Skocz do zawartości

Czujnik prędkości koła awaria


setor

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiedziła mnie awaria czujnika prędkości koła lewy tył, dobrałem się już do tego. Jeden z przewodów był uszkodzony, dolutowałem nowy kawałek, przeczyściłem preparatem kontakt. Niestety bez efektu. Pozostaje mi przedzwonienie przewodów ze wtyczką,w którym miejscu łączą się czujniki na tyle i jak ewentualnie sprawdzić sam czujnik w piaście i czy czujnik w piaście jest wymienialny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, setor napisał:

Nawiedziła mnie awaria czujnika prędkości koła lewy tył, dobrałem się już do tego. Jeden z przewodów był uszkodzony, dolutowałem nowy kawałek, przeczyściłem preparatem kontakt. Niestety bez efektu. Pozostaje mi przedzwonienie przewodów ze wtyczką,w którym miejscu łączą się czujniki na tyle i jak ewentualnie sprawdzić sam czujnik w piaście i czy czujnik w piaście jest wymienialny ???

Czujnik wymienialny... razem z piastą. Ja w listopadzie prawy wymieniłem A tydzień temu padł lewy...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem że czujnik będzie razem z piastą, pozostaje mi jeszcze sprawdzenie wiązki dochodzącej do czujnika. Orientuje się ktoś gdzie w Cromie jest wspólne złącze od czujników prędkości koła ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.