Skocz do zawartości

wysokie spalanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam jako nowy na forum prosze o wyrozumiałosc dla mnie!jak w temacie wysokie spalanie corsa c z1.2xe 75KM,podejrzewam przeplywomierz uszkodzony tzn.podaje błedne dane stąd duze spalanie,sonda pracuje ,czujnik temp.cieczy ok.katalizator ok.termostat ok.prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turbo300 napisał:

witam jako nowy na forum prosze o wyrozumiałosc dla mnie!jak w temacie wysokie spalanie corsa c z1.2xe 75KM,podejrzewam przeplywomierz uszkodzony tzn.podaje błedne dane stąd duze spalanie,sonda pracuje ,czujnik temp.cieczy ok.katalizator ok.termostat ok.prosze o pomoc

 

Raczej nikt tu nie posiada szklanej kuli ;)

Jedz do jakiegoś ogarniętego mechanika na diagnostykę :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Raczej nikt tu nie posiada szklanej kuli ;)

Jedz do jakiegoś ogarniętego mechanika na diagnostykę :ok:

 

bylem 50zl w plecy!Znalazłem dla 1,9 dci na biegu jałowym 30 kg/h czyli według moich wyliczeń - 8,3 g/s. Tis podaje że przepływka na wolnych ma 25-40kg/h moja daje 2 g/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, turbo300 napisał:

bylem 50zl w plecy!Znalazłem dla 1,9 dci na biegu jałowym 30 kg/h czyli według moich wyliczeń - 8,3 g/s. Tis podaje że przepływka na wolnych ma 25-40kg/h moja daje 2 g/s

peawidłowo czy nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turbo300 napisał:

auto naprawine smiga az milo nie padam przyczyny te forum jest do niczego prosze moderatora o usuniecie mojego konta

 

 

dobry zawodnik...... usunąć na wieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2019 o 16:48, Gość napisał:

auto naprawine smiga az milo nie padam przyczyny te forum jest do niczego prosze moderatora o usuniecie mojego konta

Adminie zablokuj wszystkie IP z ktorych sie logowal. Skoro na wieki to na wieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.