Skocz do zawartości

Antyradary - umarły czy jeszcze ktos używa/kupuje?


delco

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy w dobie wszystkich Yanosików i chyba coraz mniej popularnego CB antyradary* maja jeszcze rację bytu?  czy coś realnie wykrywają i przed czymś ostrzegają ?

 

mam na mysli antyradar w potocznym rozumieniu tego slowa czyli wykrywacz a nie zakłócacz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, delco napisał:

Tak się zastanawiam czy w dobie wszystkich Yanosików i chyba coraz mniej popularnego CB antyradary* maja jeszcze rację bytu?  czy coś realnie wykrywają i przed czymś ostrzegają ?

 

mam na mysli antyradar w potocznym rozumieniu tego slowa czyli wykrywacz a nie zakłócacz....

inna sprawa , to kiedy ja ostatnio chłopców radarowców widziałem...chyba nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyradary nie widzą wideorejestratorów i nie zauważają w porę laserów a to chyba jednak są dwa najniebezpieczniejsze dla piratów narzędzia. Tych drugich trochę przybyło na przestrzeni ostatnich lat. Poza tym łatwiejsze też stało się podważanie legalności pomiarów metodami prawnymi dzięki. Nie wiem też jak reagują na montowane w samochodach radary ale możliwe, że to też będzie coraz bardziej zakłócało ich działanie. Przeżytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2019 o 15:07, delco napisał:

Chyba faktycznie nieco rzadziej.... ale kilka razy w roku widuje...

Przez ostatni protest liczba kontroli spadła drastycznie, teraz po strajku powoli się odbudowuje.

Coraz częściej widzę :milicja: w głupich miejscach, czyli powraca korpo maszyna = plan trzeba wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2019 o 14:29, delco napisał:

Tak się zastanawiam czy w dobie wszystkich Yanosików i chyba coraz mniej popularnego CB antyradary* maja jeszcze rację bytu?  czy coś realnie wykrywają i przed czymś ostrzegają ?

 

mam na mysli antyradar w potocznym rozumieniu tego slowa czyli wykrywacz a nie zakłócacz....

Po co takie ustrojstwo skoro  jezdzi sie przepisowo:)

Ale kiedys mialem w sluzbowce, powiem tak szalu nie bylo ale pare razy piknelo. W miastach pipkal  bez powodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wladmar napisał:

A jezeli do tego masz system multimedialny z Android Auto, to w ogole zadne inne gadzety nie sa potrzebne. 

Nie kazde auto ma to dobrze rozwiane. Przez ostatni miesiac jezdzilem nowa fiesta - apple car play nie dzilalal. Nowy Focus dzialal bardzo dobrze. I20 nie ma, Corsa - przycisza wszystko podczas podawania komunikatow z mapy. Clio -kpina ale jak juz sie ustawi to dziala. Golf - podlaczylem i zadzialalalo od razu. Wszystkie auta z wypozyczalni i tylko Ford i VW zrobil to tak, ze podlaczasz i dziala w miare dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcG napisał:

Ja już tylko google map + ewentualnie yanosik w tle.

I AM I Yanosik  mam na tablecie 7", przynajmniej coś widać, tel się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2019 o 15:04, Marcin79 napisał:

inna sprawa , to kiedy ja ostatnio chłopców radarowców widziałem...chyba nie pamiętam :)

Ja ostatnio RZ - WAW:

 

3 patrole z suszarkami, 

4 BMW 

1 odcinkowy 

i kilka fotoradarów 

 

;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na google maps z yanosikiem w tle. I jak dla mnie to jest najlepsze połączenie. 

A co patroli, to wczoraj przejechałem ponad 700 km i widziałem chyba z 6-7 patroli, kręciło się be em we i jakaś skoda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, volkov napisał:

Ja jeżdżę na google maps z yanosikiem w tle. I jak dla mnie to jest najlepsze połączenie. 

A co patroli, to wczoraj przejechałem ponad 700 km i widziałem chyba z 6-7 patroli, kręciło się be em we i jakaś skoda. 

 

Kiedyś trafiłem na 3xBMW na odcinku 20km, przy wschodniej granicy. Aż strach było jechać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcG napisał:

Kiedyś trafiłem na 3xBMW na odcinku 20km, przy wschodniej granicy. Aż strach było jechać ;]

 

Ja wczoraj z kolegami z BMW zrównałem się lecąc lewym pasem i jak się upewniłem, że to jednak misiaki, to grzecznie zjechałem za nich i tak sobie śmigaliśmy. 

Nawet im się elegancko ukłoniłem, kierowca się odukłonił i uśmiechnął i wiadomo było o co kaman. 

Pełna kultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.