Skocz do zawartości

Osłona tarczy hamulcowej


Darcolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znowu. Tym razem zaczęło mi masakrycznie piszczeć w kole po zmianie tarczy hamulcowej i klocków. Jak się okazało ocierała o tarczę taka blaszana osłona tarczy. Przy próbie odgięcia tejże, rdza zaczęła odpadać płatami wraz z połową tejże blachy- i teraz jeżdżę w zasadzie bez tej osłony (w zasadzie, bo kawałek, tak z 1/3 jeszcze została i się trzyma). I teraz problem- skąd wziąć nową- w allegro są tylko od PI. Tak myślę, że skoro PI ma te same tarcze i najprawdopodobniej ten sam zacisk, to może po odpowiednim przycięciu ta osłona dałaby radę. A tak w ogóle, to jazda bez tej blachy niesie ze sobą jakieś nieprzyjemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, na razie będę jeździł bez tych osłon a w lecie może coś wymyślę (a może nie będzie mi się chciało nic wymyślać). Obawiałem się jedynie, że piach będzie pchał się między klocek a tarczę, ale trochę uspokoiliście mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.