Skocz do zawartości

Hyundai ix35 czy Kia Sportage


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wujekcybul napisał:

To sa te same auta i choc hyundai chce byc bardziej premium to nie jest zwlaszcza w 2013 roku. 

A coś więcej.... z tym "bardziej premium", rocznikowo patrzę na wersję Kia III i ix35 do max 2016r, coś tam pod koniec produkcji się zmieniło na plus?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ariibyd napisał:

A coś więcej.... z tym "bardziej premium", rocznikowo patrzę na wersję Kia III i ix35 do max 2016r, coś tam pod koniec produkcji się zmieniło na plus?

 

Zwykle dupowozy, ktore pamietaja czasy kily ceed 2. Czyli generacje w tyl od obecnych. Problemow z korozja nie ma. Moze dokuczyc przekladnia kierownicza. Silniki benzynowe GDI nie lubia zmian oleju co 30kkm wtedy panewki mowia papa. Diesele raczej bezobslugowe. Mnie osobiscie Sprotage bardziej sie podoba zwlaszcza w srodku. 

 

Bardzo duzy minus, ze kupujesz poprzedni model w sumie 3 letni ale i tak worek pieniedzy kosztuje niestety one dobra cene trzymaja. Raczej wiecej dieseli bo prywaciaze z benzyna trzymaja auta dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mirekp napisał:

Ale ix 35  już nie produkują chyba od 2015 , następca to Tucson.

Możliwe, na razie luźne rozważania, podobają mi się te auta więc tak sobie myślę.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.