Skocz do zawartości

dopadło i mnie, zatem jaka kamerka


technix

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu moja żona potrąciła chłopca. 

NAJWAŻNIEJSZE,  młody żyje,  cały czas przytomny,  tylko albo aż złamana noga  (udo). 

Policja i wszyscy świadkowie /użytkownicy drogi jednogłośnie orzekli,  wina młodego -  wtargnął wprost z chodnika na jezdnię pod koła.

 

W każdym bądź razie,  decyzja podjęta,  trzeba kupić kamerkę,  bo może kiedyś nie być tak  miło. 

 

Jaka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, technix napisał:

2 dni temu moja żona potrąciła chłopca. 

NAJWAŻNIEJSZE,  młody żyje,  cały czas przytomny,  tylko albo aż złamana noga  (udo). 

Policja i wszyscy świadkowie /użytkownicy drogi jednogłośnie orzekli,  wina młodego -  wtargnął wprost z chodnika na jezdnię pod koła.

 

W każdym bądź razie,  decyzja podjęta,  trzeba kupić kamerkę,  bo może kiedyś nie być tak  miło. 

 

Jaka? 

na sv jest aktualny wątek, we wcześniejszych też werdykt był podobny:

viofo, zależnie od budżetu dopasujesz, sprawdzona i potwierdzona jakość

 

btw też z  tego powodu kupiłem, całe szczęście, że byli świadkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, brachu_ napisał:

G1WH. Chińczyk za niewiele ponad 200 pln, a nagrywa jak te za ponad 2x więcej. Mam i jestem bardzo zadowolony. 

Ja mam starszą G1W. Wymieniłem padniętą baterię i używam dalej. Dokupiłem tylko klejony uchwyt do szyby, zamiast przyssawki. Mam też lusterkowy (obejma), ale słabo się u mnie sprawdza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kenickie napisał:

Wymieniłem padniętą baterię i używam dalej.

Gdzie takiej wymiany można dokonać ? mam na myśli w jakim punkcie usługowym. Też mam padniętą baterie w kamerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zatem kupić kamerkę na kondensatorze. Odpada wtedy kłopotliwa wymiana baterii. Bodajże mocno popularny rejestrator VIOFO A119 takowy posiada. Z testów na youtube wynika, że nie warto bawić się w jego nowsze i droższe odmiany. Podstawowy model w wersji V2 w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bob96 napisał:

Gdzie takiej wymiany można dokonać ? mam na myśli w jakim punkcie usługowym. Też mam padniętą baterie w kamerce.

Sam to zrobiłem. Nic trudnego, tylko trzeba mieć lutownicę z wąskim grotem. Transformatorówka z drucianym grotem średnio się do tego nadaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bochumil napisał:

Warto zatem kupić kamerkę na kondensatorze. Odpada wtedy kłopotliwa wymiana baterii. Bodajże mocno popularny rejestrator VIOFO A119 takowy posiada. Z testów na youtube wynika, że nie warto bawić się w jego nowsze i droższe odmiany. Podstawowy model w wersji V2 w zupełności wystarczy.

Racja. Tyle, że jak masz już kamerkę, to żal ją wyrzucić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się zastanawiać na co wymienić moją Yi, czy VIOFO, czy może jednak Xiaomi 70mai: https://www.banggood.com/XIAOMI-70mai-Pro-English-Russian-Version-1944P-HD-Car-DVR-Camera-Dash-Cam-SONY-IMX335-140-Degree-FOV-p-1367394.html?rmmds=search&ID=47935&cur_warehouse=CN

Też wypada dobrze w testach. A bateria w Xiaomi radzi sobie całkiem dobrze i nie pada tak szybko jak w innych kamerkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kamerce Xiaomi jest uruchamianie poleceń komendami głosowymi. To jest coś czego brakuje w VIOFO. Mnie nieco irytuje w Xiaomi ten nieco cukierkowy obraz. Ale to jest akurat rzecz najmniej istotna. Poniżej porównanie obrazu VIOFO i Xiaomi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2019 o 00:28, technix napisał:

2 dni temu moja żona potrąciła chłopca. 

NAJWAŻNIEJSZE,  młody żyje,  cały czas przytomny,  tylko albo aż złamana noga  (udo). 

Policja i wszyscy świadkowie /użytkownicy drogi jednogłośnie orzekli,  wina młodego -  wtargnął wprost z chodnika na jezdnię pod koła.

 

W każdym bądź razie,  decyzja podjęta,  trzeba kupić kamerkę,  bo może kiedyś nie być tak  miło. 

 

Jaka? 

Jako ze nie mamy AC na auto zony, a cwaniaczki sie zdarzaja i syt  dyskusyjne to otrzymala kamerke w lusterku  MR250 dual. NIe rzuca sie w oczy, jakosc zadowalajaca. Wada? mimo ustawiem czulosci Gsensora na min  po miesiacu zapisuje cala karte bowiem kazda dziura, torowisko, kanal to zapisany plik. bardzo toto czule. jakosc w nocy slaba, w dzien jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie kupiłeś to odmemnie info -  posiadam Viofo G1WS.  Jakość nagrywanie wydaje się być całkiem niezła, gorzej z dźwiękiem, bo nigdzie nie doczytasz ze one maja fabryczną wadę i słychać drgania guzików czyli inaczej grzechotnika. W moim przypadku elegancki front, w stylu szlifowanej nierdzewki, uległ wyblaknieciu a przy dużych upałach kamerka się zawiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.