Skocz do zawartości

wstęp na rsmp


slawek2000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pytanie mam do kibiców rajdowych..

Czy na rsmp jako kibic- widz potrzebuję jakieś bilety -wejściówki? Konkretnie to interesuje mnie rajd świdnicki, i rajd polski.

Kupę lat mineło od czasu gdy ostatnio byłem na rajdzie i były to Elmot ( tak wtedy jeszcze Elmot), i Warszawski. 

Coś kojarzę ze kupowaliśmy z kolega jakieś wejściowki- czy ubezpieczenie ale zapomniałem czy było to obowiazkowe czy nie.. Ktoś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz byłem na rajdzie RSMP kilka lat temu, ale raczej niwiele się zmieniło. Co do zasady żadnej wejściówki nie trzeba, chyba że odcinek odbywa się na prywatnym zamkniętym terenie jak np. OS Bemowo podczas rajdu Barbórki (i daaawno temu Rajdu Warszawskiego) lub OS na torze w Mikołajkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2019 o 21:27, slawek2000 napisał:

Cześć. Pytanie mam do kibiców rajdowych..

Czy na rsmp jako kibic- widz potrzebuję jakieś bilety -wejściówki? Konkretnie to interesuje mnie rajd świdnicki, i rajd polski.

Kupę lat mineło od czasu gdy ostatnio byłem na rajdzie i były to Elmot ( tak wtedy jeszcze Elmot), i Warszawski. 

Coś kojarzę ze kupowaliśmy z kolega jakieś wejściowki- czy ubezpieczenie ale zapomniałem czy było to obowiazkowe czy nie.. Ktoś podpowie?

 

na Świdnickim byłem jezeli mnie pamięć nie myli w 2017 i był karnet kibica, który był bardziej ubezpieczeniem niz biletem i nie pamiętam, zeby mi go ktoś sprawdzał i chyba nie było obowiązkowe. Ale kupiłem, bo lubie wspierać organizacje takich imprez.

coś znalazłem z owego roku

http://rajdy.autoklub.pl/news/swidnicki-z-bezpieczna-strefa-kibica,75449

 

 

 

Rajd Polski jest biletowany od dawna, nawet po stracie rangi WRC, jako ERC w 2018 też był biletowany. Na upartego można bez, ale z roku na rok coraz trudniej, bo grodzili dojazdy do odcinków grube i trzeba było grube kilometry z kapcia drałować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.