Skocz do zawartości

225/45/19 do Kadjara Nexen czy uniroyal


arogal01

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały dylemat, oryginalne contisporty słabo się zachowują, 2 rozwaliłem w jakiejś dziurze i zastanawiam się nad tym co kupić w zamian, opony maja być w miarę budżetowe jeśli o takich można mówić w tym rozmiarze. 2 który przykuły moja uwagę to nexen mający dobre opinie Koreańczyk i Uniroyal rainsport 3 będący chyba marka sama w sobie. Te drugie ponoć są dość miękkie, pierwsze maja mały rant ochronny. Macie jakieś doświadczenie z któraś z gum? 

 

Ewentualnie ktoś ma rabaty w intercars może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uniroyale w rozmiarze 205/55R16. Są dość głośne i miękkie (stabilność przy wysokich prędkościach) - przy ciężkim aucie myślę że to będzie bardziej czuć.

Wysłane z mojego Moto X Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnym rozmiarze bo 245/45/19 zdecydowalem sie pierwszy raz w zyciu na nexeny nfera su1 i nic zlego nie moge o nich powiedziec. Trzymaja tak samo jak barum i pirelli, nie wyja i byly w miare tanie bo jakies 420zl za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.