Skocz do zawartości

Nową 208ke widzieli?


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, wladmar napisał:

 

Pal licho kupic... Sprobuj to potem sprzedac. 

o to się akurat nie martwię, na rynku wtórnym mają się dobrze. Kolega niedawno sprzedawał 3008 i poszło szybciutko w całkiem rozsądnych pieniądzach :ok: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kenickie napisał:

A ja bym go kupił, bo mi się zwyczajnie podoba. Cenę pewnie bym negocjował. No i ten manual do zmiany na EAT6 (czy co tam montują - byle hydrokinetyk, a nie jakieś dziadostwo).
No ale ja francomenda jestem. :P

 

 

Bys kupil, czy kupisz bo to sporo zmienia? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wladmar napisał:

 

Odpowiednia - czyli duzo nizsza niz japonska czy niemiecka konkurencja, niestety. Czyli poza wyzsza cena zakupu dochodzi jeszcze duzy spadek wartosci, co czyni uzytkowanie jeszcze drozszym.

 

Zdziwilby sie... Kolezanka sprzedala 5-letniego Puga 508 za ponado 50kPLN.

Utrata wartosci mniej niz 50% a auto w dodatku z niezbyt udanym 1.6THP, fakt ze mial przebieg ok 70kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bergerac napisał:

lepiej niż wycena ubezpieczenia :ok: 

 

Pug obecnie chyba nie istnieje we flotach, wiec rynek nie jest zalany "tanimi" pofirmowymi egzemplarzami i trzymaja ceny :ok:

Auto od 1 wlasiciciela z rozsadnym przebiegiem sprzeda sie niezaleznie od marki.

 

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Pug obecnie chyba nie istnieje we flotach, wiec rynek nie jest zalany "tanimi" pofirmowymi egzemplarzami i trzymaja ceny :ok:

Auto od 1 wlasiciciela z rozsadnym przebiegiem sprzeda sie niezaleznie od marki.

 

dokładnie tak :ok: poza tym auta się dość mocno wyróżniają, co jest dużym argumentem za dla indywidualnego nabywcy. Na żony 2008 już mam dwóch chętnych jak będę sprzedawał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Bys kupil, czy kupisz bo to sporo zmienia? ;]

 

Poczekam na używki kilkuletnie. Nowe auto, przy moich przebiegach to zbytnia rozrzutność. Aż takim krezusem jak ci ze średnią AKową, to ja nie jestem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kenickie napisał:

 

Poczekam na używki kilkuletnie. Nowe auto, przy moich przebiegach to zbytnia rozrzutność. Aż takim krezusem jak ci ze średnią AKową, to ja nie jestem.

 

 

Tylko, zeby byly uzywki to ktos musi najpierw kupic w salonie ;]

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Tylko, zeby byly uzywki to ktos musi najpierw kupic w salonie ;]

 

A potem mało jeździć i tanio sprzedać całkiem dobre auto ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Maciej__ napisał:

 

I koniecznie zmieniac olej 2 x czesciej niz fabryka zaleca ;]

To o mnie :)

Kupuję nowe, mało jeżdżę i zmieniam olej 2x częściej, nawet opony zmieniam w ASO :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2019 o 08:39, bergerac napisał:

Jedyne co mi się nie podoba to wystający tablet

 

Z tym tabletem to już jakaś psychoza jest. Zaraz sobie Janusze będą telewizory w tym miejscu montować ;]

 

Cytuj

ale w tak małym wozidełku można wybaczyć.

 

Zdecydowanie nie można :pifpaf:

:phi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zasiadłem w tej nowej 208-ce i muszę powiedzieć że zalety kończą się na wyglądzie zewnętrznym.

Może jeszcze materiały w środku robią stosunkowo nieźle wrażenie. 

Układ kierownica + zegary będzie pasował może osobom poniżej 1.75, u mnie kierownica prawie leżała na kolanach i nadal zasłaniała dół zegarów. W 308ce jest pod tym względem lepiej. 

Z tyłu jest TRAGICZNIE mało miejsca. Nawet w VW up było mi łatwiej wejść do tyłu i miałem więcej miejsca na nogi przy fotelu kierowcy ustawionym pod siebie (1.80), już nie mówiąc o poprzedniej 208ce.

Bagaznik w miarę, choć na wakacje tym się nie spakują więcej niż 2 osoby. 

W tej samej klasie aut wolę corsę, ibizę, nawet fiestę. A w tej samej klasie cenowej wolę cokolwiek kompaktowego - astra, golf, czy nawet 308ka kosztują obecnie po rabatach tyle samo co 208, a pod względem miejsca w kabinie nakrywają 208kę czapką. 

