Jump to content

Kupował tu ktoś hooverboarda się

Recommended Posts

5 godzin temu, ZelaznyKarzel napisał:

A musi być deskorolka? Gdzieś na YT (chyba na kanale K. Klawitera) widziałem porównanie użyteczności kilku "małych" zabawek elektrycznych i najsensowniej i najbezpieczniej wyglądała hulajnoga.

Tak tez uważam że hulajnoga jest najsensowniejsza- ale młodzi sami płacą i się przekonać nie dali (nawet argument, że dołożę bo z ich nazbieranego brakowałoby nie pomógł ;-))) , maja być hoove i kropka ;-)))

7 godzin temu, Fili_P napisał:

Tak

...

Mam takie coś. Ciężkie,  niepraktyczne, frajda dla dzieciaków jest,  ale same tego nie przeniosą raczej, bardziej na niedzielne wyjście z rodziną do parku. Nie wiem ile lat mają dzieci,  z moich obserwacji im mniejsze tym radocha większa,  potem się znudzi. Hulajnoga lepsza i na dłużej

Mam takie coś. Ciężkie,  niepraktyczne, frajda dla dzieciaków jest,  ale same tego nie przeniosą raczej, bardziej na niedzielne wyjście z rodziną do parku. Nie wiem ile lat mają dzieci,  z moich obserwacji im mniejsze tym radocha większa,  potem się znudzi. Hulajnoga lepsza i na dłużej
Model? Firma? Na co zwrócić uwagę, ? Co warto żeby było/ miał a co bez sensu

...

15 godzin temu, Fili_P napisał:

Model? Firma? Na co zwrócić uwagę, ? Co warto żeby było/ miał a co bez sensu

...

Taki:

https://www.komputronik.pl/product/427876/goboard-elegance-10-5-hip-hop-torba.html?gclid=CjwKCAjw1KLkBRBZEiwARzyE7yDBti2bIw1WgXlLT7vvej3M14G36LVP6zB-pZsdM2q7Kpi-PPHiYhoCtd8QAvD_BwE

Ale miałem jakieś zniżki więc mnie to o wiele mniej kosztowało. Nie mam pojęcia na co zwracać uwagę, u mnie działało cały zeszły rok i nic się nie działo, mam nadzieję że tak będzie dalej

• 1 year later...
W dniu 14.03.2019 o 17:38, Fili_P napisał:

I jak się spisuje?

Chyba muszę coś takiego małej kupić.