez sa ocieplane, ale raz tylko bylo tak chlodno ze je zalozylem zamiast skorek i ujechalem najpierw grubo ponad 100km oraz nie mialem jeszcze grzanych manetek). wszystko wiec zalezy od tego ile, jak i gdzie oraz w jakich warunkach ktos jezdzi. mnie skorzane i cieple na deszcz wystarcza. nigdy nie czulem potrzeby jakichs 'letniakow'.

pod skorzane czasem zakladalem zwykle, dosc ciasno spasowane na moja dlon rekawiczki polarowe i robilo to robote. 

grzane manetki uwazam, ze warto. nawet na te kilka minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bartłomiej napisał:

A czy takie Brubecki bądź Oxfordy będą się nadawały na taką pogodę, jak teraz, czyli sucho ale tylko 3-4 stC rano?

Potrzebuję coś na skuter, bo chcę już zacząć jeździć.

Na taką pogode jak teraz zainwestuj w grzane manetki. Rekawice muszą być pełne bez wentylacji. Marka dowolna (ja mam m.innymi polską Motonę i jest OK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.