Skocz do zawartości

2020 Alfa Romeo Tonale - bellissimo?


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubie trendu, w którym odróżnić modele marki można tylko jak masz jakiś punkt odniesienia, żeby wymiary złapać :) 

i dopiero jak coś stoi obok to wiesz ktory to model, bo widać wtedy czy to małe, duże czy średnie. Ale tak się niby buduje tożsamość marki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maro_t napisał:

jakby to obniżyć, zdjąć te ochydne plastikowe progi i błotniki to by była piękna... nowa Gulietta. A tak to trochę pokraka

Powiedziałbym na odwrót - zgodnie z modą na suvy, wzięli Giuliettę, zrobili face lifting i postawili na wyższym zawieszeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ;/. W ogóle te ostatnie Alfy są fajne wizualnie - zarówno Stelvio (choć nie przepadam za SUV) jak i Giulia. Szkoda, że mają tak mało modeli w gamie- trafiliby do większej liczby klientów. Nie każdy potrzebuje sedana klasy średniej (nie ma segmentu który by bardziej tracił klientów) ani dużego SUV klasy średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie trendu, w którym odróżnić modele marki można tylko jak masz jakiś punkt odniesienia, żeby wymiary złapać  
i dopiero jak coś stoi obok to wiesz ktory to model, bo widać wtedy czy to małe, duże czy średnie. Ale tak się niby buduje tożsamość marki  



Jak dla mnie wyglada lepiej ... pod osłona


8243a9d501026b963e95ab56af2af7ae.jpg

Wyglada jak ...


2894bd2d87fbd8c58795cdf354e89a22.jpg

BDSM Alfa... tylko pejcz dać!


4a4e528f897703b130b4e22bf23803ae.jpg


Sent from my iCrap X using Tapacrap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sylwester napisał:

Z wielkością tych felg to ktoś poszedł po bandzie...

 

Przecież to concept. 

Nie takie rzeczy się pokazywało :)

Honda urban concept

dt-frankfurt-2017-honda-urban-ev-concept

 

ePrototype (ponad 90% produkcji wg donosów prasowych ;) )

5396-anp0235-ea13566d41532d491ac.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OZI napisał:

 


Cx40 ? Wrzuce emoji195.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Bez konkretnych modeli. Ogólnie. Po prostu podobają mi się koncepcje Mazdy z ostatnich lat. Tonale na tych kółkach i z tymi lampami wygląda pociesznie, niczym reklama nowego filmu animowanego dla dzieci. Gdzieś się Włosi pogubili ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden z najładniejszych SUV. Koła mogłyby być jeszcze ciut większe bo nie sięgają połowy ale to SUV, więc trudno o to.

Poza tym kwintesencja stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bochumil napisał:

Bez konkretnych modeli. Ogólnie. Po prostu podobają mi się koncepcje Mazdy z ostatnich lat. Tonale na tych kółkach i z tymi lampami wygląda pociesznie, niczym reklama nowego filmu animowanego dla dzieci. Gdzieś się Włosi pogubili ostatnio.

koncepcja przednich i tylnych świateł jest nawet fajna, ale pasowałaby do czegoś w stylu nowej Brery albo GT. W połączeniu z tymi wielkimi kołami, dużym prześwitem i plastikowymi elementami sprawia, że cała bryła wygląda faktycznie karykaturalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, volkov napisał:

Ta Honda wygląda trochę podobnie do Golfa I generacji. Jeszcze te felgi...

 

Widac, ze wychowany w PL. Kult VW widoczny ;)

 

Honda nie musi sie wzorować na VW :) ma w swoim portfolio odpowienie wzorce. Co więcej zaczęła je produkować 2 lata przed VW 😄 

 

htup_0903_14_z+old_school_hondas+1978_ho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Filipfm napisał:

 

Widac, ze wychowany w PL. Kult VW widoczny ;)

 

Honda nie musi sie wzorować na VW :) ma w swoim portfolio odpowienie wzorce. Co więcej zaczęła je produkować 2 lata przed VW 😄 

 

htup_0903_14_z+old_school_hondas+1978_ho

Nie nie.. ja nigdy nie miałem Golfa. Tylko takie miałem skojarzenie na pierwszy rzut oka. Szczególnie w połączeniu z tymi szprychowymi felgami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, volkov napisał:

Nie nie.. ja nigdy nie miałem Golfa. Tylko takie miałem skojarzenie na pierwszy rzut oka. Szczególnie w połączeniu z tymi szprychowymi felgami. 

 

Pewnie dlatego, ze Gofrów troche jezdzilo po PL drogach a nie wiem czy populacja Civica 1st gen w PL nie zamknie sie na palcach jednej dłoni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Filipfm napisał:

 

Pewnie dlatego, ze Gofrów troche jezdzilo po PL drogach a nie wiem czy populacja Civica 1st gen w PL nie zamknie sie na palcach jednej dłoni :) 

W PL Civic myślę, że jest znany na szerszą skalę dopiero od trzeciej generacji. Mało kto pamięta dwie pierwsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, volkov napisał:

W PL Civic myślę, że jest znany na szerszą skalę dopiero od trzeciej generacji. Mało kto pamięta dwie pierwsze. 

 

Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, ze od 4 generacji :) chyba, ze po prostu byłem za młody, zeby zauważać 3gen ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Filipfm napisał:

 

Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, ze od 4 generacji :) chyba, ze po prostu byłem za młody, zeby zauważać 3gen ;) 

Mój wujek miał 3 generację przez wiele lat stąd znam to auto dosyć dobrze.

Jeździło się tym na tamte lata kosmicznie. Jako dzieciak byłem po prostu zakochany w tym samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.