Skocz do zawartości

Mandat z fotoradaru w Pl - dwa auta.


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przyszły pozdrowienia z fotoradaru. Oczywiście fotka i formularz. Przekroczenie 68/50. Nie pamiętam czy faktycznie tyle było bo o radarze wiem i zawsze tam zwalniam. Na foto ewidentnie po za moja fura widać całe drugie auto. Jak ugryźć temat bo mimo niewielkiej kwoty nie uśmiecha mi się płacić.
 
Wysłane z mojego Hammer Energy przy użyciu Tapatalka
 
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AxiT napisał:

Na foto ewidentnie po za moja fura widać całe drugie auto. Jak ugryźć temat bo mimo niewielkiej kwoty nie uśmiecha mi się płacić.

Zależy jaki fotoradar? Są takie, że i trzy na raz biorą bo mają zintegrowane czujniki w asfalcie chyba czy jakoś tak?

Jeśli jednak nie widać twarzy to temat wygrany tylko trzeba się nachodzić. Nie wiem czy warto bo może okazać się, że wyjdzie drożej.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AxiT napisał:

Panowie przyszły pozdrowienia z fotoradaru. Oczywiście fotka i formularz. Przekroczenie 68/50. Nie pamiętam czy faktycznie tyle było bo o radarze wiem i zawsze tam zwalniam. Na foto ewidentnie po za moja fura widać całe drugie auto. Jak ugryźć temat bo mimo niewielkiej kwoty nie uśmiecha mi się płacić.
Wysłane z mojego Hammer Energy przy użyciu Tapatalka

Jak widać Twoją i również osobno twoja rejestracja pokazana, to się nie kłóć 100zł i 2pkt przeżyjesz.

Dostałem ostatnio po jakiś 2 tygodniach od fotki podobny 70/50 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kanu napisał:

Jak widać Twoją i również osobno twoja rejestracja pokazana, to się nie kłóć 100zł i 2pkt przeżyjesz.

Dostałem ostatnio po jakiś 2 tygodniach od fotki podobny 70/50 😄

A proponują jakiś wariant bez punktów?

Jakieś 3 dni temu też mi błysnęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, umberto napisał:

A proponują jakiś wariant bez punktów?

Jakieś 3 dni temu też mi błysnęło...

Nie, proponuja się przyznać, wskazać prowadzącego lub nie przyznać i wtedy sprawa idzie do sądu.

 

Generalnie procedura się mocno przedłuża.

Najpierw dostajesz pismo z fotką, masz formularz do wypełnienia, który trzeba odesłać do Raszyna i teraz czekam na kolejne pismo albo nie wiem wezwanie by otrzymać wskazany mandat... :P

 

Moja wina zagapiłem się i zapomniałem o tej puszce, a jak się okazało naładowana i cyka tam ciągle. I tak wydaje mi się, że nie strzeliło wartości z jaką jechałem, bo miałem napewno powyżej 80 bo chwile po błysku spojrzałem na licznik. a przyszło 70 na 50... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2019 o 09:22, kanu napisał:

Jak widać Twoją i również osobno twoja rejestracja pokazana, to się nie kłóć 100zł i 2pkt przeżyjesz.

Dostałem ostatnio po jakiś 2 tygodniach od fotki podobny 70/50 😄

Niestety chyb to nie przejdzie bo drugie auto tylko z końcówki widać. Ja jadę na radar, tamten odjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2019 o 06:17, AxiT napisał:

Panowie przyszły pozdrowienia z fotoradaru. Oczywiście fotka i formularz. Przekroczenie 68/50. Nie pamiętam czy faktycznie tyle było bo o radarze wiem i zawsze tam zwalniam. Na foto ewidentnie po za moja fura widać całe drugie auto. Jak ugryźć temat bo mimo niewielkiej kwoty nie uśmiecha mi się płacić.

Jeśli nie widać twarzy, to idź z żoną i oboje się przyznajcie. Niech wskażą, kto faktycznie prowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, torelek napisał:

Jeśli nie widać twarzy, to idź z żoną i oboje się przyznajcie. Niech wskażą, kto faktycznie prowadził.

 

Jak ja dostałem fotę od tylca to tak zrobiłem. Oboje z :piekna: wysłaliśmy oświadczenia, że w tym czasie prowadziliśmy auto - tylko nie na formularzu a na zwykłej kartce papieru - każde osobno. I sprawa umorzona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekMiz napisał:

 

 

Jak ja dostałem fotę od tylca to tak zrobiłem. Oboje z :piekna: wysłaliśmy oświadczenia, że w tym czasie prowadziliśmy auto - tylko nie na formularzu a na zwykłej kartce papieru - każde osobno. I sprawa umorzona. :)

Wysłaliście oddzielnie, czy w jednej kopercie (ale dwa oddzielne oświadczenia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.