Edytowane przez iwik
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zasiadłem w tej nowej 208-ce i muszę powiedzieć że zalety kończą się na wyglądzie zewnętrznym.

Może jeszcze materiały w środku robią stosunkowo nieźle wrażenie. 

Układ kierownica + zegary będzie pasował może osobom poniżej 1.75, u mnie kierownica prawie leżała na kolanach i nadal zasłaniała dół zegarów. W 308ce jest pod tym względem lepiej. 

Z tyłu jest TRAGICZNIE mało miejsca. Nawet w VW up było mi łatwiej wejść do tyłu i miałem więcej miejsca na nogi przy fotelu kierowcy ustawionym pod siebie (1.80), już nie mówiąc o poprzedniej 208ce.

Bagaznik w miarę, choć na wakacje tym się nie spakują więcej niż 2 osoby. 

W tej samej klasie aut wolę corsę.

W tej klasie cenowej wolę cokolwiek kompaktowego - astra, golf, czy nawet 308ka kosztują obecnie po rabatach tyle samo co 208, a pod względem miejsca w kabinie nakrywają 208kę czapką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, iwik napisał:

A tutaj coś a propos podejścia tego producenta aut "premium" do klientów:

https://francuskie.pl/peugeot-308-1-2-puretech-z-przebiegiem-107-tys-km-silnik-naturalnie-sie-zuzyl/

 

Zastanawia mnie, czy producent o tym w ogóle się dowiedział. Bo nawet oficjalne przedstawicielstwo, to jednak nie producent.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, iwik napisał:

A tutaj coś a propos podejścia tego producenta aut "premium" do klientów:

https://francuskie.pl/peugeot-308-1-2-puretech-z-przebiegiem-107-tys-km-silnik-naturalnie-sie-zuzyl/

Mały silnik, auto służbowe. W firmie w której pracuje mamy Hyunadaje mniej-więcej pomiędzy 150tys a 200tys silniki kończą żywot z różnych przyczyn. Nic dziwnego. Wymiana oleju co 30tys, olej się dolewa jak się zapali kontrolka, pedał gazu ma tylko dwa położenia 0 i 1.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2020 o 09:39, iwik napisał:

A tutaj coś a propos podejścia tego producenta aut "premium" do klientów:

https://francuskie.pl/peugeot-308-1-2-puretech-z-przebiegiem-107-tys-km-silnik-naturalnie-sie-zuzyl/

 

Ja myślę że sporą zasługą tej sytuacji są wymiany oleju co 30 kkm. Ponoć do końca gwarancji wytrzymuje bez problemu a dalej jest to problem następnego właściciela. Jak widać chyba jednak nie  ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2020 o 11:49, bergerac napisał:

Obejrzałem 2008 na żywo, bo czekam na serwis żoninego Puga. Fajne autko, cena tez fajna.

4b3917e982623f2ce50c327cbc4bf5db.jpg

1a551230096eca4bd088ecaab53d14ea.jpg

5fe65e4dd07f3e6aa6448ab3d8d1a037.jpg

d818c2e1a37615411ea82bf04c655465.jpg

52613df5e307fbe7cae7b5da88f0ac88.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Dziewięćdziesiąt pięć(!) tysięcy za kompaktowe autko bez wyposażenia, z silnikiem 1.2 i manualną skrzynią biegów? 

Dobra cena?

:panic:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2020 o 20:49, stig napisał:

Automatyka klimatyzacji ma parcie na jak najszybsze osiągniecie zadanej temperatury. Dlatego nie używam bo wolę się nie gotować w kurtce a stopniowo nagrzewać kabinę. Cały czas ustawione mam na 17 *

 

W niektórych autach można to regulować. W trybie fast robi jak najszybciej ale w trybie soft potrafi być delikatna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ryb napisał:

 

Dziewięćdziesiąt pięć(!) tysięcy za kompaktowe autko bez wyposażenia, z silnikiem 1.2 i manualną skrzynią biegów? 

Dobra cena?

:panic:

gdzie ja napisałem, że dobra cena ? nie dostrzegłeś ironii ? :) 

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ryb napisał:

 

Dziewięćdziesiąt pięć(!) tysięcy za kompaktowe autko bez wyposażenia, z silnikiem 1.2 i manualną skrzynią biegów? 

Dobra cena?

:panic:

 

To nawet nie jest kompaktowe auto, bo na bazie klasy B ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2020 o 12:09, K3 napisał:

 

Odrzucają mnie auta, w których regulację klimy trzeba robić na ekranie...

 

To auto w ogóle odrzuca środkiem- jest przekombinowane , ale to moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.